Mehmet Ali Erbil: Berkay Şahin'i Çok Severim ama O Mekana Eşimi Götürmem

Balıkçıdan çıkarken görüntülenen Mehmet Ali Erbil, futbolcu Arda Turan ve Berkay'ın bardaki kavgası için "Berkay'ı severim ama ben o mekana eşimi götürmem." dedi.

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Arnavurtköy'de bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Arda-Berkay kavgası hakkında konuşan Erbil, "Orası enterasan bir mekan. Berkay'ı severim ancak ben olsam oraya eşimi götürmem." dedi.

"BEN O MEKANA EŞİMİ GÖTÜRMEM"

Erbil, popçu Berkay ile Arda Turan'ın barda başlayan, hastanede devam eden kavgası hakkında şunları söyledi: "Onların kavga ettiği Emirgan'daki yer çok enteresan bir mekan. İlk gittiğimde kızın birinden dayak yiyordum. Berkay'ı çok severim, ancak ben olsam oraya eşimi götürmem" dedi.

"ARDA'NIN DESTEKÇİSİYİM"

Önceki gün eşi Pelin Karahan'la görüntülenen Bedri Güntay ise kavga hakkında ekranlarda izlediğimiz olayların yanlış yorumlandığına inandığını söyleyerek "Ben her zaman Arda'nın destekçisiyim ve onun yanındayım" şeklinde bir açıklamada bulundu.

NELER YAŞANMIŞTI?

Emirgan'da bir eğlence mekanında Arda Turan ve Berkay Şahin arasında yaşanan "laf atma" tartışmasında Arda, Berkay'a kafa atarak burnunu kırdı. Daha sonra Berkay hastaneye kaldırıldı. Yıldız futbolcunun ise ünlü şarkıcının hastaneye kaldırılmasının ardından hastaneye gitti ve silahla bir el ateş açtı.