MEHMET ALİ ÇALKAYA HABERLERİ

Mehmet Ali Çalkaya haber, Mehmet Ali Çalkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Çalkaya - 10.05.2014
Balçova'daki Memurlara Yeni Toplu Sözleşme
Balçova Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası arasında memurları kapsayan sözleşme imzalandı.  Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya ve Tüm Yerel-Sen Başkanı Doğan Koç 2015 yılının sonuna kadar geçerli toplu sözleşmeye imza koydu.
Mehmet Ali Çalkaya - 31.03.2014
Izmir'de İlçe Belediyelerinin 22'si Chp, 6'sı Akp, 2'si MHP Dedi
Izmir’de bütün sandıklar açıldı ve oylar sayıldı.
Mehmet Ali Çalkaya - 31.03.2014
Balçova'da CHP Adayı Mehmet Ali Çalkaya Kazandı
İzmir'in Balçova ilçesinde belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre CHP Adayı Mehmet Ali Çalkaya kazandı.
Mehmet Ali Çalkaya - 31.03.2014
CHP Kalesinde 2 İlçeyi Tekrar Kazanırken 5 İlçeyi Kaybetti
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı CHP'nin adayı Aziz Kocaoğlu tekrar kazanırken, AK Parti'nin adayı eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a 50.28'lik oy oranıyla fark attı.
Mehmet Ali Çalkaya - 31.03.2014
Kocaoğlu: Belediyecilik Tarihine Geçtik
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, seçim sonuçlarıyla ilgili CHP İl Başkanlığı'nda saat 24.00'de açıklama yaptı. İl Başkanlığı'na gelişinde CHP'lilerin davul zurna eşliğinde karşıladığı ve 'İzmir Aziz'dir Aziz kalacak' sloganları attığı Kocaoğlu'na, CHP İl Başkanı Ali Engin, Belediye başkanı seçildiklerini açıkladığı Konak adayı Sema Pekdaş, Karşıyaka adayı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bornova adayı Olgun Atilla, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya eşlik etti.
Mehmet Ali Çalkaya - 31.03.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
Balçova Belediye Başkanlığına kesin olmayan sonuçlara göre CHP adayı Mehmet Ali Çalkaya seçildi.
Mehmet Ali Çalkaya - 31.03.2014
İzmir'de Yarışı CHP Önde Götürüyor
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında CHP önde. CHP'nin adayı Aziz Kocaoğlu'nun oy oranı yüzde 50.48, AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım yüzde 35.69, MHP'nin adayı Murat Başer ise yüzde 8.18 oranında oy aldı. İzmir'deki 29 ilçenin 22'sinde CHP, 5'inde AK Parti, 2'sinde ise MHP yarışı önde götürüyor. İzmir'de sandıkların yüzde 79.5'i açılırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında CHP'nin adayı Aziz Kocaoğlu yüzde 50.48 ile yarışı önde götürüyor. AK Parti'nin adayı eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın oy oranı ise yüzde 35.69. MHP'nin adayı Murat Başer ise yüzde 8.18 oy oranında. 29 Mart 2009'da yapılan yerel seçimlerde ise CHP'nin oyu 55.2, AK Parti'nin oyu, 30.7, MHP'nin ise 7.2 oranında gerçekleşmişti. İlçelerde de yarışı CHP önde götürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 29 ilçesinden 24'ünde CHP, 3'ünde AK Parti, 2'sinde ise MHP belediye başkanlık yarışını önde götürüyor. İzmir'in ilçelerinde önde olan partiler, adayları ve oy oranları şu şekilde: "Aliağa'da MHP'nin adayı Serkan Acar yüzde 33.24 Balçova'da CHP'nin adayı Mehmet Ali Çalkaya yüzde 58.
Mehmet Ali Çalkaya - 30.03.2014
İzmir'de Yarışı CHP Önde Götürüyor
İzmir'de sandıkların yüzde 17'si açılırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında CHP'nin adayı Aziz Kocaoğlu yüzde 51.79 ile yarışı önde götürüyor. AK Parti'nin adayı eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın oy oranı ise yüzde 35.04. MHP'nin adayı Murat Başer ise yüzde 7.86 oy oranında. 29 Mart 2009'da yapılan yerel seçimlerde ise CHP'nin oyu 55.2, AK Parti'nin oyu, 30.7, MHP'nin ise 7.2 oranında gerçekleşmişti. İlçelerde de yarışı CHP önde götürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 29 ilçesinden 22'sinde CHP, 5'inde AK Parti, 2'sinde ise MHP belediye başkanlık yarışını önde götürüyor. İzmir'in ilçelerinde önde olan partiler, adayları ve oy oranları şu şekilde: "Aliağa'da MHP'nin adayı Serkan Acar yüzde 36.77 Balçova'da CHP'nin adayı Mehmet Ali Çalkaya yüzde 62.
Mehmet Ali Çalkaya - 03.03.2014
Kocaoğlu'ndan Yıldırım'a 'Paralel' Eleştirisi
8 Mart'ta açıklıyoruz Yeni dönem projelerini, politika ve stratejilerini 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde mütevazi bir şekilde açıklayacaklarını da duyuran Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz, ayakları yere basan, İzmir'in ihtiyaçlarına gerçekten cevap verebilecek projelerle karşınıza çıkacağız. En önemlisi, bunların kitabında insan yok, yazdıklarında da yok, hayatlarında da yok. Bizim projelerimizde insan olacak" Törende konuşan Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya da, toplu taşımanın özellikle dar gelirli vatandaşlar için ne kadar önemli olduğuna değindi.
Mehmet Ali Çalkaya - 19.02.2014
İzmirli Başkanlar 6 Yaş Gençleşecek
Yaş farkının olmadığı tek ilçe ise Balçova. AK Partili Hasan Özcan ile CHP'li Mehmet Ali Çalkaya'nın yaşları 56.
Mehmet Ali Çalkaya - 10.02.2014
CHP'de Bin 143 Aday Belirlendi
Yine Karşıyaka'da Cevat Durak'ın yerine Hüseyin Mutlu Akpınar, Karaburun'da Hamza Serdar Yasa'nın yerine Ahmet Çakır, Karabağlar'da Kasım Sıtkı Kürüm'ün yerine Muhittin Selvitopu, Kiraz'da İsmet Korkmaz'ın yerine Ercan Ekici, Menderes'te Ergun Özgün'ün yerine Ahmet Pala, Urla'da da Mehmet Selçuk Karaosmanoğlu'nun yerine Sibel Uyar'ın adaylığı netleşti.          Balçova, Bayraklı, Gaziemir ve Narlıdere'de ise CHP aynı isimlerle seçime girecek. Balçova'da Mehmet Ali Çalkaya, Bayraklı'da Hasan Karabağ, Gaziemir'de Halil İbrahim Şenol, Narlıdere'de Abdül Batur yeniden aday gösterildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Ali Çalkaya Haberleri | Mehmet Ali Çalkaya Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Ali Çalkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Çalkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Kocaoğlu'ndan Res Mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 22:46:14. #1.15#

title