MEHMET ALİ ARSLAN HABERLERİ

MEHMET ALİ ARSLAN HABERLERİ

Mehmet Ali Arslan haber, Mehmet Ali Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Arslan - 14.6.2017
Adana'da 2 Polisin Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Şehit Mehmet Ali Arslan Polis Merkezinde görevli polis memurları Süleyman Çakır (39), Bircan İlhanlı (48) ve İsa Doğan (53), geçen yıl 28 Eylül'de Özel Güney Hastanesinin otoparkından ana yola çıktıkları sırada silahlı saldırıya uğramış, Çakır ve İlhanlı şehit olmuş, Doğan ise saldırıdan yara almadan kurtulmuştu.
Mehmet Ali Arslan - 23.5.2017
Yalnız Hayaller Kaldı basınla buluştu…
İki oyuncu 30 yıl sonra tekrar bir arada… Yapımcılığını Cevher Filmcilik'in üstlendiği Mehmet Ali Arslan'ın yöneteceği Yeşilçam'ın ünlü simalarıyla genç oyuncularının buluşacağı Yalnız Hayaller Kaldı filminin basın tanıtımı My House Café'de gerçekleşti.
Mehmet Ali Arslan - 5.4.2017
Badminton: Avrupa Gençler Şampiyonası
Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası, 7-16 Nisan'da Fransa'da düzenlenecek.
Mehmet Ali Arslan - 22.11.2016
Adana'da 2 Polis Memurunun Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Şehit Mehmet Ali Arslan Polis Merkezinde görevli polis memurları Süleyman Çakır (39), Bircan İlhanlı (48) ve İsa Doğan (53), geçen yıl 28 Eylül'de Özel Güney Hastanesinin oto parkından ana yola çıktıkları sırada silahlı saldırıya uğramış, Çakır ve İlhanlı şehit olmuş, Doğan ise saldırıdan yara almadan kurtulmuştu.
Mehmet Ali Arslan - 10.6.2016
Güncelleme - Adana'da 2 Polis Memurunun Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Şehit Mehmet Ali Arslan Polis Merkezinde görevli polis memurları Süleyman Çakır (39), Bircan İlhanlı (48) ve İsa Doğan (53), geçen yıl 28 Eylül'de Özel Güney Hastanesinin oto parkından ana yola çıktıkları sırada silahlı saldırıya uğramıştı.
Mehmet Ali Arslan - 10.6.2016
Adana'da 2 Polis Memurunun Şehit Edilmesine İlişkin Dava
Şehit Mehmet Ali Arslan Polis Merkezinde görevli polis memurları Süleyman Çakır (39), Bircan İlhanlı (48) ve İsa Doğan (53), geçen yıl 28 Eylül'de Özel Güney Hastanesinin oto parkından ana yola çıktıkları sırada silahlı saldırıya uğramış, Çakır ve İlhanlı şehit olmuş, Doğan ise saldırıdan yara almadan kurtulmuştu.
Mehmet Ali Arslan - 4.6.2016
Pir-i Türkistan Hoca Ahmet Yesevi" Konferansı
Ahmet Yesevi'nin Türkçe'ye olan sevdasının Anadolu'yu Türkiye yapan fikir yapısının, ülkücü Türk gençliğinin yetişmesinde temel kaynak olduğunu dile getiren Deniz, şunları kaydetti: "Ahmet Yesevi'yi gururla anlatmak, ona methiyeler dizmek bizlere birşey kazandırmayacaktır. Ülkücü Türk gençliği olarak bizler, onun bin yıl önce verdiği mücadelenin günümüzdeki uygulayıcıları olmalıyız. Unutmamalıyız ki Ahmet Yesevi'nin manevi ışığı ve hikmetleri bizlerin en önemli yol göstericisi ve kılavuzudur. Ondaki Allah aşkının, Peygamber sevdasının, vatan sevgisinin, Türklük bilincinin ve ahlak anlayışının en büyük mirasçısı Ülkü Ocaklarıdır. Ülkücü Türk gençleriyse İmam-ı Azam Ebu Hanife, İmam Maturidi ve Hoca Ahmet Yesevi'nin çizdiği yoldan ayrılmayandır. Allah bizleri bu kutlu yoldan ayırmasın." Programa, Eski Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Mehmet Ali Arslan, Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Nargüllü, ilçe başkanları ve davetliler katıldı.
Mehmet Ali Arslan - 26.5.2016
2 Polisi Şehit Eden 3 PKK'lıya Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi
Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi'ndeki Şehit Mehmet Ali Arslan Polis Merkezi Amirliğinde görevli polisler Süleyman Çakır ve Bircan İlhanlı'nın 28 Eylül 2015'te kentteki bir özel hastanenin oto parkından ekip aracıyla çıkarken şehit edilmesiyle ilgili soruşturma tamamlandı.
Mehmet Ali Arslan - 1.2.2016
Tesadüfen Başladığı Badmintonda Başarıyı Yakaladı
"Hayalim olimpiyatlarda altın madalya almak" Demirbağ, Türkiye, Balkan ve Avrupa şampiyonalarında çeşitli dereceler elde ettiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Geçen sene Polonya'da yapılan 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda tek bayanlar kategorisinde 3. olarak derece yapan tek bayan sporcu oldum. Onun öncesinde de 2014 yılında Çin'de Türkiye'den Gençlik Olimpiyatlarına katılan tek bayan sporcuydum. Rusya'da yapılacak olan Avrupa Badminton Takım Şampiyonası'na hazırlanıyorum. Orada en iyi şekilde ülkemi temsil edip, altın madalyaya ulaşmak istiyorum. En büyük hayalim ise olimpiyatlarda altın madalya alarak bir ilki başarmak." Badminton milli takım antrenörü Mehmet Ali Arslan da Türkiye'nin badmintonda önemli mesafe kat ettiğine işaret ederek "Gelinen noktada gerçekten çok iyi çalışan bir federasyon başkanımız var.
Mehmet Ali Arslan - 6.11.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
Batman'da, AK Parti'den Milletvekili seçilen Ataullah Hamidi ve HDP'den milletvekili seçilen Ayşe Acar Başaran ile Mehmet Ali Arslan mazbatasını aldı.
Mehmet Ali Arslan - 28.9.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Mehmet Ali Arslan - 18.9.2015
MHP'nin Milletvekili Aday Listeleri Açıklandı (2)
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
Mehmet Ali Arslan - 18.9.2015
MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi Açıklandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
Mehmet Ali Arslan - 18.9.2015
MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday Listesi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
Mehmet Ali Arslan - 9.7.2015
Hdp'li Yiğitalp: "Yapılan ve Yapımı Devam Eden Hes'ler Tarım, Hayvancılığı Büyük Zararlara...
HDP Diyarbakır Milletvekili Yiğitalp, Diyarbakır milletvekilleri İmam Taşçıer, Edib Berk, Ziya Pir ve Mardin Milletvekili Mehmet Ali Arslan ile birlikte basın toplantısı düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ali Arslan Haberleri | Mehmet Ali Arslan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Ali Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Yalnız Hayaller Kaldı Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 09:47:59. #1.15#
title