MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Haberleri

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi haber, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 12.03.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Burdur programı ertelendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Burdur'da ve Bucak ilçesinde 13 Mart Cuma günü gerçekleştireceği programların ertelendiği açıklandı. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Erdoğan'ın tüm programlarının ertelendiğini duyurdu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) İstiklal Yerleşkesi'nde yapımı tamamlanan 10 bin kişilik Spor Toto MAKÜ Stadyumu, Spor Bilimleri Fakültesi ve Lavanta Tepesi Otel açılışı için 13 Mart Cuma günü saat 14.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 12.03.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Konferans ve Sergi Salonu'nda düzenlenen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 12.03.2020
MAKÜ'de dezenfekte çalışması
BURDUR Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) dezenfekte çalışmaları yapıldı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 07.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Türkiye Diyanet Vakfı Burdur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri Burdur Gölü kenarında Bahar Kalkanı Harekatı'na katılan askerlere destek olmak için Komando Marşı'nı hep bir ağızdan okudu.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 06.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Olay, saat 16.00 sıralarında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yerleşkesinde meydana geldi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 05.03.2020
'Bayrak uğruna can verenler' etkinliği
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Genç Kızılay Topluluğu tarafından İdlib'de şehit olan Mehmetçikleri anmak için 'Bayrak uğruna can verenler' etkinliği düzenledi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 05.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
TSK tarafından Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarıyla teröristlerden temizlenen bölgelere, lojistik faaliyetler kapsamında, askeri araçların ihtiyaçları olan akaryakıtlar gönderiliyor. Akaryakıt dolu çok sayıda tanker Suriye'deki üs bölgelerine gitti.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Tankerlerden görüntüler Tanker kuyruğundan görüntüler Öncüpınardan giriş yapan tankerler Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Reşit ÇELEBİOĞLU-KİLİS =============================== 'Bayrak uğruna can verenler' etkinliği BURDUR Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Genç Kızılay Topluluğu tarafından İdlib'de şehit olan Mehmetçikleri anmak için 'Bayrak uğruna can verenler' etkinliği düzenledi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 05.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Antalya'nın Serik ilçesinde yol kenarında ölmek üzere bir at görenler durumu hayvan severlere bildirip, yardım istedi. Kısa sürede atın yanına giden hayvanseverler, dişi bir at olduğunu ve sırtında büyükçe bir eyer yarası izi olduğunu tespit etti. Hayvanseverler arasında bulunan bir veteriner hekimin muayenesi sonucu atın en az 3 gündür aç ve susuz yol kenarında yattığı anlaşıldı. Hemen harekete geçen hayvanseverler, sırtında eyer yarası olan ve günlerdir aç ve susuz yattığı tahmin edilen atı önce Antalya Hayvanat Bahçesi'ne götürdü. Burada yapılan kontrollerde gebe olduğu tespit edilen at, tedavisi için veteriner eşliğinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Hayvan Hastanesi'ne getirildi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 04.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Konvoyun çıkışı Konvoydan değişik noktalarda hava ve yer görüntüleri HABER- KAMERA: Ahmet ACAR/DEMRE, =========================== Üniversiteliler İdlib şehitleri için buluştu BURDUR'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri İdlib'de şehit düşen askerler için yerleşkede bir araya geldi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 03.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Hayvanseverler, kamyona yükletilen atla birlikte gittikleri hayvanat bahçesinde hayvanla bir süre ilgilenip ot ve havuçla besledi. Veteriner kontrolünde atın gebe olduğu ve yavrusunun karnında öldüğü tespit edildi. Yaralı at, ameliyat edilmesi için Burdur'daki Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'ne gönderildi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 02.03.2020
Ege Bölge Şampiyonasına damga vurduk
Manisa Büyükşehir Belediyespor U16 Basketbol takımımız, U16 Ege Bölge Şampiyonası'nda oynadığı 4 karşılaşmada 3 galibiyet elde etti.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 28.02.2020
Kırşehir'de 15 üniversite "pilot proje" deneyimlerini paylaştı
Toplantıya, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 28.02.2020
Rektörlerden İdlib'deki saldırıya ortak tepki
İdlib'de rejim güçlerinin hain saldırısı sonucu şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, yaralı askerlere başsağlığı dileyen Karakaya, şunları kaydetti: "Ülkemize ve askerlerimize karşı yapılan bu alçak ve mesnetsiz saldırıyı kınıyoruz. Milletimizin şahsında Sayın Cumhurbaşkanımızın temsil ettiği onurlu mücadeleyi sahipleniyor, erdemli duruşunu yürekten destekliyoruz. Bilimin ışığında topluma yol göstermeyi şiar edinmiş üniversiteler olarak ülkemizin içine çekilmek istendiği karanlığı görüyor ve bu oyuna gelmemek için var gücümüzle çalışacağımızın teminatını aziz milletimize veriyoruz." Ortak basın açıklamasına, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 26.02.2020
Öğretim üyeleri "Çiftlik İzleme Yönetim Sistemi" yazılımı geliştirdi
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) hayvansal üretimde verimi artıran Çiftlik İzleme Yönetim Sistemi Veri Analizi'nde dışa bağımlılığı azaltacak yerli ve milli yazılım geliştirdi.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 26.02.2020
Omurga hasarlarının tedavisi için dayanıklı vida ürettiler
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 23.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ-TEKRAR
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ;  Kundura dükkanından görüntü 40 yıllık akayla çalışan dikiş makinesinden görüntü İmal ettiği ayakkabılardan ve dükkandan görüntü Nail Engin röp; Haber- Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, Haber Kodu : 200223023 ================= Polonyalı gelin, Van'ı kendi ülkesinin insanına tanıtıyor   VAN'ın Erciş ilçesinde İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Burdurlu Nurittin Saydamlı'nın (28) eşi Polonyalı Magdanela Saydamlı (29), bölgenin güzelliklerini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla, ülkesinin insanına tanıtıyor.  Polonya'da İngilizce Öğretmenliği bölümünde okurken 2012 yılında Erasmus programı için Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne gelen Magdanela (29), aynı bölümde okuyan Nurittin Saydamlı (28) ile tanıştı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 23.02.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ;  Kundura dükkanından görüntü 40 yıllık akayla çalışan dikiş makinesinden görüntü İmal ettiği ayakkabılardan ve dükkandan görüntü Nail Engin röp; Haber- Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, ================= Polonyalı gelin, Van'ı kendi ülkesinin insanına tanıtıyor   VAN'ın Erciş ilçesinde İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Burdurlu Nurittin Saydamlı'nın (28) eşi Polonyalı Magdanela Saydamlı (29), bölgenin güzelliklerini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla, ülkesinin insanına tanıtıyor.  Polonya'da İngilizce Öğretmenliği bölümünde okurken 2012 yılında Erasmus programı için Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne gelen Magdanela (29), aynı bölümde okuyan Nurittin Saydamlı (28) ile tanıştı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 21.02.2020
Gölhisar'da Valiliğin uyuşturucu ile mücadele projesi tanıtıldı
Gölhisar Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğretim üyesi Doç.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 19.02.2020
BAKA toplantısı Antalya'da yapıldı
Üç ilde de yürütülen güdümlü projeler olduğunu kaydeden Karaloğlu, "Antalya'da Büyükşehir Belediyesi ile tarımsal sulama ve güneş enerji santral kurulumuyla ilgili yürütülen projelerde son aşamaya girdik. Yine Burdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile yürüttüğümüz Burdur Su Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Merkezi tamamlandı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 06.02.2020
Burdur'da hentbol heyecanı
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Salonu'nda 2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları start aldı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 05.02.2020
Spor makü spor'da hedef ligde kalıcı olmak
MAKÜ Spor'da hedef ligde kalıcı olmakMesut MADAN/BURDUR, (DHA) - SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta son üç maçtan ikisini kazanan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü (MAKÜ Spor), Konya Ereğlispor maçı hazırlıklarını sürdürdü.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 31.01.2020
Burdur'da sağanak sonrası kar
BURDUR'da akşam saatlerinde aniden bastıran kar yağışı sonrası yüksek kesimler beyaza büründü.  Burdur'da dün sabah saatlerinden itibaren başlayan sağanak, akşam saatlerinde yerini kara bıraktı. Kar yağışı sonrası kentin yüksek kesimleri beyaza büründü. Burdur- Antalya karayolunda da trafikte aksamalar yaşandı. Kapanma noktasında gelen Burdur- Antalya Karayolu kurna rampalarında biriken kar, Karayolları ekipleri ile trafik ekiplerinin koordineli çalışmasıyla temizlendi.  Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kampüsünde de etkili olan yağış sonrası İstiklal yerleşkesi beyaza büründü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Haberleri | Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi haberleri, son dakika mehmet akif ersoy üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek yağdı! İşte yapılan bağış miktarl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 13:42:19. #1.15#
title