MEHMET AĞAR HABERLERİ

Mehmet Ağar haber, Mehmet Ağar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ağar - 29.12.2018
Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya Açıklaması
Yılbaşında, gerekli tüm önemlerin alınacağını belirten Uzunkaya, şöyle konuştu: "Bütün emniyet müdürlerimiz yılbaşında, vatandaşlarımızın huzuru için başta eğlence mekanları olmak üzere sosyal alanlarda tedbirleri hem en üst düzeyde alacaklar hem de denetimlerini yapacaklar. Daha sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ülke için bütün vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum. Bu geceyi organize edenlere çok teşekkür ediyoruz." Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar da yeni yılın hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.
Mehmet Ağar - 19.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Eski bakanlardan Mehmet Ağar'ın, Kürt sorunu konusunda "düz ovada siyaset yapın" sözünü hatırlatan ve bu yüzden siyasi lince tabi tutulduğunu öne süren Altay, "Düz ovada siyaset yapın' diyen Mehmet Ağar'ı linç eden Türkiye, Habur'da PKK'lı teröristleri karşıladı.
Mehmet Ağar - 12.12.2018
İş Adamı Ali Raif Dinçkök Son Yolculuğuna Uğurlandı
Kimya, enerji tekstil ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Akkök Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Raif Dinçkök (74) Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Dinçkök'ün cenaze törenine iş, spor ve  siyaset dünyasından çok sayıda kişi katıldı.  Bir süredir rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Akkök Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Raif Dinçkök için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı kılındı.  Aynı zamanda Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu üyelerinden olan Dinçkök'ün cenazesine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Kulübü eski Başkanı Faruk Süren, Muharrem İnce,  Mehmet Ağar, Hüsamettin Özkan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, futbol yorumcusu Şansal Büyüka başta olmak üzere iş ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Ağar - 12.12.2018
İş Adamı Ali Raif Dinçkök Son Yolculuğuna Uğurlandı
KİMYA, enerji tekstil ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Akkök Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Raif Dinçkök (74) Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Dinçkök'ün cenaze törenine iş, spor ve  siyaset dünyasından çok sayıda kişi katıldı.  Bir süredir rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Akkök Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Raif Dinçkök için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı kılındı.  Aynı zamanda Fenerbahçe'nin eski yönetim kurulu üyelerinden olan Dinçkök'ün cenazesine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Kulübü eski Başkanı Faruk Süren, Muharrem İnce,  Mehmet Ağar, Hüsamettin Özkan, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, futbol yorumcusu Şansal Büyüka başta olmak üzere iş ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Ağar - 04.12.2018
Gül, Eski Adalet Bakanlarıyla Buluştu
Toplantıya, eski bakanlar Bekir Bozdağ, Sadullah Ergin, Mehmet Ali Şahin, Cemil Çiçek, Aysel Çelikel, Hikmet Sami Türk, Hasan Denizkurdu, Oltan Sungurlu, Mehmet Ağar, Fahri Kasırga ile Kenan İpek katıldı.
Mehmet Ağar - 17.11.2018
Spor Camiası Baykan'ın Düğününde Buluştu
Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın oğlu Zeki Cihan Baykan, Badel Soğucaklı ile dünya evine girdi. Çiftin nikah töreni memleketi Konya'da Selçuklu Kongre Merkezi'nde yapıldı. Törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakan yardımcısı Hamza Yerlikaya, TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, Yargıtay Başkanı Rüştü Cirit, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Kamu Başdenetcisi Şeref Malkoç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, eski bakanlar, futbol kulübü başkanları, çeşitli sporcuların federasyon başkanları ile çok sayıda spor ve siyaset camiasından davetli katıldı.  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın nikahını kıydığı Zeki Cihan ve Badel çiftinin şahitliğini; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, Yargıtay Başkanı Rüştü Cirit, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Kamu Başdenetcisi Şeref Malkoç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Evlan ile birlikte 18 kişi yaptı.
Mehmet Ağar - 01.09.2018
Süper Lig'e Her Sene Birkaç Futbolcu Vermek İstiyorum"
Çarıkçı, Eskişehirspor, Kardemir Karabükspor ve Tetiş Yapı Elazığspor'un bu sene lige transfer yapamadan başladığını aktararak, "Bu takımlar, dün akşama kadar transfer tahtasını açamadılar. Eskişehirspor, ETİ'nin olduğu büyük bir vilayetin takımı. Bir diğeri de Mehmet Ağar'ın memleketinin takımı Elazığspor.
Mehmet Ağar - 15.07.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde
Erdoğan ve beraberindekiler ilk olarak 15 Temmuz Şehitler Makamı'na geldi. Burada Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından dua edildi. Erdoğan daha sonra konuşma yapmak için kürsüye çıktı. Öte yandan,  Eski Bakanlardan Mehmet Ağar da alana geldi.
Mehmet Ağar - 07.07.2018
Milletvekilleri Yemin Ediyor
AK Parti eski Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez kızı AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'yı, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar da oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar'ı locadan izledi.
Mehmet Ağar - 06.07.2018
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor
DP Genel Başkanı, İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal ile eski bakanlardan Mehmet Ağar'ın oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar da kayıt yaptıranlar arasındaydı.
Mehmet Ağar - 25.06.2018
AK Parti'nin Yeni Yüzleri
AK Parti'nin yeni milletvekilleri arasında milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, eski milli futbolcu Alpay Özalan, AK Parti MKYK'nin en genç üyesi Rümeysa Kadak, eski Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın oğlu Ahmet Mücahit Arınç ve eski bakanlardan Mehmet Ağar'ın oğlu Zülfü Tolga Ağar ile Kadem Başkanı Emine Sare Aydın Yılmaz da bulunuyor.
Mehmet Ağar - 25.06.2018
Dikkat Çeken İsimler Parlamentoda Yer Buldu
Ünlü Futbolcu Alpay Özalalan AK Parti sıralarından İzmir Milletvekili oldu. Motor sporcusu Kenan Sofuoğlu AK Parti Sakarya, Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar Elazığ, TESK Başkanı Bendevi Palandöken'in oğlu Barış Palandöken AK Parti Malatya, Bülent Arınç'ın oğlu Mücahit Arınç AK Parti İstanbul, eski DİSK Genel Başkanı Kani Beko CHP İzmir, Ergenekon davasından dolayı hapis yatan Mehmet Ali Çelebi CHP İzmir, sanatçı Barış Atay HDP Hatay milletvekili oldu.
Mehmet Ağar - 23.06.2018
Temelli: 25 Haziran Sabahı Sarayı Boşaltıp Gidecekler
HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Van'daki mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi. Temelli, "İstanbul'daki mitingde Tansu Çiller'i davet edip, 1990'lı yılların zihniyeti ile kol kola girdiler. Yani bir zamanlar beyaz toroslara binen Başbakan ve onun ekibi Mehmet Ağar'la birlikte yürüyorlar.
Mehmet Ağar - 22.06.2018
Buldan: 24 Haziran'da AKP'nin Lale Devri Bitecek
ÇİLLER VE AĞAR ELEŞTİRİSİ Eski başbakanlardan Tansu Çiller ve eski bakanlardan Mehmet Ağar'ın AK Parti'ye desteğini eleştiren Pervin Buldan, şunları söyledi: "Zihniyet değişmedi, anlayış değişmedi.
Mehmet Ağar - 22.06.2018
Baba-oğul Dünyanın En Keyifli Seçim Süreçlerinden Birini Yaşıyoruz"
Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın oğlu ve AK Parti Elazığ milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar, "Bundan önce babamın bütün seçimlerinde yanındaydım, ona destek oluyordum. Bir bayrak devir teslimi oldu.
Mehmet Ağar - 21.06.2018
Sandıkta En Güzel Cevabı Verecektir"
"Bu eşiği millet olarak hep birlikte aşmaya mecburuz" Seçimlerin önemine işaret eden Ataş, şunları kaydetti: "Bu seçim önemli, bu seçim farklı. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçeceği, ülkemizin yeni bir yönetim sistemi ile buluşacağı yeni bir dönemi inşallah 24 Haziran'da başlatacağız. 24 Haziran Türkiye'nin gelecek yüzyılını şekillendirecek çok önemli bir eşik. Bu eşiği millet olarak hep birlikte aşmaya mecburuz." "Türkiye'nin geleceği için AK Parti'nin yanındayım" Programa katılan eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ise Türkiye'nin bekası ve geleceği için uzun bir aradan sonra yeniden fiili olarak siyasetin içinde yer alma gereği duyduğunu belirtti.
Mehmet Ağar - 20.06.2018
Pervin Buldan: Kayyumları, Erdoğan'ın Kıraathanelerine Göndereceğiz (2)
'AKP, YAPTIĞI PROVOKASYONUN ALTINDA KALMIŞTIR' Kürt halkının tarihi boyunca büyük zulümler gördüğünü ve acılar yaşadığını ifade eden Buldan, "Sur unutamayacağımız acılar içindedir. Cizre, Silopi, Gever, unutmayacağımız acılar içindedir. Ama bayram arifesinde oruçları ile Suruç'ta insanları katleden zihniyet asla Kürtlerin unutmayacağı acılı tarihlerin içine girmiştir. Suruç halkı yalnız değildir. Diyarbakır, Ağrı, Hakkari halkı, Suruç halkıyla beraberdir. AKP Hükümeti bu sefer de yaptığı provokasyonun altında kalmıştır. Adli Tıp raporu göstermişti ki, Suruç'ta insanlarımız AKP'nin organize ettiği çetelerin saldırısına uğramıştı. O çeteler ki, insanlarımızı hastanede kafalarını keserek katletmiştir. İşte bugün Amed meydanında, burada, sizler bir kez daha Suruç'a sahip çıktınız, Sur'a, Gever'e, Demirtaş'a sahip çıktınız. Burada 'Bu ülkede Kürt vatandaşlarım var, ama Kürt sorunu yoktur' diyen zihniyet bugün sizin yüzünüze nasıl bakacak? İstanbul'da kurdukları ittifakla, yanlarına aldıkları Tansu Çiller'le, Mehmet Ağar'la, Sedat Peker'le bir kez daha gösterdiler ki, Kürt halkına karşı düşmanlıkları devam ediyor.
Mehmet Ağar - 19.06.2018
Kılıçdaroğlu Canlı Yayında
Çiller'in AK Parti mitingine katılması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, eski Başbakan Tansu Çiller'in AK Parti'nin İstanbul mitingine katılması ve yaptığı açıklamaların anımsatılması üzerine şunları kaydetti: "Çiller'in eski partisi Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi, Demokrat Parti, o gelenekten geliyor. Dolayısıyla o geleneğin son temsilcisi Sayın Süleyman Demirel, Allah rahmet eylesin vefat etti. Bir gün önce ölüm yıl dönümü vardı. Ben isterdim ki Tansu Çiller, ölüm yıl dönümü törenlerine katılsın ama o tam tersini yaptı. Neden destek veriyor onu bilemiyoruz ama önümüzdeki günlerde biraz daha net görürüz. Tansu Hanım'ın Amerika'da dünya kadar mal varlığı var. Onların hepsinin sorgulanması lazım. Nedir ne değildir, bu Amerika aşkı nereden geliyor? Bütün bunların sorgulanması lazım. Kesinlikle rızaya dayalı birliktelikler değildir bunlar. Tansu Hanım gibi dünyalığını Türkiye'de değil de Amerika'da edinen birisinin herhalde kalkıp da böyle belli bir menfaati, belli bir çıkarı sağlamadan oraya gideceğini hiç düşünmüyorum." Mehmet Ağar'ın oğlunun da Elazığ'dan AK Parti milletvekili adayı olduğunun belirtilmesi üzerine Kılıçdaroğlu, "Sayın Ağar da bir dönem DYP'de görev yaptı, genel başkanlık yaptı.
Mehmet Ağar - 19.06.2018
18 Haziran 2018 Haberleri
18 Haziran 2018 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Ağar Haberleri | Mehmet Ağar Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Ağar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ağar kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Özgür Özel İttifaka Uygun Davranacağız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 21:12:12. #1.16#

title