Megastardan Mega Ücret

Megastardan Mega Ücret

Yaz Konserleri İçin Anlaşmalara Başlayan Tarkan, Bir Konser İçin 200 Bin Dolar Alacak.

Megastardan Mega Ücret

YAZ KONSERLERİ İÇİN ANLAŞMALARA BAŞLAYAN TARKAN, BİR KONSER İÇİN 200 BİN DOLAR ALACAK.

'Metamorfoz' isimli albümüyle hayranlarıyla buluşan Tarkan, yaz konserleri için anlaşmalara başladı. Megastar, Haziran'ın birinci haftasındaki konseri için 200 bin dolara anlaştı.

Bir gazetenin haberine göre, 'Metamorfoz' isimli albümüyle desteksiz eleştirilerin hedefi haline gelen Tarkan, yaz aylarında adından söz ettirmeyi kafasına koydu.

Bunun için birçok meslektaşından önce davranan Megastar, şimdiden konser anlaşmalarına başladı. Tarkan, yaz konserleri için ilk anlaşmayı İstanbul'un en gözde tatil mekanlarından biri ile yaptı.

Mekanın sahibi ile prensipte anlaşan başarılı sanatçı, konserini Haziran ayının ilk haftasında verecek. Eski ve yeni tüm şarkılarını seslendirecek olan Tarkan, bu konserinde birbirinden özel şovlar da sergileyecek. Megastar, konseri için 200 bin dolar ücret alacak.

Böylece Tarkan, aldığı bu rakamla yine kırılması güç bir rekora imza atacak. Bu arada yaza kadar birkaç kilo daha vermeyi planlayan Tarkan, bunun için özel bir diyet uygulamaya başladı. Organik ürünlerle beslenen Megastar, sebze ve meyveye ağırlık verdiği bir diyet programı uyguluyor. Tarkan, kilo vermesini hızlandırmak için ise günde 2 saat spor yapıyor.

Kaynak: Gecce