Mega Tea'nin Ekinezya Çayından Bağışıklık Sistemine Destek
Haberler » Güncel » Mega Tea'nin Ekinezya Çayından Bağışıklık Sistemine Destek - Haber

Mega Tea'nin Ekinezya Çayından Bağışıklık Sistemine Destek

Grip Salgınından Korunmak Ve Kendinizi Daha Dinde Hissetmek İçin Siz De GNC Mağazalarına Gelin, Mega Tea Ekinezya Çayını Deneyin.

Mega Tea'nin Ekinezya Çayından Bağışıklık Sistemine Destek

"İyi Yaşam" konseptiyle Türkiye'de vitamin ve beslenme destek ürünleri pazarında 15 yıldır hizmet veren GNC Türkiye'nin yeni organik çayı Mega Tea kısa zamanda çok sevildi.

GNC Türkiye'nin Mega Tea'leri kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına ve damak tatlarına göre harmanlanmış 6 farklı çeşitten oluşuyor.

Organik üretilen Mega Tea Ekinezya özellikle grip hastalığının arttığı son günlerde kullanıcıları hastalıklara karşı korumaya destek oluyor. İçeriğindeki antioksidanların yanı sıra bakır ve demir mineralleri ile tanenler, protein, yağ asitleri ve A,C,E vitaminlerini içeren ve dengeli beslenmeye yardımcı olan Ekinezya bitkisi bağışıklık sistemi için önemli bir koruyucu kalkan görevini üstleniyor.

GNC'nin Organik Mega Tea Ekinezya çayı ise içerdiği ekinezyanın limonotu, kuşburnu, ıhlamur çiçeği, elma, tarçın kabuğu ve karanfil tohumu ile harmanlanmasıyla oluşuyor. Tüm bu bitkiler de ekinezya gibi organik olarak üretiliyor.

Ekinezya ayrıca etken maddelerin biraraya gelmesiyle bedenin savunma sistemini güçlendirerek enfeksiyon tedavilerine yardım sağlıyor, aynı zamanda vücudun savunma hattını virüslere karşı korumaya destek oluyor.

Mega Tea'in Ekinezya çayları GNC mağazalarında yer alan tadım köşelerinde de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler