Medyanın Gündemine Oturdu!

Medyanın Gündemine Oturdu!

Mithat Can'la Yaşadığı Fırtınalı Aşkla Tanıdığımız İlhem Öpücüklü Fotoğraflardan Sonra Medya Gündemine Oturdu!

Medyanın Gündemine Oturdu!

MİTHAT CAN'LA YAŞADIĞI FIRTINALI AŞKLA TANIDIĞIMIZ İLHEM ÖPÜCÜKLÜ FOTOĞRAFLARDAN SONRA MEDYA GÜNDEMİNE OTURDU!

Bir dönem İstanbul'un popüler mekanlarında yaptığı sahne programlarıyla gündemde olan İlhem, ardından Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan Özer'le yaşadığı aşkla adından söz ettirdi.

Özer'in geçen hafta Bodrum'da onun kalçasını öperken görüntülenmesi ise, genç kızı aylar sonra yeniden magazin gündeminin zirvesine taşımaya yetti.

Cezayirli bir baba ile Fransız-Macar ve Alman kökenli bir annenin kızı olan İlhem, 1982 Fransa doğumlu... Babası avukat, annesi bankacı olan İlhem'e şöhret kapılarını açansa, babasının arkadaşı caz şarkıcısı Elene Dee... Dee tarafından 10 yaşında keşfedilmiş. 7 yıl boyunca ondan caz ve soul eğitimi almış. 12 yaşında Kenny Werner ile New York'ta şarkı söyleme şansı bulmuş. Müziğin yanında bale ve tiyatro eğitimi de almış. İki yıl Swing Kids müzikalinde oynamış. 17 yaşında ise yüksek öğrenim için Almanya'ya gitmiş.

İki yıldır İstanbul'da!

Dünyanın birçok ülkesinde sahne programları yapan genç kız, üç yıldır da Türkiye'de... İstanbul'da, 360 adlı mekanda yaptığı programla adını duyursa da onu buraya getiren sahne teklifi olmamış. Aynı zamanda modellik de yapan İlhem, önce Elele ve Cosmopolitan dergilerine poz vermek üzere ülkemizi ziyaret etmiş. İşte o dönemde de İstanbul'da kalmasına yol açacak proje teklifini almış. 360'ın sahiplerinden biriyle tanışıp, ondan program teklifi almasından sonra İstanbul günleri başlamış.

'İlişki yaşamam zor' demişti

İlhem uzun zamandır da Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan Özer'le birlikte... Genç şarkıcı, bu ilişki başlamadan önce verdiği bir röportajda ise özel hayatına dair şunları söylemişti: 'Evlilik için henüz gencim. Özel, uzun bir ilişkiden yeni çıktım. Kendimi işime verip toparlamam gerekiyor. Ama şunu söylemem gerek, kesinlikle Türk erkeklerini hoş buluyorum. Tatlı ve çok hoş çocuklar var. Tanışıyoruz ve birbirimizden de hoşlanıyoruz zaman zaman. Ama işimden ve sürekli dünyayı dolaşmamdan dolayı bir ilişki yaşamam zor.' Ancak bu sözler büyük aşkı engellemedi. İlhem çok geçmeden Mithatcan Özer'le objektiflere yakalandı. İlişkinin ciddiyetini kanıtlayansa Sezen Aksu ile de tanışması oldu. Son olarak Bodrum'da görüntülenen çiftin evliliğe adım adım yaklaştıkları iddia ediliyor.