Medical Park Antalyaspor'un Kıyafetleri Efor'dan
Haberler » Yerel » Haber

Medical Park Antalyaspor'un Kıyafetleri Efor'dan

Medical Park Antalyaspor'un 2010-2011 Sezonu Kıyafet Sponsoru Hazır Giyim Firmalarından Efor Takım İçin Hazırladığı Yeni Kıyafetleri Kulübe Teslim Etti

Medical Park Antalyaspor'un Kıyafetleri Efor'dan

Medical Park Antalyaspor'un 2010-2011 sezonu kıyafet sponsoru hazır giyim firmalarından Efor takım için hazırladığı yeni kıyafetleri kulübe teslim etti.

Yapılan yazılı açıklamada, profesyonel futbol takımının yaz kampı kıyafetlerini de hazırlayan firmanın, Hasan Subaşı Tesislerine gelerek, tek tip elbiseler için futbolcularla prova gerçekleştirdiği birbirinden şık ürünleriyle Teknik Direktör Mehmet Özdilek, teknik heyet ve futbolcuları baştan aşağı giydirdiği belirtildi.

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Antalya'da 5 M Migros, Üçkapılar ve Özdilek Park AVM'deki şubeleriyle Antalyalılara hizmet veren Efor, Antalyaspor'un yaz kampı, maç ve deplasman kıyafetlerini tasarladı. Blazer ceketten ayakkabıya, takım elbiseden Antalyaspor logolu tişört ve özel pantolonlara kadar tüm ürünleri hazırlayan Efor, Medical Park Antalyaspor ile birlikte Spor Toto Süper Lig'in 6 ayrı kulübüne daha kıyafet sponsorluğu yapıyor.

(YB-MHD) - ANTALYA