Medcezir Haberleri

Medcezir haber, Medcezir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Medcezir - 21.07.2015
Beş Kardeş'e Aybüke Pusat Konuk Oluyor!
Ekranlara veda eden Medcezir'de Elif karakterini canlandıran Aybüke Pusat Beş Kardeş'te stajyer gazeteci Zeynep karakterine hayat verecek.
Medcezir - 17.06.2015
Evos Store Basın Lansmanına Büyük İlgi
Organizasyonda başta Evo Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Evrim Yaşlak olmak üzere Evo Grup Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yaşlak ve Bu Tarz Benim Finalisti Ezgi Baylar basına çok samimi açıklamalarda bulundu. Ardından ünlü modellerin yer aldığı defilede yaz kreasyonlarına değişik bir tarz çizildiği gözlemlendi. Gamzenur Temel, Sara Ayşem Koçoğlu, Remziye Diri, Oksana Kuznetsova, Beyza Atiye Gezer, Sinem Yeğenoğlu, Dilek Güneş, Sude Kızık, Ceren Akçay, Mariam Mahmoudi gibi birçok modelin yer aldığı organizasyon şimdiden çok konuşmaya başladı… Organizasyona katılan ünlü simalar arasında Miss Turkey 3. Güzeli ve Medcezir dizisi oyuncusu Aybüke Pusat, Gönül İşleri ve İlişki Durumu Karışık dizisinin oyuncusu Pamir Pekin, Şevkat Tepe oyuncusu Merve Akaydın, ünlü şarkıcı Gökhan Akar, bir çok oyuncu ve model lansmana katılım sağladı.
Medcezir - 15.06.2015
Aydilge'den Yepyeni Bir Dizi Müziği Daha!
AYDİLGE, Star TV'de final yapan Medcezir yerine bu Cuma başlayacak olan Kiralık Aşk dizisinin jenerik şarkısının söz ve bestesine imza attı.
Medcezir - 08.06.2015
Medcezir'den Merak Uyandıran Tanıtım!
Ekranlara veda etmeye hazırlanan Medcezir'in dün akşam ekrana gelen tanıtımı merak uyandırdı.
Medcezir - 15.05.2015
Harbiye Ruhu Beyaz Perdede
Sinema sanatçısı Nihat Alptuğ Altınkaya'nın üsteğmen rütbesinde rol aldığı filmin çekimleri, Harbiyeliler'in eğitim şartlarını görüntüleyebilmek için oldukça zor koşullarda yapıldı. Sarp kayalıklar ve zorlu arazi koşullarında yapılan çekimlerde bazı bölgelere kameralar helikopterle taşındı. Gerçek mermilerin kullanıldığı "Harbiyeliler-Silah Arkadaşlığı"nın çekimlerini, "Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Medcezir" ve "Karadayı" gibi ünlü dizilerin yapımcısı Ay Yapım ücretsiz olarak gerçekleştirdi.
Medcezir - 08.05.2015
Yaman ve Mira Nikah Günü Alıyor!
Ekranların fenomen dizisi Medcezir'e bu hafta sevilen sanatçılar Halil Sezai ve Çiğdem Erken konuk oluyor.
Medcezir - 25.04.2015
Yeni Nişanlılar Aşk Sarhoşu!
Medcezir'in bu haftaki bölümünde nişan yüzüklerini takan Yaman ve Mira adeta aşk sarhoşu olacak.
Medcezir - 03.04.2015
Yaman ve Mira'nın Sessizlik Yemini!
Ekranların fenomen dizisi Medcezir'de bu hafta; Yaman ve Mira, Sude'nin oyununu çözmelerine rağmen sessiz kalmayı tercih edecekler.
title