Meclis'te İcanas Resepsiyonu

Meclis'te İcanas Resepsiyonu

Meclis'te Yapılan Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı Tarafından Gerçekleştirilen " 38. Icanas (Uluslararası Asya ve Kuzey Afrika Çalışmaları Kongresi) Türkiye" Resepsiyonuna TBMM Başkanı Köksal Toptan Katıldı

Meclis'te İcanas Resepsiyonu

-Meclis'te yapılan Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen"38. ICANAS (Uluslararası Asya ve Kuzey Afrika Çalışmaları Kongresi) Türkiye" resepsiyonuna TBMM Başkanı Köksal Toptan katıldı

ANKARA (ANKA) - Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen"38. ICANAS (Uluslararası Asya ve Kuzey Afrika Çalışmaları Kongresi) Türkiye" resepsiyonu, TBMM Havuzlu Bahçede yapıldı.

Resepsiyona katılan TBMM Başkanı Köksal Toptan, konuk bilim adamlarıyla tanıştı. Kongreye katılan bazı bilim adamlarının çok iyi Türkçe konuşmaları dikkat çekti. Toptan, resepsiyon sırasında yabancı konukların çocuklarına özel ilgi gösterdi.

Bu arada resepsiyonda, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanı Sadık Tural tarafından Toptan'a, İcanas Yönetim Kurulu adına teşekkürlerini iletmek amacıyla bir katılım belgesi sunuldu.

10 Eylül'de Ankara'da başlayan İcanas Kongresi'ne, 67 ülke ve 7 özerk bölgeden bilim adamları katılıyor. (ANKA)