Mecidiye: Balkanlarda Ramazan

Mecidiye: Balkanlarda Ramazan

Bayrampaşa Belediyesi Tarafından "Kardeşlik Sınır Tanımaz" Sloganıyla Organize Edilen Balkanlarda Ramazan Programı Romanya'nın Mecidiye Kentinde Son Buldu.

Mecidiye: Balkanlarda Ramazan

Bayrampaşa Belediyesi tarafından "Kardeşlik Sınır Tanımaz" sloganıyla organize edilen Balkanlarda Ramazan programı Romanya'nın Mecidiye kentinde son buldu.

Balkanlarda Ramazan programına Bosna Herek'te başlayan Bayrampaşa Belediyesi bereket konvoyu ekipleri; Sırbistan, Karadağ, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Yunanistan ve Bulgaristan'dan sonra programlarına Romanya'da devam etti. Belediye ekipleri bu akşam Mecidiye'de son iftar yemeklerini verdi. Son iftar yemeğine Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge de katıldı. İftar sonrası sanatçı Murat Göğebakan konser verdi.

Belediye ekipleri, şimdiye kadar gittikleri ülkelerde 100 bin kişiye iftar yemeği verdi. Bayrampaşa Belediyesi ekipleri son olarak Tekirdağ'da buluşarak iftar yemeği verecek. 11 Kasım'da Bayrampaşa Belediyesi'nin görevli ekiplerinin toplanarak, programı değerlendirmeleri bekleniyor.

Kaynak: İHA