MAZHAR ALANSON HABERLERİ

Mazhar Alanson haber, Mazhar Alanson son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mazhar Alanson - 26.11.2014
E Biz Ne Olduk?'
O Ses Türkiye'de yarışmacının sahneden inerken Özkan Uğur ile konuşması Mazhar Alanson'un tepkisine yol açtı.
Mazhar Alanson - 17.05.2014
Haliç Üniversitesi'nde "Psikoloji Günleri"
Şarkıcı Mazhar Alanson: "Bizim de kıskançlıklarımız, ihtiraslarımız oluyor.
Mazhar Alanson - 05.04.2014
Her Şey Çok Güzel Olacak Orijinal Fragman
Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un sorunlu abi kardeş ilişkisini beyazperdeye yansıttığı bu özel filmde Altan, gereksiz yere karıştığı bir kavga sırasında üç yıldır görmediği kardeşi Nuri ile karşılaşır. Bu rastlantı; aradan geçen bunca zamandan sonra bu iki kardeş için sürpriz olmuştur. Birbirleriyle tamamen zıt iki karakteri simgeleyen bu kardeşler kaderin oyunu sonucu bir takım olaylara gireceklerdir.
Mazhar Alanson - 04.04.2014
Her Şey Çok Güzel Olacak Filmi
Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un sorunlu abi kardeş ilişkisini beyazperdeye yansıttığı bu özel de Altan, gereksiz yere karıştığı bir kavga sırasında üç yıldır görmediği kardeşi Nuri ile karşılaşır.
Mazhar Alanson - 30.03.2014
Tansu Çiller Yeniköy'de Oy Kullandı
Eski Başbakan Tansu Çiller ve eşi Özer Uçuran Çiller saat 16.20'de Yeniköy İlköğretim Okulu'na gelerek oyunu kullandı. Tansu Çiller sandık görevleri ile tek tek tokalaştıktan sonra "hayırlı olsun" dedi. Çiller'in ardından da eşi Özer Uçuran Çiller oyunu kullandı. Yeniköy İlköğretim Okulu'nda iş adamı Nevzat Demir ve sanatçı Mazhar Alanson da oy kullandı.
Mazhar Alanson - 20.02.2014
Osmanlı Tokadı 30. Bölüm
“Tarih bugünü teftişe geliyor!” Her şey 28 Mayıs 1453 tarihinde, yani İstanbul’un fethinden bir gün önce başlar. Doğan Bey ve Şahin Bey, İstanbul surlarına dayanan Osmanlı ordusunun birbirine tamamen zıt karakterde iki yeniçerisidir. Tek ortak yönleri ise surlara sancağı diken nefer olmak istemeleridir. Fakat olaylar hiç de bekledikleri gibi gelişmez. Sürekli birbiriyle didişip duran Doğan ve Şahin görev yerlerini terk ederler. Bu hatalarının bedeli pahalıya patlayacaktır çünkü kötüler kötüsü Alexandros Bizansın karanlıklarından çıkıp gelmiştir ve ne pahasına olursa olsun Fatih Sultan Mehmet’i öldürmek istemektedir. Bu uğurda güzeller güzeli kızı Konstantina’yı dahi feda etmekten çekinmeyen Alexandros amacına ulaşamadan kaçar ama Doğan ve Şahin Akşemsettin Hazretleri’nin nazarından bir yere kaçamazlar. Görev yerlerini terk ettikleri için af ve aman dileyen yeniçeriler her şeye rağmen son bir fırsat isterler. Akşemsettin Hazretleri “o halde beyaz tavşanı takip edin” diyerek onlara hayatlarının fırsatını verir... Ve onları fırsatlar yüzyılına, 21. Yüzyıla gönderir… Akşemsettin Hazretleri tarafından asırlar sonrasının bugünkü İstanbul’una gönderilen yeniçeriler ne yapacaklarını bilmeden bir çıkış yolu ararken bugünde herkesin suret olarak 1453’tekilere benzediğini görürler. Burada da bir Akşemsettin vardır, bir Fatih, bir Konstantina, bir Alexandros… Fakat henüz hiç biri yeniçerilerin bildiklerini bilmemektedir. Yeniçerilerin tek bildikleri ise “ortalık fena karışacaktır!” Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Vildan Atasever, Uğur Çavuşoğlu, Alper Kul ve Mazhar Alanson’un paylaştığı Osmanlı Tokadı cumartesi akşamları saat 19:50’de TRT 1 ekranlarında.
Mazhar Alanson - 20.02.2014
Nilüfer'de MFÖ Sevgisi
Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'dan oluşan efsane MFÖ grubu, arakalarında bıraktıkları uzun yıllara rağmen performanslarını kaybetmediklerini bir kez daha gösterdiler.
Mazhar Alanson - 09.02.2014
İki Bin Kişiyi Coşturdular
MFÖ, önceki gün yapımcı Polat Yağcı'nın ortağı olduğu Bursa'daki 22.02 Trio isimli mekanının açılışında sahneye çıktı. Konseri; aralarında Tolgahan Sayışman, Selen Soyder ve Fatih Erkoç gibi ünlü isimlerin de bulunduğu yaklaşık 2 bin kişi izledi. Mazhar Alanson, gecede Barış Manço ile bir anısını da anlattı: "Grup olarak Uludağ'a ilk Barış Manço ile birlikte geldik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mazhar Alanson Haberleri | Mazhar Alanson Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mazhar Alanson haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mazhar Alanson kimdir, hayatı ve biyografisi. Hadise'nin Gizli Silahı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 18:54:11. #1.16#

title