Maximiles ile Uçuran Kampanya…

BASIN BüLTENİDİR.

Maximiles ile Uçuran Kampanya…

BASIN BüLTENİDİR.

İş Bankası’nın uçuş kartı Maximiles, 1 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde, 10 kişiye 1 haftalık çift kişilik Bali seyahati ve 100 kişiye destinasyon sınırı olmadan, istenilen yere çift kişilik gidiş dönüş uçak bileti hediye ediyor.

1 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında Maximiles asıl veya ek kart başvurusunda bulunanlar, başvuru karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Ayrıca Maximiles sahipleri de kampanya döneminde yaptıkları her 50 TL ve katları tutarındaki tüm alışverişlerinde, her 50 TL için bir adet çekiliş hakkı kazanıyor.

27 Mayıs tarihinde Milli Piyango İdaresince düzenlenecek çekiliş sonucunda, 10 talihliye 1 haftalık çift kişilik Bali seyahati hediye ediliyor. Fours Seasons Otel’de özel villalarda 7 gece 8 gün konaklama, gidiş-dönüş uçak bileti ve tur kapsamındaki çeşitli gezilerden oluşan ödül paketini kazanan talihlilere rüya gibi bir tatil fırsatı sunuluyor. 100 talihli ise yurtiçi veya yurtdışında istedikleri herhangi bir yere 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerli olacak çift kişilik ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletine sahip oluyor.

Bölge ve yolcu kotaları olmadan, uçak biletinizi fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı sunan Maximiles, Atatürk Havalimanı otopark ödemelerinde yüzde 50 indirim sağlıyor, Millennium Lounge ve Maximum Shuttle gibi hizmetler ile dünyanın farklı bir yerine farklı izler bırakmanız için hayatınızı kolaylaştırıyor.