Mateja Kezman, Dış Baskılardan Rahatsız

Fenerbahçe'nin Sırp Yıldızı Mateja Kezman, Dışarıdan Yapıldığını İddia Ettiği Olumsuzluklara Aldırış Etmeden Şampiyonluk İçin Ellerinden Geleni Yapacaklarını Belirterek, Sarı-lacivertli Taraftarlardan Sabırlı ve Sakin Olmalarını İstedi.

Mateja Kezman, Dış Baskılardan Rahatsız

Fenerbahçe'nin Sırp yıldızı Mateja Kezman, dışarıdan yapıldığını iddia ettiği olumsuzluklara aldırış etmeden şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, Sarı-lacivertli taraftarlardan sabırlı ve sakin olmalarını istedi.

Samandıra Tesisleri'nde akşam saatlerinde yapılan antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Kezman, medyada kendisiyle ilgili çıkan haberlere açıklık getirdi. Özel hayatı ve Zico ile ilgili bazı söylemler olduğunun iddia edildiğini belirten yıldız futbolcu, "Medyada artık benimle ilgili bu tarz hikayelerin oluşmasını, yer almasını istemiyorum. Sadece futbolumu değerlendirebilirsiniz, ama özel yaşantımı veya Zico ile ilgili bazı söylemler olduğunu iddia ediyorsunuz. Bunların artık olmasını istemiyorum. Bu iddialar, yüksek ihtimalle Beşiktaş ve Galatasaray tarafından geliyor. Bizim üzerimize baskı yüklemek istiyorlar. Bunu geçen yıl bazı oyuncular üzerinde denediler ve başarılı oldular, çünkü geçen yıl şampiyonluğu kaybetmiştik'' dedi.

Kendilerine yapılmaya çalışıldığını öne sürdüğü baskıyı kesinlikle kabul etmediklerini söyleyen Kezman, "Mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Takım içinde gerçekten çok iyi bir atmosfer var. Kesinlikle bir bozukluk yok. Şu an ligde 4 puan öndeyiz. Taraftarımızın sakin ve sabırlı olmasını istiyorum. Elimizden geleni yapıp şampiyonluğu alacağız. Artık benimle ilgili negatif şeyler yazılmasın. Çünkü ben böyle bir karakterde değilim'' diye konuştu.

(İK-OK-OK-S)

Kaynak: İHA