MasterGames Turnuvası'nda üniversite mezunları yarıştı!

MasterGames Turnuvası'nda üniversite mezunları yarıştı!

MasterGames Turnuvası, 5 Haziran'a kadar futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere çeşitli branşlarda yarışmalara ev sahipliği yapacak.

MasterGames Turnuvası'nda üniversite mezunları yarıştı!

İş dünyası ve üniversite mezunlarını, 6 Mayıs - 5 Haziran 2016 tarihleri arasında birçok farklı spor dalındaki yarışlarda bir araya getiren MasterGames, 3. senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya imza atıyor. Üniversite mezunlarının bir araya gelerek keyifli zaman geçirmesine vesile olmayı hedefleyen yarışlarda, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen 14 üniversitenin mezunlarının katılımıyla ilk etapta Satranç ve Tavla Turnuvası ile Yelken Şenliği gerçekleştirildi.

MasterGames Satranç Turnuvası'nın galibi İstanbul Teknik Üniversitesi mezunlarından Ertan Gültekin olurken, Tavla Turnuvası Boğaziçi Üniversitesi'nden Hisar Uyar'ın birinciliği ile sona erdi. Yelken Şenliği ise 6 üniversitenin yüze yakın mezununun katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Üçüncü yılında 600'den fazla mezunun katılımına ulaşan MasterGames Turnuvası, 5 Haziran'a kadar futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere çeşitli branşlarda yarışmalara ev sahipliği yapacak.

Kaynak: Bültenler