Masterchef Türkiye kaptan kim oldu? MasterChef Türkiye 6 Aralık kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef kaptan kim seçildi? - Haberler
Haberi Paylaş

Masterchef Türkiye kaptan kim oldu? MasterChef Türkiye 6 Aralık kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef kaptan kim seçildi?

Masterchef Türkiye kaptan kim oldu? MasterChef Türkiye 6 Aralık kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef kaptan kim seçildi?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Masterchef Türkiye'de 6 Aralık Pazartesi akşamı yarışmacılar kaptanlık için kıyasıya mücadele sergiledi. 6 Aralık 2021 tarihinde yayınlanan bölümde kaptanlık yarışında mavi önlüğü ve kırmızı önlüğü kimlerin kazandığı merak edildi. Peki, Masterchef Türkiye'de haftanın kaptanları kimler oldu? Masterchef Türkiye kaptan kim oldu? MasterChef Türkiye 6 Aralık 2021 kazanan isim belli oldu! Masterchef kaptan kim seçildi?

Masterchef Türkiye'de bu akşam kaptanlık için büyük mücadele verildi. Kaptanlık için mücadele veren yarışmacılar ile ilgili vatandaşlar en çok "Masterchef Türkiye'de haftanın kaptanları kimler oldu? Masterchef Türkiye 2021 kaptanlar kim oldu? MasterChef Türkiye 6 Aralık 2021 kazanan isim belli mi?" sorularını araştırmakta. İşte MasterChef Türkiye'nin ilk hafta kaptanları…

MasterChef Türkiye'de mavi önlüğü kazanan isim belli oldu. Şefler, bu hafta gerçekleşen kaptanlık mücadelesinde yarışmacılardan dürüm yapmasını istedi. Buna göre şeflerin tabağını en çok beğendiği Hasan, MasterChef'te ilk haftanın kazananı oldu. Hasan, mavi önlüğü kazanmasının ardından Kırmızı Takım kaptanı olarak Mert'i seçti. Böylece ilk hafta kaptanları Hasan ve Mert oldu.

Kazanan Hasan mavi takım kaptanı olurken, mavi takımda yer alacak isimler;

Hasan - Kaptan

Araz

Sergen

Tahsin

Görkem

Hasan'ın seçtiği isim olan Mertkırmızı takım kaptanı olmaya hak kazandı. Kırmızı takımda yer alacak isimler ise şu şekilde.

Mert - Kaptan

Eren

Burcu

Dilara

Mavi takım kaptanı Hasan ile kırmızı takım kaptanı Mert, düelloda karşı karşıya geldi. Kaptanlar, gözleri kapalı halde önlerin gelen şeylerin ne olduğunu bilmeye çalıştılar. Kaptanlar düellosunu kazanan Hasan oldu.

MasterChef'te "Kaptanlar Düellosu" oyununu kazanan mavi takımın avantajı belli oldu. Mavi takım kaptanı Hasan, kendi takımından bir isim ile karşı takımdan bir isimin karşı karşıya geleceği grupları oluşturma hakkına sahip oldu.

Haberler.com - Gündem

MasterChef, Gündem, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title