MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 18 Eylül MasterChef Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef Takım oyununu hangi takım kazandı? - Haberler
Haberi Paylaş

MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 18 Eylül MasterChef Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef Takım oyununu hangi takım kazandı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 18 Eylül MasterChef Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef Takım oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 18 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan 70. bölümünde Ömerli Barajı'nda dış çekimlerinde on bir eski MasterChef yarışmacılarını ağırladı. Yapılan oylama sonrası Dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef Türkiye 18 Eylül Takım oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef haftanın 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'nin 70. bölümünde Ömerli Barajı'nda gerçekleştirilen dış çekimde yarışmacılar tabaklarını on bir eski MasterChef yarışmacısının beğenisine sundu. Yapılan oylama sonrasında haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden takım kendi arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacak ve potaya girecek 5. ve 6. eleme adayını belirleyecek. Bu bağlamda vatandaşlar internette en çok "MasterChef Türkiye'de 70. bölüm Dokunulmazlık Oyununu hangi takım kazandı? 18 Eylül MasterChef Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?" sorularını araştırmakta. İşte MasterChef Türkiye haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan takım.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 18 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan 70. bölümünde yapılan oylama sonrasında 32-23 skorla kazanan takım Kırmızı Takım oldu. 11 eski MasterChef Türkiye yarışmacıları Kırmızı Takımın yemeklerini daha çok beğendi ve potaya girecek 5. ve 6. eleme adaylarının Mavi Takımdan çıkacağı kesinleşti. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Oylama ise şu şekilde;

Patatesli Yumurta: 7-4 - Kırmızı Takım

Pancarlı Kısır: 8-3 - Mavi Takım

Kol Böreği: 7-4 - Kırmızı Takım

Papara: 6-5 Mavi Takım

Un Helvası: 1-10 Kırmızı Takım

Toplam: 32 - 23 Kırmızı Takım

Mavi Takım kendi arasında oynayacağı Bireysel Dokunulmazlık oyunu sonrasında 5. ve 6. eleme adaylarını belirleyecek. 5. eleme adayını Bireysel Dokunulmazlık sahibi, 6. eleme adayı ise yapılacak oylama sonrasında belirlenecek.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title