Masörlük Kursuna Katılan Kursiyerler Belgelerini Aldı
Haberler » Güncel » Haber

Masörlük Kursuna Katılan Kursiyerler Belgelerini Aldı

Antalya'nın Manavgat İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (Hem)'nde Masör (Erkek) ve Masöz (Kadın) Kursuna Katılanlar Belgelerini Aldı.

Masörlük Kursuna Katılan Kursiyerler Belgelerini Aldı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (HEM)'nde masör (erkek) ve masöz (kadın) kursuna katılanlar belgelerini aldı.

HEM Müdürü Atila Çetin, 17 Kasım'da açtıkları ve 31 Aralık 2009 tarihinde sona eren masörlük kursuna 7 kadın ve 18 erkeğin kursa katıldığını belirtti. Kursa katılan

25 kursiyerin hepsinin masörlük belgesini almaya hak kazandığını belirten Çetin, ikinci dönem masörlük kurslarının 25 Ocak 2010 tarihinde yeniden açılacağını söyledi.

Bölgenin turizm yöresi olmasından ötürü HEM'in açtığı masörlük ve yabancı dil kurslarına yoğun ilgi olduğunu belirten Çetin, 13 kişinin bir araya gelmesiyle istedikleri bölümle ilgili kurs açtıklarını dile getirdi.

Çetin, "Halkımızda talep gelmesi halinde ihtiyaç olan her meslek dalıyla ilgili kurs açıyoruz. Bölgemiz turizm bölgesi olması nedeniyle masörlük, bilgisayar ve Rusça, İngilizce ve Almanca kurslarına yoğun talep var. 25 Ocak'ta açacağımız masörlük ve 11 Şubat'ta açacağımız yabancı dil kayıtları şimdiden doldu." diye konuştu.(CİHAN)