Maslak Haberleri

Maslak haber, Maslak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maslak - 21.03.2020
SARIYER'DE OTOMOBİL TAKLA ATTI: 1 YARALI
Sarıyer'de önündeki otomobile çarpmamak için direksiyonunu kıran sürücüsünün kullandığı otomobil takla attı. 1 kişi yaralandı. Kaza, Maslak Eski Büyükdere Caddesi üzerinde 22: 00 sıralarında meydana geldi.
Maslak - 20.03.2020
Kulüpler Birliği toplantısı telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilecek
Kulüpler Birliği Vakfı'nın bugün saat 13: 00'te planladığı toplantının telekonferans yöntemi ile gerçekleştirileceği bildirildi. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun başkanlığında dün Ankara'da Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil'in katılımı ile gerçekleştirilen koronavirüs toplantısında liglere erteleme kararı çıkmıştı. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, bugün toplantı yapacaklarını duyurmuştu. Saat 13: 00te Kulüpler Birliği Vakfı'nın Maslak'ta bulunun ofisinde gerçekleşmesi planlanan toplantının telekonferans yöntemi ile gerçekleştirileceği açıklandı.
Maslak - 10.03.2020
Alaca köyünde 102 yıl önce Ermenilerin katlettiği 278 kişi anıldı
Alaca Şehitliği'ndeki törene Aziziye Kaymakamı Mustafa Maslak, Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 3'üncü Ulaştırma Yönetim Merkezi Komutanı Yarbay Hasan Hüseyin Yörük, köy halkı ile öğrenciler katıldı.
Maslak - 10.03.2020
Galatasaray'da başkan adaylığına hazırlanan Metin Öztürk, kulüp üyeleriyle buluştu
Prof. Dr. Teoman Kadıoğlu'nun başkanlığını yaptığı Galatasaray Düşünce Derneği tarafından Maslak Hilton Otel'de düzenlenen toplantıya yaklaşık 50 kulüp üyesi katıldı.
Maslak - 10.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Alaca Şehitliği'ndeki törene Aziziye Kaymakamı Mustafa Maslak, Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 3'üncü Ulaştırma Yönetim Merkezi Komutanı Yarbay Hasan Hüseyin Yörük, köy halkı ile öğrenciler katıldı.
Maslak - 05.03.2020
Mehmet Sepil: Birlikteliğimizi göstermek için bütün kulüpler olarak Başakşehir maçına katılma...
"Lisans konusunun bu sene nasıl uygulanacağı üzerine karşılıklı görüşüldü" "Türkiye Kupası'nı daha iyi bir hale nasıl getiririzi konuştuk" "Bu federasyonun değil, bakanlığın konusu" OLGUCAN KALKAN - KAAN ÜLKER / İSTANBUL, -  Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, kulüplerin bir arada olduğunu göstermek adına, Süper Lig kulüpleri olarak Başakşehir'in Kopenhag'ı konuk edeceği karşılaşmaya gideceklerini belirtti.   Kulüpler Birliği Vakfı'nın Olağan toplantısı Maslak'taki merkez ofiste gerçekleştirildi.
Maslak - 05.03.2020
5 Şubat Perşembe DHA Spor Gündemi
Sivassporlu Mert Hakan Yandaş: Bu hafta önemli bir maç oynayacağız"Şampiyonluğun hayalini kuruyoruz""Sivas'ta olduğum için mutluyum"KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANIYOR12.00 Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı, Maslak Ofisi'nde gerçekleştirilecek.
Maslak - 05.03.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Mart 2020
(İstanbul/14.30) 2- Kulüpler Birliği Vakfının toplantısı Maslak'taki vakıf merkezinde yapılacak.
Maslak - 04.03.2020
Galatasaray'da başkan adaylığına hazırlanan Metin Öztürk, kadın üyelerle buluştu
Maslak Hilton Otel'de Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen toplantıda, kulüpteki kadın üyelerin sayısı, kadın sporcuların yaşadığı sıkıntılar, iletişim modeli, amatör branşlar, kadın futbolunun dünyada geldiği nokta ve Galatasaray'ın federasyonlarda temsil edilmesi konuları konuşuldu.
Maslak - 28.02.2020
İstanbul'daki kültür sanat etkinlikleri İdlib'deki saldırı nedeniyle iptal edildi
Ferhat Göçer'in bu akşam Maslak Uniq Hall'de sahnelenecek "Aldırma Gönül" oyunu, 31 Mart'a ertelendi.
title