Maslak Haberleri

Maslak haber, Maslak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maslak - 11.12.2020
Brand & Sport Summit online olarak gerçekleştirilecek
Bu sene 4.sü düzenlenecek Brand & Sport Summit, 17-18 Aralık 2020 tarihlerinde, Türkiye'de sporun en teknolojik arenalarının başında gelen 42 Maslak içindeki ESA Arena'da, pandemi kuralları çerçevesinde hibrit bir modelle kapılarını markalar ve spor dünyasına açacak.
Maslak - 08.12.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmaları
Başkan Zorluoğlu, projenin tamamlanmasıyla Araklı'nın 17, Sürmene'nin ise 11 mahallesine sağlıklı ve temiz içme suyu sağlanacağını belirterek, bölgede ayrıca mikro HES, 60 kilometre isale hattı, 18 kilometre şebeke hattı, 8 depo, 12 maslak ve mevcut depoların bakım ve onarımlarının yapıldığını kaydetti.
Maslak - 29.11.2020
Son dakika haberi! İstanbul'da sokağa çıkma kısıtlaması havadan denetlendi
Maslak Kışlası'ndan hareket eden helikopter, jandarmanın sorumluluk bölgesindeki otoyollar ve yerleşim yerlerinde havadan denetim yaptı.
Maslak - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Oktay, Başkanlığın başta Kur'an-ı Kerim meali olmak üzere, dini yayınlar alanında 44 dil ve lehçede 600 eserin basımını gerçekleştirirken, İslam'ın mesajını tüm kesimlere ulaştırmak için Diyanet TV ve radyo yayınlarını hayata geçirdiğini belirterek, şöyle devam etti: "Başkanlığın yaygın din eğitimi faaliyetleri, salgın sebebiyle internet üzerinden ve Diyanet TV aracılığıyla uzaktan eğitim şeklinde gerçekleşmiş, 677 bin kişi bu eğitimden yararlanmıştır. Yurt dışı temsilcilikleri aracılığıyla diğer ülkelerdeki hizmetlerini koordine eden Başkanlık, 100'ü aşkın ülkede başta din hizmeti olmak üzere, insani ve sosyal yardım faaliyetlerini sürdürmektedir. Başkanlığın 2019 yılı kesin hesap gideri 10,2 milyar liradır. 2020 yılı ödeneği 11,6 milyar lira olup, 2021 yılı bütçesi için teklif edilen ödenek tutarı 13 milyar liradır. Başkanlığın bütçesinin yüzde 96'sı, personel maaş ve prim giderlerinden oluşmaktadır." "Topkapı, Yıldız ve Dolmabahçe saraylarında restorasyon yapılacak" Oktay, tarihi ve kültürel mirasın uluslararası standartlara uygun olarak korunması, yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması amacıyla faaliyetlerini yürüten Milli Saraylar İdaresi Başkanlığının 2019 ve 2020 yıllarında, Ankara Palas, Yıldız Şale Köşkü, Dolmabahçe Sarayı Süfera Salonu ve Veliaht Dairesi, Yıldız Sarayı Çit Kasrı, Yaveran Dairesi ve Set Köşkü, Beylerbeyi Sarayı, Topkapı Sarayı Harem ve Hazine Bölümleri, Beykoz Cam ve Billur Müzesi ve Maslak Kasrında restorasyon yaptığını anımsattı.
Maslak - 18.11.2020
Emlak Katılım Esenyurt şubesini hizmete açtı
Bu arada Emlak Katılım halen, Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa), Esenyurt, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Maslak - 05.11.2020
Emlak Katılım'dan 4 yeni şube açılışı
Bayraktar, bu süreçte müşterilere uzaktan, şubeye gelmeden hesap açabilecekleri Emlak Katılım e-şube'yi hizmete sunduklarını anımsatarak, şunları ifade etti: "Müşterilerimiz e-şube sayesinde şubeye gitmeden tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. e-şube bizim de müşterilerle teknolojinin imkanlarını kullanarak daha fazla iletişim kurmamıza yardımcı oluyor. Emlak Katılım olarak e-şube ile ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dijital bankacılık alanında müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlayacak ürünler özelinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu kulvarda büyümeye odaklanıyoruz." Şube ağı 42 noktaya ulaştı Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa), Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Maslak - 03.11.2020
Avrupa'nın en iyilerinde Türkiye'ye 9 ödül
DÜNYA turizminin oscarları olarak kabul edilen World Travel Awards (WTA) ödüllerinde, Avrupa'nın en iyileri açıklandı. Türkiye'den 6 otel ve Türk Hava Yolları, Avrupa'nın en iyileri arasına girdi. Türkiye, toplamda 9 ödül aldı.  Dünyanın en iyi seyahat, turizm ve konaklama, marka ve destinasyonlarının bir yıl süren çalışmalar ve oylamalar sonucunda belirlendiği WTA ödüllerinin Avrupa kategorisi sonuçları belli oldu. Avrupa'nın en iyileri ödül listesine, Türkiye'den Türk Hava Yolları ve 6 otel girmeyi başardı.  BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ ZORLUKLAR Kazananların Avrupa'nın seyahat ve turizm sektörünün en iyilerini temsil ettiğini belirten WTA kurucusu Graham Cooke, "Hepsi, benzeri görülmemiş zorluklarla geçen bir yılda olağanüstü direnç gösterdi. WTA 2020 programı halk tarafından rekor sayıda oy aldı. Bu, seyahat ve turizm iştahının hiç bu kadar güçlü olmadığını ve küresel iyileşme başladığında sektörün geleceği için iyiye işaret olduğunu gösteriyor" dedi.  THY VE İSTANBUL OTELLERİ WTA Avrupa'nın en iyileri 2020 listesinde Türk Hava Yolları, ekonomi sınıfında Avrupa'nın en iyi havayolu oldu. İstanbul'dan Çırağan Palace Kempinski Avrupa'nın en iyi oteli seçildi. Conrad Istanbul Bosphorus Avrupa'nın en iyi şehir oteli oldu.   ANTALYA'YA 5 ÖDÜL Antalya'dan Rixos Sungate Avrupa'nın en iyi eğlence oteli, The Land of Legends Kingdom Hotel Avrupa'nın en iyi tema park oteli ödülünü aldı. Cornelia Diamond Golf Resort&SPA ise Avrupa'nın en iyi tam entegre tatil köyü, lüks her şey dahil oteli ve lüks tatil köyü olmak üzere üç ödül aldı. Bodrum'dan Lujo Art&Joy Hotel, Avrupa'nın en iyi lüks yaşam tarzı tesisi seçildi.  TÜRKİYE ÖDÜLLERİ WTA'nın Türkiye'nin en iyilerinin de belirlendiği listede ise 26 ödül bulunuyor. Türkiye'nin en iyileri listesi şöyle: En iyi her şey dahil tesisi, Concorde de Luxe Resort. En iyi sahil tesisi, D Maris Bay. En iyi butik otel, Hotel Les Ottomans. En iyi iş oteli, Conrad Istanbul Bosphorus. En iyi araç kiralama şirketi, Hertz. En iyi şehir oteli, Hilton Istanbul Kozyatağı. En iyi konferans oteli, Conrad Istanbul Bosphorus. En iyi tasarım otel, Orange County Resort Hotel Kemer. En iyi destinasyon yönetimi Mercan DMC Turkey. En iyi eğlence oteli, Rixos Premium Belek. En iyi aile tesisi, Rixos Premium Tekirova. En iyi tarihi miras otel, argos in Cappadocia. En iyi otel geliştirme şirketi, Rixos Hotels. En iyi otel, Çırağan Palace Kempinski İstanbul. En iyi otel rezidansları, Residences at Mandarin Oriental, Bodrum. En iyi otel suiti, Sultan Suite @ Çırağan Palace Kempinski Istanbul. En iyi yaşam tarzı oteli, Lazzoni Hotel En lüks oteli, Çırağan Palace Kempinski Istanbul. En lüks otel villası, The Villa @ D Maris Bay. En lüks yaşam tarzı tesisi, Concorde de Luxe Resort. En iyi online seyahat acentesi, TatilBudur. En iyi tesisi, Rixos Premium Belek. En iyi servisli daireleri, Somerset Maslak Istanbul.
Maslak - 16.10.2020
Emlak Katılım Avcılar, Metrokent ve Maslak şubelerini hizmete açtı
Emlak Katılım, Avcılar, Metrokent ve Maslak şubeleri ile İstanbul'da 18, Türkiye genelinde ise 36 şubeye ulaştı.
Maslak - 12.10.2020
Son dakika spor: Fatih Karagümrük'te Sırp kaleci Saranov dizinden operasyon geçirdi
İstanbul kulübünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Bojan Saranov, sponsorumuz Acıbadem Maslak Hastanesinde dizinden başarılı bir operasyon geçirdi.
Maslak - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, tedavi gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesi'nde 70 yaşında hayatını kaybetti.
Maslak - 16.09.2020
Darüşşafaka Tekfen'de Emircan Koşut ameliyat edildi
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Petkimspor ile oynanan hazırlık maçında el bileğinde kırık meydana gelen Emircan, Acıbadem Maslak Hastanesi'nde başarılı bir operasyon geçirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Maslak Haberleri | Maslak Haber - Haberler - Sayfa 3 - Maslak haberleri, son dakika maslak haber ve gelişmeleri burada. Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Menajerimi Ara final mi yapıyor? Menajerimi Ara oyuncuları! Menajerimi Ara hangi gün?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 00:39:34. #1.14#

title