Maslak Haberleri

Maslak haber, Maslak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maslak - 06.02.2021
Sarıyer'de kiraladığı dairelerde uyuşturucu üreten kişi yakalandı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Maslak Mahallesi'nde bir kişinin uyuşturucu yetiştirdiği bilgisi üzerine çalışma başlattı.
Maslak - 15.01.2021
İstanbul'daki özel bir hastanede tedavi gören çocukların eğitimi için sınıf açıldı
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün yürüttüğü "Öğretmenim Elimi Tut" projesi kapsamında Acıbadem Maslak Hastanesi'nde kanser tedavisi gören çocuklar için hastane sınıfı açıldı.
Maslak - 18.12.2020
Brand&Sport Summit 2020, İstanbul'da devam ediyor
İstanbul'daki 42 Maslak Alışveriş Merkezi içindeki ESA Arena'da gerçekleştirilen zirvenin ikinci gününde Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ve Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, çeşitli oturumlara katıldı.
Maslak - 17.12.2020
Brand&Sport Summit 2020
Etkinlik, İstanbul'daki 42 Maslak Alışveriş Merkezi içindeki ESA Arena'da gerçekleştirildi.
Maslak - 16.12.2020
Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Haberleşme Şebekesi Proje Çalıştayı
5G ile veri paylaşımı yapıldı Konuşmaların ardından Türk Telekom-Ümraniye, Turkcell-Kartal, Vodafone-Maslak, HAVELSAN-Ankara'da yer alan laboratuvarlarda 5G demoları gerçekleştirildi.
Maslak - 16.12.2020
Emlak Katılım, Adana Küçüksaat şubesini hizmete açtı
Şube ağını genişletmeyi gelecek yıllarda da sürdüreceklerini aktaran Bayraktar, şunları kaydetti: "Adana'da ikinci şubemizi açmaktan dolayı çok mutluyuz. Burada müşterilerimizin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına katılım bankacılığı ilkeleriyle ürettiğimiz hizmetlerle yanıt vermeyi hedefliyoruz. Adana, Türkiye'nin en büyük metropollerinden biri olup ülkenin önde gelen ticaret ve kültür merkezlerinden birisidir. Türkiye'de en üst sıralarda yer alan 500 sanayi firmasının 11'ine ev sahipliği yapan Adana'nın ekonomisine, iş adamlarına, güzel insanlarına katkı sağlamak ve desteklemek için, Adana'nın ve ülkemizin büyüyen ekonomisinde yol arkadaşı olmak için hizmetindeyiz. Bu sayede yerel ekonomiye de katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Adana Küçüksaat şubemizin bölge halkına ve ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum." 28-31 Aralık'ta altın toplama günleri yapılacak Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa), Esenyurt, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Sincan, Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Adana Küçüksaat, Konya, Konya Büsan, Antalya ve Sivas şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Maslak - 16.12.2020
İbrahim Tatlıses'e yönelik silahlı saldırı olayında yeni mütalaa
- Davanın geçmişi İbrahim Tatlıses, 14 Mart 2011'de "İbo Show" programının çekimlerine katıldıktan sonra asistanı Buket Çakıcı ile İstanbul Maslak'taki Nurol Plaza'dan çıktığı sırada beş kişinin silahlı saldırısına uğramış ve uzun namlulu silahlarla başının sağ tarafından vurularak ağır yaralanmıştı.
Maslak - 15.12.2020
Brand &Sport Summit 17-18 Aralık tarihlerinde İstanbul'da 4. Kez düzenlenecek.
Geniş spor içeriklerinden önümüzdeki dönem sosyal sorumluluk projelerine kadar tüm yatırımların konuşulacağı program İstanbul Maslak'ta ESA Arena'da düzenlenecek.
title