Maslak Haberleri

Maslak haber, Maslak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maslak - 14.01.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
Türkiye'de ve Birleşik Krallık'ta Yükseköğretimde Kalite ÇalıştayıTarih : 14 OcakYer : Bilkent Otel ve Konferans Merkezi/AnkaraSaat : 09.00Hayat Kimya Mersin yeni tesis yatırımıTarih : 14 OcakSaat : 09.30-11.
Maslak - 13.01.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Muş: "Eğer kaçak bir yapı ortaya çıkmışsa, kaçak olan kısım yıkılacak...
Kaçak yapılarla ilgili cezalarda artırıma gidileceğine dikkat çeken Muş, "Eğer kaçak bir yapı ortaya çıkmışsa, kaçak olan kısım yıkılacak hem de ceza artırılacak. Örneğin Bayburt veya Gümüşhane'de kaçak yapı yaptınız. Aynı metrekarede kaçak yapı yapmakla İstanbul Maslak'ta yapmak arasında şöyle bir fark ortaya çıkıyor.
Maslak - 12.01.2020
SARIYER'DE TERS YÖNE GİREN ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ZİNCİRLEME KAZAYA NEDEN OLDU
İddialara göre Burak Kurtulmuş idaresindeki 34 BNN 787 plakalı araç, ters yönde seyrederken, Maslak Büyükdere Caddesi Beşiktaş istikametine giden Murat Uçal idaresindeki 34 TJF 13 plakalı ticari taksiye, ardından da Hüseyin Acar idaresindeki 34 KD 9959 plakalı araca çarptı.
Maslak - 11.01.2020
Bakan Çavuşoğlu'ndan Libya açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,  Gana Dışişleri ve Bölgesel Entegrasyon Bakanı Shirley Ayorkor Botchwey ile görüştü. Maslak'ta bir oteldeki görüşmenin ardından ikili ortak basın toplantısı düzenledi.
Maslak - 11.01.2020
BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NDAN LİBYA AÇIKLAMASI
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, -"(Libya'da ateşkes çağrısı) Rus dostlarımızdan beklentimiz; iki devlet başkanının mutabık kaldığı gibi ve onların da söz verdiği gibi Hafter'i bu konuda ikna etmeleridir" - "Umarım, Rusya Hafter'i ikna eder, en kısa zamanda Hafter de bu çağrıya destek verir ve Libya'da da barış, birlik ve beraberlik yolunda önemli bir adımı atmış oluruz" İdris TİFTİKCİ/ - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,  Gana Dışişleri ve Bölgesel Entegrasyon Bakanı Shirley Ayorkor Botchwey ile görüştü. Maslak'ta bir oteldeki görüşmenin ardından ikili ortak basın toplantısı düzenledi.
title