O Anlar Kamerada! Pompacıya Ateş Edip Benzin İstasyonunu Soydu

O Anlar Kamerada! Pompacıya Ateş Edip Benzin İstasyonunu Soydu

Bursa'da petrol istasyonuna gelen maskeli silahlı soyguncunun, ateş açarak istasyon görevlisini darp ettiği ve 2 bin 500 lirayı çaldığı anlar kameraya yansıdı.

Bursa'da petrol istasyonuna gelen yüzü maskeli silahlı soyguncu, istasyon görevlisini darp ederek cebindeki parayı çaldı.

MASKELİ SOYGUNCU, AKARYAKIT İSTASYONUNA GİRDİ

Bursa'da akaryakıt istasyonunun arka tarafından sesler duyan görevli 48 yaşındaki Haluk Ö. kontrol etmek için gittiğinde yüzü maskeli eli silahlı bir kişiyle karşılaştı.

SİLAH ZORUYLA GÖREVLİNİN 2 BİN 500 LİRASINI ALDI

Maskeli şahıs silahını doğrultarak cebindeki parayı vermesini istedi. Silahla yere ateş eden şüpheli şahıs, istasyon görevlisini darp ederek cebinde bulunan yaklaşık 2 bin 500 Türk Lirasını çaldı.

DARP SONUCU GÖREVLİ BAYILIRKEN, SOYGUNCU KAÇTI

Maskeli şahıs olay yerinden koşarak uzaklaşırken istasyon görevlisi aldığı darbelerin etkisi ile bayıldı. Silah sesini duyan diğer çalışanlar olay yerine geldiğinde arkadaşlarının yerde hareketsiz yattığını görünce durumu polise bildirdi.

SOYGUN ANI KAMERALARA YANSIDI

Olay yerine kısa sürede çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekiplerin yaptıkları güvenlik kamerası incelemesinde şahsın istasyon görevlisine önce ateş ettiğini daha sonra darp ettiğini tespit etti. Olay yerinden kaçan silahlı soyguncuyu yakalamak için çalışma başlatıldı.