Kafedeki Boş Masaları Kişi Başı Ücretle Satan Suriyeli Çocuğa, Zabıta Ekipleri Müdahale Etti

Kafedeki Boş Masaları Kişi Başı Ücretle Satan Suriyeli Çocuğa, Zabıta Ekipleri Müdahale Etti

Kafeye gelen müşteriler için yer tutan ve kişi başı 1 lira ücret alan Suriyeli çocuğa, zabıta ekipleri müdahale etti.

Suriye'deki iç savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan Adem, Sturbucks'ta masa tutup gelen müşterilere satıyor. Bu işlemi işletmeden izin almadan yapan Adem, müşterilerinden kişi başı 1 lira alıyor. Bulduğu iş ile fenomen olan 'Sturbucks Adem'e zabıtalar müdahale etti.

ÜCRET KARŞILIĞI BOŞ MASA

'Sturbuck Adem', çok fazla talep gören Starbucks'a gelip yer bulamayan müşterilere yer tutuyor. Müşterilerinden kişi başı 1 TL alan Suriyeli çocuk, sosyal medyada olay oldu.

TUTUKLANDIĞI ANIN STORY'Sİ HESABINDAN PAYLAŞILDI

Zabıta ekiplerinin müdahale ettiği Adem'in o anları, İnstagram'da kendi hesabı tarafından paylaşıldı. Bu olayın üzerine bir çok sözlük sayfasında Adem'e yapılan müdahale ile ilgili tartışmalar başladı

YORUMLAR (135)

 • İZMİR353:
  ABİ DEFOLUP GİTSİNLER YA YETER ARTIK WALLA BAK COLUK COCUK KANIM ALMIYOR ZERRE NERDE PİSLİK ONLAR ORDA SALIN AVRUPAYA GİTSİN ARAP HERZAMAN HAİN
  HALİL: Arap şahane hainlik yaptı
 • KÜÇÜK DEĞNEKÇİ:
  adam değnekçiliğe başlamış şimdiden büyüyünce otopark mafyası olur bu para vermeyenide öldürür bıçaklar geçmiş haberlerde okuduğumuz gibi
 • TALİSCA:
  bu suriyelilerin haline az kalsın ağlayacağız oysa onların herbiri bir şeytan her sektöre el attılar bizimkiler ağızlarını açarken onlar kısa zamanda türkiyedeki tüm sektörlere hakim olmaya başladılar. kendilerinden alış veriş yaparlar vergi yok algı yok it sürüleri herşeyi ele geçirmeye başladılar 5 yıl sonra benim söylediklerimin ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz. hele antep urfa hatay ve kilisi bir görün . onların yüzünden bizim işlerimiz bitti. onlar saltanat sürüyor bizim ülkemizde.
 • LEYLA:
  İNSANLARA TEMBELLİĞE, DOLAYISIYLA DİLENCİLİĞE BİZ İALIŞTIRIYORUZ. BU DA DİLENCİLİĞİN BİR ŞEKLİNİ YAPIYORMUŞ. . VERMEYİN KARDEŞİM VERMEYİN. . ÖZELLİKLE KÜÇÜK YAŞLARDAKİ ÇOCUKLARA VE ÇOCUĞUYLA DİLENENLERE KESİNLİKLE VERMEYİN. O YAŞTA O ÇOCUKLARA DİLENCİLİĞİ ALIŞTIRIYORSUNUZ. . İNANIN ONLARA İYİLİK DEĞİL EN BÜYÜK KÖTÜLÜĞÜ YAPIYORSUNUZ VERMEYİN. . . . . ZABITA DOĞRUSUNU YAPMIŞ.
Tüm 135 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.