Masa Tenisi Antrenörü Çağlayan'a Milli Görev - Haberler
Haberi Paylaş

Masa Tenisi Antrenörü Çağlayan'a Milli Görev

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Masa Tenisi Antrenörü Çağlayan'a Milli Görev

Antalya’da düzenlenen 3. Masa Tenisi Çalıştayına Erzurum’dan İl Temsilcisi Ali Durmuş ile GHSİM Antrenörü Mahmut çağlayan katıldı.

Antalya'da düzenlenen 3. Masa Tenisi Çalıştayına Erzurum'dan İl Temsilcisi Ali Durmuş ile GHSİM Antrenörü Mahmut çağlayan katıldı. Masa Tenisi Antrenörü Mahmut Çağlayan'a federasyondan milli görev geldi.

Erzurum Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Durmuş ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Antrenörü Mahmut Çağlayan, Antalya'da düzenlenen 3. Masa Tenisi Çalıştayına katıldı. 09-12 Ocak 2014 tarihlerinde gerçekleşen çalıştayın verimli geçtiğine vurgu yapan Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Durmuş, en sevindirici gelişmenin Antrenör Mahmut Çağlayan'ın milli takıma çağrılması olduğunu söyledi. Durmuş, "Mahmut hocamızın Erzurum'daki başarılı çalışmaları karşılıksız kalmadı. Masa Tenisi Federasyonumuzun Yönetimi, kendisini Yıldız Erkekler Milli Takım Antrenörlüğüne getirmiştir. Bu bizim için gurur vesilesi" dedi.

ARISOY, ÇAĞLAYAN'I TEBRİK ETTİ

Erzurum Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Durmuş, Antalya'daki çalıştayda bir sunum yaparak, Erzurum'un masa tenisinde geldiği noktayı ve Erzurum'da yapılan önemli masa tenisi faaliyetlerini anlattı. Durmuş'un sunumu federasyon yetkililerinden tam not aldı. Durmuş, sunumunda Erzurum'un masa tenisinde geldiği önemli notları anlatırken, Masa Tenisi Federasyonu'ndan övgü aldı. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Arısoy, kurumun masa tenisi antrenörü Mahmut Çağlayan'ın Yıldız Erkekler Milli Takımana hoca olmasının sevincini yaşadıklarını belirterek, kendisini başarısından dolayı kutladı. Arısoy, "Masa tenisinde özverili ve prensipli çalışmaların meyvelerini topluyoruz" dedi. Antrenör Çağlayan'ın Milli takımda da önemli başarılara imza atağını ifade eden Arısoy, İl Temsilcisi Ali Durmuş'u da başarılı sunumundan dolayı tebrik etti. - ERZURUM

Masa Tenisi Antrenörü Çağlayan'a Milli Görev

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title