Marmara Gölü Haberleri

Marmara Gölü haber, Marmara Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marmara Gölü - 25.03.2015
Ege Bölgesi Sulak Alanlarındaki Kuş Sayıları Belirlendi
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü'nce, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda gönüllü kuş gözlemcisinin katılımıyla Aydın'ın Bafa Gölü, Büyük Menderes Deltası ve Azap Gölü'nde, Muğla'nın Köyceğiz Gölü, Dalyan, Milas Metruk Tuzlası ve Milas Güllük Deltası'nda, Manisa'nın Marmara Gölü ve Demirköprü Baraj Gölü'nde, İzmir'in Gediz Deltası, İzmir Körfezi, Bakırçay Deltası, Çaltılıdere, Güzelhisar Deltası, Yenişakran, Bozgöl, Tahtalı Barajı, Belevi Gölü, Küçük Menderes Deltası, Kutlu Aktaş Barajı ve Alaçatı olmak üzere toplam 20 sulak alanda sayım yapıldı.
Marmara Gölü - 20.03.2015
Ege Bölgesi'nin Su Kuşları Sayıldı
Doğal kaynakların ve biyolojik çeşitliliğin korunması ve izlenmesinin her geçen gün daha da önem kazandığına dikkati çeken Bayrak, "Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk alanındaki 20 farklı sulak alanda yapılan sayım sonucunda 70 farklı türden 199 bin 975 kuş tespit edildi" dedi.   Bayrak, kuş sayısının en fazla İzmir'deki Gediz Deltası ve Manisa'daki Marmara Gölü civarında görüldüğünü dile getirdi.
Marmara Gölü - 04.03.2015
Marmara Gölü, Her Yönüyle Ekosisteme Kazandırılacak
Manisa’nın Gölmarmara ilçesindeki Marmara Gölü’nde yapılan bilimsel çalışmalarla, gölün her yönüyle ekosisteme kazandırılacağı bildirildi.
Marmara Gölü - 20.02.2015
Gördes Barajı'ndan Su Salınacak Uyarısı
Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'ndeki Gördes Barajı'nda yoğun kar ve yağmurların ardından su seviyesinin 228 metreyi aşması üzerine, bugünden itibaren Gördes Çayı ve Marmara Gölü'ne su salınacağı açıklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marmara Gölü Haberleri | Marmara Gölü Haber - Haberler - Sayfa 3 - Marmara Gölü haberleri, son dakika marmara gölü haber ve gelişmeleri burada. İzmir'de Baraj Göllerine 400 Bin Yavru Balık Bırakıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.07.2021 10:24:38. #1.13#

title