Marketing Türkiye Haberleri

Marketing Türkiye haber, Marketing Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marketing Türkiye - 18.11.2019
Hepsiburada, ECHO Awards'ta birçok kategoride ödül aldı
Hepsiburada'dan yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ile Akadetmetre'nin hayata geçirdiği ve Türkiye'de bir ilk olan ECHO Awards'ta e-ticaret performansı ölçümlenerek en başarılı markalar, platformlar ve satıcılar belirlendi.
Marketing Türkiye - 15.11.2019
Aras Kargo müşterisine "En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan" marka seçildi
Aras Kargo, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen, en iyi alışveriş deneyimi yaşatan e-ticaret platformlarının ödüllendirildiği ECHO Awards'ta kargo kategorisinde müşterisine "En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan" şirket seçildi.
Marketing Türkiye - 13.11.2019
Vakıf Katılım'dan 500 milyon liralık kira sertifikası ihracı
Bu yıl Vakıf Katılım'a verilen ödüllere de değinen Göktaş, şunları kaydetti: "Bu yıl 2. kez düzenlenen Ekonomi Zirvesi sonrası, kendi alanında başarılı işlere imza atan isimlere verilen Ekonomi Zirvesi Altın Değerler Ödülleri'nde 'Türkiye'nin En Başarılı Katılım Bankası' ödülüne, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen 'The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde katılım bankacılığı sektöründe 'Yılın En İtibarlısı' ödülüne ve son olarak müşterilerimize sunduğumuz İstanbulkart Yükleme Projesi'yle, 'IDC Finance Summit 2019'da Tabana Yaygınlık Kategorisi'nde ikincilik ödülüne layık görüldük.
Marketing Türkiye - 08.11.2019
Honda Motosiklet Türkiye, yılın "en cool" motosiklet markası seçildi
Cool Markalar Araştırması'nın sonuçlarına göre, motosiklet kategorisinde yılın "en cool" markası Honda Motosiklet Türkiye oldu. Honda açıklamasına göre, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle 2015 yılından bu yana halk jürisinin seçimi ile gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması'nın sonuçları düzenlenen bir törende açıklandı.
Marketing Türkiye - 08.11.2019
Kozmetik mağazalarının "en cool markası" Gratis oldu
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Cool Markalar Araştırması, Marketing Türkiye ve Roemler Türkiye iş birliği ile bu yıl 5'inci kez düzenlendi.
Marketing Türkiye - 08.11.2019
Arzum, 4 yıldır üst üste "cool marka"
Arzum, 4 yıldır üst üste aldığı ödülle küçük ev aletleri sektöründe en cool marka olmayı sürdürüyor. Arzum'un açıklamasına göre, şirket, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen, 2019'un en cool markalarının seçildiği "Cool Markalar Araştırması"nda küçük ev aleti kategorisinde Türk tüketicilerinin en cool bulduğu marka seçildi.
Marketing Türkiye - 08.11.2019
Teknosa, "Türkiye'nin en cool teknoloji marketi" seçildi
Teknosa, Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğinde düzenlenen "Cool Markalar" araştırmasında "Türkiye'nin En Cool Teknoloji Marketi" seçildi.
Marketing Türkiye - 28.09.2019
SIGN İstanbul 2019 sona erdi
SIGN İstanbul 2019'da "Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, LED & LED Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon" ana başlıkları altında en yeni teknolojiler bir arada sergilenirken, bu yıl ki fuar "Marketing Türkiye" konferanslarına ve sektör duayenlerinin birikimlerini aktardığı ilham verici oturumlara da ev sahipliği yaptı.
Marketing Türkiye - 24.09.2019
Vakıf Katılım'dan 525 milyon TL'lik kira sertifikası ihracı
Gelecek dönemlerde de hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Göktaş sözlerini şöyle tamamladı: "Bu yıl 2. kez düzenlenen Ekonomi Zirvesi sonrası, kendi alanında başarılı işlere imza atan isimlere verilen Ekonomi Zirvesi Altın Değerler Ödülleri'nde Türkiye'nin En Başarılı Katılım Bankası ödülünü, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde de katılım bankacılığı sektöründe Yılın En İtibarlısı ödülünü aldık.
Marketing Türkiye - 19.09.2019
SIGN İstanbul 2019 kapılarını açtı
Yeni teknolojilerin yanı sıra önemli etkinliklere de ev sahipliği yapan fuarda Marketing Türkiye konferansları, katılımcı firma yetkililerin ve sektör duayenlerinin birikimlerini paylaştığı özel oturumlar düzenleniyor.
Marketing Türkiye - 17.09.2019
Endüstriyel reklam ve dijial baskı dünyası İstanbul'da buluşacak
Fuar etkinlikleri kapsamında Marketing Türkiye tarafından iki günlük konferans programı düzenlenecek.
Marketing Türkiye - 28.06.2019
Nef, 2019'da konut teslimlerine devam ediyor
"En İtibarlı" ve "En Değerli" gayrimenkul markası Nef Marketing Türkiye tarafından ''İtibarını En Çok Artıran Marka'' ve Brand Finance tarafından "En Değerli Gayrimenkul Markası" seçilen Nef, geçtiğimiz günlerde uluslararası kredi derecelendirme kurumu JCR tarafından ''yüksek seviye yatırım yapılabilir notu" olan A+ kredi notu ile derecelendirilmişti.
Marketing Türkiye - 28.06.2019
Nef, 2019'da konut teslimlerine devam ediyor
"En İtibarlı" ve "En Değerli" gayrimenkul markası seçildi Öte yandan, Marketing Türkiye tarafından "İtibarını En Çok Artıran Marka" ve Brand Finance tarafından "En Değerli Gayrimenkul Markası" seçilen Nef, geçen günlerde uluslararası kredi derecelendirme kurumu JCR tarafından "yüksek seviye yatırım yapılabilir notu" olan A+ kredi notu ile derecelendirilmişti.
Marketing Türkiye - 30.05.2019
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yolcularından büyük ödül
Marketing Türkiye ve araştırma şirketi Akademetre iş birliği ile gerçekleştirilen araştırmada markalar, satış öncesi ilişki deneyimi, markanın tüketici ile kurduğu iletişimin yoğunluğu ve niteliği, markaya birçok kanaldan erişim imkanı olması, satış sonrası ilişki devamlılığı ve çoklu deneyim tutarlılığı gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.
Marketing Türkiye - 30.05.2019
Aras Kargo'ya A.L.F.A. Awards'dan üst üste ikinci ödül
Üst üste ikinci kez A.L.F.A Awards'ın sahibi olan Aras Kargo, "Müşteri Deneyimini En İyi Tasarlayan ve Sunan Marka" seçildi. Aras KArgo'nun açıklamasına göre, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen, müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.
Marketing Türkiye - 29.05.2019
Honda Motosiklet Türkiye'ye A.L.F.A Awards'dan ödül
Honda'dan yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile 2015 yılından bu yana gerçekleştirilen müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markalar, A.
Marketing Türkiye - 29.05.2019
Gratis, müşteri memnuniyetinde halk tarafından birinci seçildi
Gratis'ten yapılan açıklamaya göre, müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markaların belirlendiği A.L.F.A. Awards'ın ödül töreni, Marketing Türkiye dergisi ve Akademetre iş birliğiyle bu yıl 5'inci i kez düzenlendi.
Marketing Türkiye - 09.04.2019
Pegasus'un Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nde Yeni Proje Fikirleri Seçildi
18-29 yaş aralığındaki gençlerin Türkiye içindeki toplumsal fayda ve dayanışma temelli fikirlerini desteklemek amacıyla geliştirilen proje kapsamında www.yarinlaraucuyoruz.com internet sitesi üzerinden alınan başvuruların teknik değerlendirmesi yapıldıktan sonra desteklenecek proje fikirleri, Yarınlara Uçuyoruz Projesi Değerlendirme Kurulu tarafından belirlendi. 2019 yılının haziran ayı sonuna kadar hayata geçirilecek projeler kapsamında gençler, şehirler arası seyahat ederek toplumsal fayda ve dayanışma temelli fikirlerini gerçekleştirecek. Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk'ün de aralarında bulunduğu Proje Değerlendirme Kurulu; Sivil Toplum için Destek Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Toksoy, Toplum Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Eş Başkanı Suzan Beyazıt, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Fatoş Karahasan, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Serdar Dinler olmak üzere 6 üyeden oluşuyor.
Marketing Türkiye - 05.04.2019
Turkcell'e "En İyi Yaşam Markası" Ödülü
Turkcell, Sürdürülebilirlik Akademisi ve Nielsen işbirliğiyle gerçekleştirilen Marketing Türkiye'nin araştırmasında, telekomünikasyon dalında "En İyi Yaşam Markası" ödülüne layık görüldü.
Marketing Türkiye - 11.02.2019
Ant Yapı'da Üst Düzey Atama
Birçok konferans ve üniversitede seminer veren Çelenk, 2015-2018 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi RE-MBA'de, 2018'den itibaren de Özyeğin Üniversitesi İşletme fakültesi MBA programında eğitim veriyor.Harvard Business Review Türkiye ve Marketing Türkiye Blog Yazarı olan Çelenk aynı zamanda; KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TKSSD (Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, GKL (Gayrimenkulde Kadın Liderler) İcra Kurulu Üyesi ve mentoru, GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) Eğitim Komitesi Üyesi ve TurkishWin üyesi ve mentorudur.
Marketing Türkiye - 24.01.2019
Hayvanlar ve Biz" Projesine 4 Ödül
"Hayvanlar ve Biz" adlı projenin 2019'un ilk ayında birçok ödüle layık görüldüğünü aktaran Kılıç, projenin, "Marketing Türkiye The One Awards, Yılın İtibarlısı Ödülü"ne, "Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Akademi Ödülleri'nin, Eşitsizliklerin Azaltılması Kategorisi'nde Birincilik Ödülü"ne ve "Prida İletişim Ödülleri, Stratejik İletişim Jüri Büyük Ödülü ve En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü"ne layık görüldüğü bilgisini paylaştı.
Marketing Türkiye - 11.01.2019
Tüsiad / Bilecik: Daha Güçlü Bir "Marka Ülke" Olmamız Gerekiyor
Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde farklı kategorilerde toplam 6 ödül alan Beko "Büyük Ödül"ün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 11.01.2019
Sürat Kargo'ya "Yılın İtibarlısı" Ödülü
Sürat Kargo açıklamasına göre, Sürat Kargo, Marketing Türkiye ve akademetre iş birliğiyle düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" çerçevesinde Kargo Şirketleri Kategorisi'nde "Yılın İtibarlısı" ödülünü aldı.
Marketing Türkiye - 10.01.2019
Petrol Ofisi'ne "Yılın İtibarlısı" Ödülü
Petrol Ofisi, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" akaryakıt kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülü aldı.
Marketing Türkiye - 09.01.2019
Hepsiburada E-ticarette Yılın En İtibarlı Markası Seçildi
Hepsiburada açıklamasına göre, pazarlama sektörünün bilgi paylaşım platformu Marketing Türkiye ile pazar ve tüketici algısı tutumu konularında analizler sunan AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve pazarlama sektörünün önemli standartlarından birine dönüşen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde kazananlar İstanbul'da düzenlenen görkemli bir törenle "Yılın İtibarlısı" ödülüne kavuştu.
Marketing Türkiye - 01.12.2018
Türkiye'nin İlk ve En Büyük Espor Zirvesi ESPORTS.con
Espor ile markaların ilk büyük buluşması: ESPORTS.con Espor tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de günden güne daha çok kişi tarafından takip ediliyor. Marketing Türkiye önderliğinde ve Think Event organizasyonuyla, pazarlama profesyonelleriyle espor ekonomistlerini bir araya getirecek olan Türkiye'nin ilk ve en büyük espor konferansı Esports.
Marketing Türkiye - 24.11.2018
Akhisar'da Dünya Zeytin Günü Kutlandı
Etkinlikler kapsamında, televizyonda program yapan Hande Berktan'ın yönettiği bir panel de düzenlendi. Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Habertürk'ten Abdurrahman Yıldırım, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, İtalyan araştırmacı Marina Colonna, müzisyen, gezgin, radyo ve TV programcısı Ayhan Sicimoğlu, Yunanistan'dan gelen araştırmacı- yazar Agronomist Konstantinos Liris, beslenme uzmanı Selahattin Dönmez panelist olarak katıldı.
Marketing Türkiye - 20.10.2018
Yılın En Cool Operatörü Turkcell
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve Roamler işbirliğiyle 2018'e damgasını vuran markalar belirlendi.
Marketing Türkiye - 20.10.2018
Hepsiburada, Yeniden "En Cool Marka" Seçildi
Hepsiburada, Marketing Türkiye En Cool Markalar araştırmasının online alışveriş kategorisinde en cool marka seçildiHepsiburada'dan yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye için Roamler Türkiye'nin bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçları açıklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marketing Türkiye Haberleri | Marketing Türkiye Haber - Haberler - Sayfa 3 - Marketing Türkiye haberleri, son dakika marketing türkiye haber ve gelişmeleri burada. Kadoil The One Awards'da finalde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 03:40:40. #1.16#

title