Marketing Türkiye Haberleri

Marketing Türkiye haber, Marketing Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marketing Türkiye - 21.01.2021
Altınyıldız Classics'e "e-ticaretin en iyisi" ödülü
Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle 40 kategoride e-ticaretin en iyi markalarının belirlendiği ECHO Awards'ta, erkek giyim kategorisinde birincilik ödülünün sahibi Altınyıldız Classics oldu.
Marketing Türkiye - 21.01.2021
"Salgınla mücadelede en büyük desteğin teknolojiden beklendiği" öngörüsü
ECHO Summit, Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğinde, Ticaret Bakanlığı, TÜBİSAD, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneğinin (ETİD) desteğiyle bu yıl üçüncü kez gerçekleştiriliyor.
Marketing Türkiye - 21.01.2021
Beymen.com'a "Lüks Giyim" kategorisinde birincilik ödülü
Beymen açıklamasına göre, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen ECHO Awards'ta, marka çeşitliliği, ürünleri dijitale uygun kategorize etme tecrübesi ve kolay filtreleme özelliği ile "Lüks Giyim" kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olan www.
Marketing Türkiye - 20.01.2021
ECHO Summit'te "online ticaret" masaya yatırıldı
ECHO Summit, Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğinde Ticaret Bakanlığı, Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği'nin (ETİD) desteğiyle bu yıl üçüncü kez gerçekleştiriliyor.
Marketing Türkiye - 09.12.2020
Avis Filo, "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı" ödülünü kazandı
Avis Filo, Marketing Türkiye liderliğinde Kuantum Araştırma ve Deloitte'un uzmanlıklarıyla "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları"nı belirlemek amacıyla düzenlenen B2B Excellence Awards kapsamında Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.
Marketing Türkiye - 26.11.2020
Multinet Up'a B2B Excellence Awards'ta 2 ödül
Multinet Up açıklamasına göre, Marketing Türkiye, Kuantum Araştırma ve Deloitte iş birliği ile hayata geçirilen B2B Excellence Awards'ın "Yılın En İtibarlı İş Ortakları" ödülleri, "B2B Marketing & Management Summit" kapsamında gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu.
Marketing Türkiye - 25.11.2020
Ticket Restaurant Edenred "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortağı" seçildi
Ticket Restaurant Edenred, Marketing Türkiye'nin Kuantum Araştırma ile birlikte "Türkiye'nin En İtibarlı İş Ortakları"nı belirlemek amacıyla gerçekleştirdiği, Deloitte'un danışmanlığını yaptığı araştırma sonuçlarına göre yemek kartı kategorisinde ödüle layık görüldü.
Marketing Türkiye - 27.10.2020
Petrol Ofis'ine sosyal medya alanında ödül
Petrol Ofisi, sosyal medya liderlerinin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2020'de üç ödülün sahibi olduPetrol Ofisi'nden yapılan açıklamaya göre, şirket, BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğiyle düzenlenen Social Media Awards Turkey 2020'de biri altın, ikisi gümüş toplam 3 ödül aldı.
Marketing Türkiye - 26.10.2020
Aras Kargo'ya Social Media Awards Turkey'den "Altın Ödül"
Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu sene dördüncüsü düzenlenen Social Media Awards Turkey 2020'ye 1 Mart 2019-31 Mart 2020 tarihleri arasında dijitalde yayınlanan çalışmalar katıldı.
Marketing Türkiye - 26.10.2020
Securitas'a "Sosyal Media Turkey" ödülü
Securitas'tan yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen Social Media Awards Turkey, sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği Türkiye'nin en büyük sosyal medya ödüllerinden biri olma özelliği taşıyor.
Marketing Türkiye - 23.10.2020
MediaMarkt, Media Awards'ta "En İyi Teknoloji Marketi" seçildi
MediaMarkt'ten yapılan açıklamaya göre, Şirket, teknolojiseverler için hayata geçirdiği hizmetlerle ödül kazanmaya devam ediyor. MediaMarkt Türkiye, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen, objektif verilere ve jüri değerlendirmesine göre en başarılı çalışmaların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2020'de faaliyet gösterdiği sektörün en iyisi seçildi ve Teknoloji Marketleri kategorisinde Altın Ödül'ün kazananı oldu.
Marketing Türkiye - 22.10.2020
Social Media Awards Turkey 2020'den Setur'a "Altın Ödül"
Setur'dan yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü hayata geçirilen Social Media Awards Turkey kazananları açıklandı.
Marketing Türkiye - 22.10.2020
GittiGidiyor'a Social Media Awards Turkey'den bronz ödül
GittiGidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu sene 4'üncüsü düzenlenen, Deloitte Türkiye'nin ise değerlendirme sürecine dahil olduğu Social Media Awards Turkey 2020'de ödül sahipleri açıklandı.
Marketing Türkiye - 22.10.2020
Son dakika! Sosyal medyanın altın ödülü 4 yıldır Gratis'in oluyor
Gratis'ten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği ile bu yıl 4'üncü kez düzenlendi.
Marketing Türkiye - 25.06.2020
Sur Yapı Antalya'ya "Altın Örümcek"te ödül
Sur Yapı, 2020 yılı başında Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards'ta "Gayrimenkul ve İnşaat" kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülünün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 22.06.2020
Trabzon Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, sosyal fayda alanında düzenlenen yarışmada...
Trabzon Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, Envy Awards RYD (Reklam Yaratıcıları Derneği) ve Marketing Türkiye iş birliği ile sosyal fayda iletişimi alanında düzenlenen yarışmada birincilik elde etti.
Marketing Türkiye - 15.01.2020
Fiat'a "Yılın En İtibarlı Otomobil Markası" ödülü
Fiat, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nin Binek Otomobil kategorisinde "Yılın En İtibarlı Markası" seçildi.
Marketing Türkiye - 14.01.2020
The One Awards'dan Sur Yapı'ya ödül
Sur yapı, Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle düzenlenen 12 ilde toplam 1,200 kişiyle anket çalışmalarına katılımıyla gerçekleştirilen araştırma ile belirlenen şirketler The One Awards Ödüllerinin verildiği gecede ödül aldı .
Marketing Türkiye - 14.01.2020
Sur Yapı'ya "Yılın İtibarlısı" ödülü
Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning iş birliğiyle bu yıl altıncı kez düzenlenen "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde Sur Yapı, gayrimenkul ve inşaat kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülüne layık görüldü.
Marketing Türkiye - 14.01.2020
The One Awards'dan AXA Sigorta'ya ödül
Marketing Türkiye ve Akadametre iş birliğiyle düzenlenen ve 12 ilde toplam bin 200 kişinin anket çalışmalarına katılımıyla gerçekleştirilen araştırma ile belirlenen şirketler The One Awards Ödüllerinin verildiği gecede ödül aldı .
Marketing Türkiye - 10.01.2020
Divan Otelleri The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü'nü aldı
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Divan Otelleri, Marketing Türkiye dergisinin Akademetre iş birliğiyle bu yıl 6'ncısını gerçekleştirdiği "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde, zincir oteller sıralamasında ilk sırada yer aldı.
Marketing Türkiye - 10.01.2020
MediaMarkt, yılın en itibarlı teknoloji perakendecisi seçildi
MediaMarkt Türkiye, Marketing Türkiye Dergisi ve Akadametre'nin ortaklaşa düzenlediği "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"nde Teknoloji Perakendecisi kategorisinde yılın en itibarlı markası ödülünün sahibi oldu.
Marketing Türkiye - 18.12.2019
Pegasus'un Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nde desteklenecek 20 proje fikri seçildi
Pegasus Hava Yolları Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk'ün de aralarında bulunduğu Yarınlara Uçuyoruz Proje Değerlendirme Kurulu'nda, Sivil Toplum için Destek Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Merve Üretmen ve Aysun Sayın, Toplum Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Mutlu Şen ve Didem Duru, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Serdar Dinler yer aldı.
Marketing Türkiye - 26.11.2019
Avis'e "En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan Marka" ödülü
Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bu yıl ilki düzenlenen ECHO Awards, 38 farklı kategoride faaliyet gösteren e-ticaret sitelerinin sunduğu alışveriş deneyimi ve müşteri değer performans ölçümü sonrası en başarılı marka, platform ve satıcıları belirledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marketing Türkiye Haberleri | Marketing Türkiye Haber - Haberler - Sayfa 2 - Marketing Türkiye haberleri, son dakika marketing türkiye haber ve gelişmeleri burada. Akfen Holding, En itibarlı Holding markası seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 00:18:19. #1.15#

title