Marketi Ziyaret Eden Geyik, Çikolatanın Tadını Sevince Ailesi ile Geri Geldi

Marketi Ziyaret Eden Geyik, Çikolatanın Tadını Sevince Ailesi ile Geri Geldi

ABD'nin Colorado eyaletinde marketi ziyaret eden geyiği çikolata vererek dışarı çıkartan dükkan sahibi, bir kaç saat sonra geyiğin tüm ailesi ile geri gelmesi üzerine şaşkına düştü.

ABD'nin Colorado eyaletinde yaşanan olay görenleri gülümsetti.

EYALETİN GEYİKLERİ MEŞHUR

Ülkenin iç kesimlerinden bulunan ve en yüksek eyaleti olan Colarado'nun vahşi hayatı oldukça meşhur. Özellikle geyikler, eyaletin adeta simgesi durumunda. Geçtiğimiz gün bir geyiğin başrolünde olduğu bir olay tüm ülkede oldukça ses getirdi. Hatta ünü tüm dünyaya yayıldı.

ÇİKOLATA İLE DIŞARI ÇIKARDI

Bir marketi ziyaret eden geyiği dışarı çıkarmayı başaramayan dükkan sahibi, ona fıstıklı çikolata vererek dışarı çıkarmayı başardı. Çikolatayı büyük bir iştahla yiyten hayvan uzaklaşıp gözden kayboldu.

AİLESİ İLE BİRLİKTE GERİ GELDİ

Geyikten kurtulduğunu zanneden marfket sahibi ise yanıldığını çok geçmeden anladı. Çikolatanın tadını çok seven sevimli hayvan, tüm ailesini toplayarak geri gelmişti. Karşısında geyik ailesini gören adam hemen fotoğraf makinesine sarıldı.

Geyiği uzaklaştırmak isterken başına daha büyük bir dert alan market sahibinin fotoğrafladığı o anlar sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.