MARK ZUCKERBERG HABERLERİ

Mark Zuckerberg haber, Mark Zuckerberg son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mark Zuckerberg - 1.11.2018
Facebook'un Sinyalini Verdiği Değişiklikler Ne Anlama Geliyor?
Şimdi Mark Zuckerberg, Facebook'un dev boyutlara ulaşan kullanıcılarının bu platformu kullanma biçimleriyle ilgili büyük bir değişimin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
Mark Zuckerberg - 18.10.2018
Yatırımcılar Zuckerberg'i Yönetim Kurulu Başkanlığından Almak İstiyor
– Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un büyük yatırımcılarından dördü, bu sene çıkan görevi kötüye kullanma skandallarının ardından Mark Zuckerberg'in yönetim kurulu başkanlığından alınması için ortak bir hissedar önergesi sundu.
Mark Zuckerberg - 5.10.2018
Facebook: Yöneticimizin Cinsel Taciz Duruşmasında Görülmesi "Hata"
Wall Street Journal'da yer alan habere göre, Kaplan'ın, eski arkadaşı Kavanaugh'un cinsel taciz suçuyla çıktığı mahkemede görülmesi, Facebook çalışanlarını endişelendirirken, şirketin haftalık toplantısında söz konusu durum CEO Mark Zuckerberg üzerinde de baskı oluşturdu.
Mark Zuckerberg - 3.10.2018
Forbes, "En Zengin 400 Amerikalı" Listesini Açıkladı
Facebook'un kurucusu Zuckerberg, bir yılda 10 milyar dolar kaybetti Geçen yıla göre serveti 10 milyar dolar azalan Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, 61 milyar dolarlık servetiyle dördüncü sırada listede kendine yer buldu.
Mark Zuckerberg - 30.9.2018
Facebook'ta Oluşan Güvenlik Açığından Etkilenmemek İçin Önlemler
Hesabınızı silin Eğer bütün bunlar yeterli gelmediyse son çare olarak kullanıcı hesaplarının kalıcı olarak silinmesi tavsiye ediliyor. Mark Zuckerberg açıklamasında "Verilerinizi koruma sorumluluğumuz var, ve eğer yapamazsak, size hizmet etmeyi hak etmiyoruz" demişti.
Mark Zuckerberg - 30.9.2018
Facebook'ta Oluşan Güvenlik Açığından Etkilenmemek İçin Önlemler
Hesabınızı silin Eğer bütün bunlar yeterli gelmediyse son çare olarak kullanıcı hesaplarının kalıcı olarak silinmesi tavsiye ediliyor. Mark Zuckerberg açıklamasında "Verilerinizi koruma sorumluluğumuz var, ve eğer yapamazsak, size hizmet etmeyi hak etmiyoruz" demişti.
Mark Zuckerberg - 28.9.2018
50 Milyon Facebook Kullanıcısı Güvenlik İhlalinden Etkilendi
Mark Zuckerberg bugün gerçekleştirdiği telekonferansta, "Bu açığı farkederek kapattığımız için oldukça mutluyum.
Mark Zuckerberg - 25.9.2018
Instagram'ın Kurucuları Şirketten Ayrılıyor
Facebook'un Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg ise şunları kaydetti: "Instagram, kurucularının ortak yaratıcılık yeteneklerini yansıtıyor.
Mark Zuckerberg - 25.8.2018
Twitter Ceo'su Kongrede İfade Verecek
Daha önce de Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, şirketinin yaşadığı veri sızıntıları sebebiyle Senatoda ifade vermiş, bu sırada şirketin içerik yönetimi hakkındaki soruları da yanıtlamıştı.
Mark Zuckerberg - 24.8.2018
Facebook Üzerinde Hak İddia Eden Firari, Ekvator'da Yakalandı
Facebook hisselerinin yarısının kendisine ait olduğunu öne sürerek 2010 yılında Mark Zuckerberg'e açtığı davada sahte belgeler sunmaktan dolayı tutuklanıp, mahkum edildiği ev hapsinden firar eden Ceglia, Ekvator'da yakalandı.
Mark Zuckerberg - 22.8.2018
Facebook ve Twitter, İran ve Rusya Bağlantılı Hesapları Siliyor
Facebook ve Twitter, İran ve Rusya ile bağlantılı birçok kısmını sahte olmaları ve manipüle edici davranışlarda bulunmaları nedeniyle askıya aldığını, birçoğunu ise sildiğini bildirdi. Facebook kurucusu Mark Zuckerberg 650'den fazla hesap ve grubun insanları yanılttıklarının tespit edildiğini bildirirken, Twitter askıya alınan 284 hesabın İran'la diren bağlantısının olduğunu tespit ettiklerini açıkladı.
Mark Zuckerberg - 7.8.2018
Facebook'un Kullanıcıların Banka Verilerinin Peşine Düştüğü İddiası
Şirketin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, nisan ayında ABD Senatosu ve Temsilciler Meclisi'nde şirketin veri sızıntısı skandalıyla ilgili oturumda soruları yanıtlamıştı.
Mark Zuckerberg - 31.7.2018
Facebook, Sahte Davranış Gösteren Hesapları Kaldırdı
Facebook kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, mayıs ayında CNN kanalına verdiği röportajda, "Açıkçası, Rusya'nın seçimlere müdahalesi veya sahte haberler olsun, 2016'da birtakım sorunlara yeterince hakim değildik.
Mark Zuckerberg - 26.7.2018
Facebook'un Piyasa Değerinden 122 Milyar Dolar Silindi
Ayrıca, Facebook kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg'in serveti bu süre içerisinde yaklaşık 16 milyar dolar azalarak 67 milyar dolara geriledi.
Mark Zuckerberg - 21.7.2018
Facebook Veri Paylaşımı Endişesiyle Bir Analiz Şirketini Soruşturuyor
Şirketin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, nisan ayında ABD Senatosu ve Temsilciler Meclisi'nde şirketin veri sızıntısı skandalıyla ilgili oturumda soruları yanıtlamıştı.
Mark Zuckerberg - 17.7.2018
Amazon'un Patronu Jeff Bezos Dünyanın En Zengini
Enflasyondan arındırılmış verilere göre Bezos, modern tarihin en zengini konumuna geldi. Bezos'tan önce bu ünvan 1999 yılındaki 100 milyar dolarlık serveti ile Bill Gates'e aitti. Enflasyon dikkate alındığında Bill Gates'in 1999 yılındaki servetinin bugünkü karşılığı 149 milyar dolara denk geliyor. Bloomberg Milyarderler Endeksi'ne göre Bill Gates'in bugün serveti 95.3 milyar dolar, üçüncü sırada 83.0 milyar dolar ile Warren Buffett, dördüncü sırada ise 82.8 milyar dolar ile Mark Zuckerberg geliyor.
Mark Zuckerberg - 2.7.2018
Telegraph: Facebook Özür Diledikten Sonra da Bilgi Paylaştı
Dokümanlar, ABD'li Kongre üyeleri tarafından, Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'e Nisan ayında yöneltilen yüzlerce soruya yanıt niteliğinde sunuldu.
Mark Zuckerberg - 23.6.2018
Sabancı Üniversitesi Mezuniyet Töreni
İkincisi, risk almaktan korkmayın. Hayallerinize erişmek için bazı riskleri göze almanız gerekecektir. Bu durumda birikiminize ve kendinize güvenin. Risk alarak belirsizlikleri fırsata dönüştürebilirsiniz. Risk almak konusunda facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in sözlerini aktarmadan edemeyeceğim, 'En büyük risk hiç risk almamaktır.
Mark Zuckerberg - 9.6.2018
Facebook Kullanıcı Verilerini "Seçilmiş" Şirketlerle Paylaştı
Şirketin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, nisan ayında ABD Senatosu ve Temsilciler Meclisi'nde şirketin veri sızıntısı skandalıyla ilgili ifade vermişti.
Mark Zuckerberg - 5.6.2018
Apple, Facebook'un Kullanıcı İzleme Araçlarını Engelleyecek
Apple'ın Yönetim Kurulu Başkanı Tim Cook, Facebook'un uygulamalarını "mahremiyetin işgali" diye tanımlamış, Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg ise bu yorumu "düşünmeden edilmiş bir söz" diye tanımlamıştı.
Mark Zuckerberg - 30.5.2018
Papua Yeni Gine Facebook'u Yasaklıyor
Facebook'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, geçen hafta yaptığı açıklamada, yalan haberler, seçimlere etkiler ve uygulama geliştiricilerin topladıkları verilerin hatalı kullanımları konusunda, "Sorumluluklarımızı yeterince geniş bir şekilde ele alamadık.
Mark Zuckerberg - 28.5.2018
Erdoğanofobia ile Karşı Karşıyayız, AK Parti Nefretiyle Karşı Karşıyayız"
Facebook'un kurucusu ve üst yöneticisi Mark Zuckerberg'in, ABD Başkanı Donald Trump'un seçim kampanyasındaki veri sızıntısına ilişkin ifade verdiğini anlatan Ünal, "46 milyon kişinin bilgilerine ulaşılarak, o bilgiler üzerinden, o kişilerin manipüle edilmesi ve onlara dönük bir algı operasyonunun gerçekleştirilmesi.
Mark Zuckerberg - 22.5.2018
Zuckerberg Özür Diledi
Facebook'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, "Sorumluluklarımızı yeterince geniş bir şekilde ele alamadık.
Mark Zuckerberg - 17.5.2018
Zuckerberg, AP'nin Çağrısına Yanıt Verdi
Facebook'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg'in, Avrupa Parlamentosu'ndaki (AP) siyasi grup başkanlarıyla görüşeceği bildirildi.
Mark Zuckerberg - 14.5.2018
İpek Ilıcak Kayaalp, "Genç Global Liderler" Arasında
40 yaşın altında genç liderlerden oluşan 2018 Genç Global Liderler topluluğunda İrlanda Başbakanı Leo Varadkar, Finlandiya Eğitim Bakanı Sanni Grahn-Laasonen, Amerika Birleşik Devletleri Massachusetts Senatörü Joseph P. Kennedy ve ünlü girişimci Miroslava Duma gibi farklı alanlarda çalışan liderler bulunuyor.  Seçilenlerin beş yıl boyunca çalışmalara dahil olduğu toplulukta önceki yıllarda Facebook kurucusu Mark Zuckerberg, Google'un kurucusu Larry Page, Spotify kurucusu Daniel Ek ve Alibaba.
Mark Zuckerberg - 2.5.2018
Analiz - Yasalar, Kişisel Verileri Koruyabilecek Mi?
Yine de Facebook ve Google'ın bu kurallar silsilesine binaen gücüne güç katması uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Nitekim Silikon Vadisi şirketleri aylardır kişisel verileri toplama ve işleme yöntemlerine ilişkin inceleniyor. Geçtiğimiz günlerde Cambridge Analytica adlı siyasi araştırma şirketinin yaklaşık 87 milyon Facebook kullanıcısının rızaları olmaksızın topladığı kişisel verilerin, ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyasında kullanıldığı ortaya çıktı. Cambridge Analytica skandalı olarak gündeme damgasını vuran olay, Facebook'u ciddi ölçüde sarstı. Şirketin kurucusu Mark Zuckerberg'i ABD Kongresi önünde ifade vermeye kadar götüren skandal neticesinde, Zuckerberg milyonlarca kullanıcısının kişisel verilerini layığıyla koruyamadığı için özür diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mark Zuckerberg Haberleri | Mark Zuckerberg Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mark Zuckerberg haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mark Zuckerberg kimdir, hayatı ve biyografisi. Facebook, Günde 500 Milyon Kullanıcı Çeken Instagram Hikayeler'e Benzer Bir Fikir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 17:40:49. #1.15#
title