MARK ZUCKERBERG HABERLERİ

Mark Zuckerberg haber, Mark Zuckerberg son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mark Zuckerberg - 6.3.2019
Dünyanın En Genç Milyarderi Ünvanı Artık Kylie Jenner'ın
Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in ünvanını elinden alan Jenner, aynı zamanda, "kendi servetini oluşturan en genç milyarder" ünvanının da sahibi oldu.
Mark Zuckerberg - 23.2.2019
Mobil Uygulamalar Hassas Bilgileri Facebook ile Paylaşıyor" İddiası
Şirketin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, nisan ayında ABD Senatosu ve Temsilciler Meclisi'nde, şirketin veri sızıntısı skandalıyla ilgili oturumda soruları yanıtlamıştı.
Mark Zuckerberg - 21.2.2019
Zuckerberg Facebook Giriş Bilgilerini Blockchain Üzerine Taşımayı Değerlendiriyor
– ABD merkezli teknoloji devi Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, üçüncü parti uygulamalara erişim sisteminin geliştirilmesi için Facebook giriş bilgilerinin blockchain platformu üzerinden girilmesi konusunu değerlendirdiğini söyledi.
Mark Zuckerberg - 21.2.2019
Whatsapp Güvenlik Açığının Düzeltileceğini Duyurdu
Medyada daha önce yer alan haberlerde, Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'ün Whatsapp üzerinde sunduğu uçtan uca kriptolama özelliğini bütün mesajlaşma platformlarına entegre etmeyi hedeflediği belirtilmişti.
Mark Zuckerberg - 18.2.2019
İngiltere'de Sosyal Medyaya Yasal Düzenleme İstendi
Raporda ayrıca Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg de Parlamento komisyonuna hakaretle suçlandı.
Mark Zuckerberg - 18.2.2019
İngiltere Parlamentosu'ndan Çok Sert Facebook Raporu
Guardian gazetesinin yer verdiği raporda, sosyal medya devi Facebook'a ve CEO'su Mark Zuckerberg'e yönelik sert eleştiriler yer alıyor Raporda, 2014 yılından bu yana İngiltere seçimlerine dış bir müdahale olup olmadığının da araştırılması için hükümete bağımsız bir soruşturma açma çağrısı da yapılacak.
Mark Zuckerberg - 18.2.2019
İngiltere Parlamentosu'ndan Çok Sert Facebook Raporu
Guardian gazetesinin yer verdiği raporda, sosyal medya devi Facebook'a ve CEO'su Mark Zuckerberg'e yönelik sert eleştiriler yer alıyor Raporda, 2014 yılından bu yana İngiltere seçimlerine dış bir müdahale olup olmadığının da araştırılması için hükümete bağımsız bir soruşturma açma çağrısı da yapılacak.
Mark Zuckerberg - 15.2.2019
Report: Fb Tracks Users Who Threaten Company
According to multiple sources with knowledge of the matter the outlet spoke with, the company's security team is able to track these individuals using location data from Facebook's apps. The people added to the list include those who write profanities in response to Chief Executive Officer Mark Zuckerberg's Facebook posts, one former employee said.
Mark Zuckerberg - 11.2.2019
Mark Zuckerberg'den Whatsapp'ın Satın Alma Süreciyle İlgili Yıllar Sonra Gelen Açıklama
Mark Zuckerberg, geçtiğimiz hafta sonu katıldığı bir programda WhatsApp'ın satın alma süreci sırasında köpeğinin nasıl önemli bir rol üstlendiğini açıkladı.
Mark Zuckerberg - 11.2.2019
Webtekno Anket Sonucu: 10 Kişiden Sadece 1'i Eski Günlerdeki Gibi Facebook Kullanıyor
Tüm bunlara rağmen, Facebook'u kendisi yapan o mavi arayüzlü ana hizmet Facebook.com'un trafiği gün geçtikçe azalıyor. Kullanıcıların birer birer platformu terk edip, farklı mecralara geçtiklerini görüyoruz. Mark Zuckerberg'in kullanıcı verilerinin güvenliğine ilişkin samimiyetsiz tavrı, çoğu insanı soğutmuş durumda.
Mark Zuckerberg - 5.2.2019
Facebook Messenger'a Gönderilme Tarihi 10 Dakikayı Geçmeyen Mesajları Silme Özelliği Geldi
Facebook Messenger, Bu Özelliği İlk 10 Dakika İçin Sunuyor Mark Zuckerberg ile ilgili, bundan kısa bir süre önce bazı iddialar ortaya atıldı.
Mark Zuckerberg - 5.2.2019
Zuckerberg: Sosyal Ağlar İnsanların İletişim Şeklini Temelinden Değiştirdi
– Sosyal medya devi Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, dünyada yaygın olarak kullanılan Facebook ve diğer sosyal ağların, insanların içinde bulundukları toplum ve kurumlarla olan iletişimini temelinden değiştirdiğini söyledi.
Mark Zuckerberg - 5.2.2019
15. Yılını Kutlayan Facebook, 2004 Yılında Nasıl Görünüyordu?
Mark Zuckerberg'in 5 Şubat 2004'te kurduğu Facebook, tıpkı zaman ve insanlar gibi değişime uğradı.
Mark Zuckerberg - 9.1.2019
Zuckerberg Teknolojinin Geleceği Alanında Oturumlar Düzenleyecek
– Facebook CEO Mark Zuckerberg, yıl boyunca teknolojinin toplum içindeki rolü, oluşturduğu fırsatlar ve zorluklar hakkında bir halka açık bir oturum serisi düzenleyeceğini duyurdu.
Mark Zuckerberg - 19.12.2018
Washington Dc Savcısından Facebook'a Dava
Haberde, Facebook'un, kullanıcılarının bilgilerini doğrudan satmadığı, sosyal medya platformunun kurucusu Mark Zuckerberg'in, şirketin ilk yıllarında birçok şirketle anlaşmalar yaparak kullanıcıların verilerine erişim izni tanıdığı ileri sürülmüştü.
Mark Zuckerberg - 19.12.2018
Facebook'un Kişisel Verileri Paylaştığı İddiası
Haberde, Facebook'un, kullanıcılarının bilgilerini doğrudan satmadığı, bunun yerine sosyal medya platformunun kurucusu Mark Zuckerberg'in şirketin ilk yıllarında birçok şirketle anlaşmalar yaparak kullanıcıların verilerine erişim izni tanıdığı ileri sürülmüştü.
Mark Zuckerberg - 19.12.2018
Facebook'un Paylaştığı Kişisel Kullanıcı Bilgileri Açıklandığından Daha Fazla"
Facebook'un kullanıcılarının bilgilerini doğrudan satmadığına işaret edilen haberde, bunun yerine sosyal medya platformunun kurucusu Mark Zuckerberg'in şirketin ilk yıllarında birçok şirketle anlaşmalar yaparak kullanıcıların verilerine erişim izni tanıdığı kaydedildi.
Mark Zuckerberg - 1.11.2018
Facebook'un Sinyalini Verdiği Değişiklikler Ne Anlama Geliyor?
Şimdi Mark Zuckerberg, Facebook'un dev boyutlara ulaşan kullanıcılarının bu platformu kullanma biçimleriyle ilgili büyük bir değişimin yolda olduğunun sinyallerini verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mark Zuckerberg Haberleri | Mark Zuckerberg Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mark Zuckerberg haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mark Zuckerberg kimdir, hayatı ve biyografisi. Nöroteknoloji Sayesinde Tüm Hastalıkları Alt Etmek Mümkün Mü?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 07:56:56. #1.14#
title