Marine Le Pen Haberleri

Marine Le Pen haber, Marine Le Pen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marine Le Pen - 23.09.2012
Le Pen, Kipa Değerlendirmesine Açıklık Getirdi
Fransa'da hakaret karikatürleriyle başlayan tansiyon aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen'in açıklamalarıyla devam ediyor."Sokaklarda başörtüsü ve kipa yasaklanmalı" açıklamalarıyla Yahudi ve Müslümanların tepkisini çeken Le pen, Yahudilerden...
Marine Le Pen - 21.09.2012
Fransız Aşırı Sağ Partisi, Başörtünün Yasaklanmasını İstedi
Fransa'daki aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen, kamuya açık yerlerde başörtü ve kipanın yasaklanmasını istedi.
Marine Le Pen - 21.09.2012
Le Pen: Sokakta Başörtüsü Yasaklanmalı
Fransa'da hakaret karikatürlerinden sonra aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen'in açıklamaları yeni bir tartışmanın fitilini yaktı.
Marine Le Pen - 20.09.2012
Fransa'da Provokatif Dergiye Yoğun İlgi
Fransa sağının dergiye desteği de devam ediyor. Sarkozy döneminin başbakanı François Fillion yaptığı açıklamada Charlie Hebdo'yu ve basın özgürlüğünü desteklediğinin altını çizdi. Fransa'da aşırı sağın lideri Marine Le Pen ise ifade özgürlüğünün, ülkedeki kanunların ana unsuru olduğunu söyledi.
Marine Le Pen - 10.09.2012
"Defol Git, Ahmak Zengin!"
Aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen de Arnault'un Belçika vatandaşlığına geçecek olmasını kendisinde şok etkisi yarattığını belirterek, bunun kötü bir örnek olacağının altını çizdi.
Marine Le Pen - 04.09.2012
Fransa'da "Aşırılar" Avro Karşıtlığında Birleşti
Aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen, parlamentonun onayına sunulacak sözleşmeye karşı olduklarını ve bu konuda ülke genelinde bir kampanya başlatacaklarını duyurdu.
Marine Le Pen - 04.09.2012
Le Pen, AB Mali Paktı'na Karşı Çıktı
Fransa'da aşırı sağ parti Milli Cephe'nin lideri Marine Le Pen, Avrupa Mali Paktı'na karşı olduğunu söyledi.
Marine Le Pen - 04.09.2012
Fransa'da 'Laik Ahlak' Dersi Okul Müfredatına Giriyor
Aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen de uygulamaya destek verdi.
Marine Le Pen - 16.07.2012
Madonna Mahkemelik Oldu
Partiden yapılan açıklamada, konser sırasında gösterilen bir klipte parti lideri Marine Le Pen'in, Hitler bıyığı ve arkasında gamalı haçla gösterilmesinin "kişilik haklarına hakaret" oluşturduğu iddia edildi.
Marine Le Pen - 18.06.2012
Fransa'da Seçimleri Sol İttifak Kazandı
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yakaladığı yüzde 17'lik oy oranıyla büyük sürprize imza atan aşırı sağ parti Ulusal Milli Cephe (FN) 14 yıl sonra Paris'e 2 milletvekili gönderdi. Henin-Beaumont bölgesinden aday olan FN lideri Marine Le Pen, yüzde 50.
Marine Le Pen - 17.06.2012
Fransa'da Genel Seçimlerin İkinci Turu
Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen de yine ikinci turun ardından meclise giremeyen liderler arasında yer aldı.
Marine Le Pen - 17.06.2012
Le Pen'in Genç Yeğeni Meclise Girdi
Parti lideri Marine Le Pen az bir farkla milletvekilliğini kaçırdı fakat 22 yaşındaki yeğeni meclise giriyor.
Marine Le Pen - 17.06.2012
Fransa'da Sosyalistler, Parlamentoda Çoğunluğu Elde Etti
Aşırı sağcı Milliyetçi Cephe ise 14 yıl aradan sonra parlamentoya girmeyi başardı. Parti lideri Marine Le Pen az bir farkla milletvekilliğini kaçırdı fakat 22 yaşındaki yeğeni meclise giriyor.
Marine Le Pen - 17.06.2012
Fransa, Milletvekili Seçimleri İçin Sandık Başında
İlk turda yüzde 42 oy oranına ulaşan Ulusal Cephe Lideri Marine Le Pen'inde 14 yıl sonra meclise girmeyi başaran ilk aşırı sağ milletvekili olmaya çok yakın olduğu belirtildi.
Marine Le Pen - 11.06.2012
Fransa'da Seçimler, Merkez Sağ Liderini Sıkıntıya Soktu
"HAYAL KIRIKLIĞI" Bu arada cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 11 oy oranıyla 4. sırada yer alan Ulusal Sol Cephe lideri Jean Luc Melenchon'un aşırı sağ lider Marine Le Pen'e karşı seçimleri kaybetmesinin yankıları da sürüyor.
Marine Le Pen - 10.06.2012
Fransa'da Genel Seçimin İlk Turu
Bu arada cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasında dikkatleri üzerine çeken radikal sol parti lideri Jean-Luc Melenchon, ilk turda aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen ile girdiği yarışı kaybetti.
Marine Le Pen - 10.06.2012
Fransa'da Sol, Seçimleri Önde Tamamladı
Cumhurbaşkanı seçimlerinin iki güçlü adayı Marine Le Pen ve Aşırı sol parti adayı Jean Luc Melenchon'un yarıştığı Henin-Beaumont bölgesinde ise aşırı sağ lider Marine Le Pen'in yüzde 48 oy oranına ulaşarak seçimleri açık ara önde tamamladığı belirtildi.
Marine Le Pen - 10.06.2012
Fransa, Parlamento Seçimleri İçin Sandık Başında
64 bin seçim merkezinde yerel saatle 08.00'de başlayan oy verme işlemleri, küçük yerleşim birimlerinde saat 18.00, büyük şehirlerde ise saat 20.00'ye kadar sürecek. Seçimlerde en büyük çekişmenin ise Pas-de-Calais bölgesinde olması bekleniyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin iki güçlü adayı Marine Le Pen ile Jean Luc Melenchon aynı bölgeden milletvekili seçilmek için yarışacak.
Marine Le Pen - 10.06.2012
Fransa Milletvekili Seçimleri İçin Sandık Başında
Seçimlerde en büyük çekişmenin ise Pas-de-Calais bölgesinde yaşanması bekleniyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin iki güçlü adayı Marine Le Pen ile Jean Luc Melenchon aynı bölgeden milletvekili seçilmek için yarışacak.
Marine Le Pen - 08.06.2012
Fransa, Sandık Başına Gidiyor
OpinionWay'ın anketi, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 18 oy oranına ulaşarak büyük sürprize imza atan aşırı sağ parti Front National'in bu seçimlerde de oylarını artırmaya devam edeceğini ortaya koydu. Marine Le Pen liderliğindeki partinin milletvekili seçimlerde yüzde 16 oy oranına ulaşacağı açıklandı.
Marine Le Pen - 16.05.2012
Türkiye Yanlısı Aubry Kabine Dışı Kaldı
LE PEN: HAYIRLI BİR KARAR Martine Aubry'nin kabine de yer almama kararını değerlendiren aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen ise bunun çok güzel bir haber olduğunu söyledi.
Marine Le Pen - 14.05.2012
Fransa Seçimlerinde Aşırı Sağ ve Sol Liderler Karşı Karşıya Gelecek
Fransa'da 10 ve 17 Haziran tarihlerinde yapılacak milletvekili genel seçimleri için yarış giderek kızışıyor. Adaylar seçim bölgelerini belirlerken en büyük sürprizi cumhurbaşkanlığı seçimlerine sol blokun adayı olarak giren Jean Luc Melenchon yaptı. Sol aday, aşırı sağ parti lideri Marine Le Pen'in seçim bölgesi Pas-de-Calais'te adaylığını açıkladı.
Marine Le Pen - 11.05.2012
Fransa'da Sabah Namazına Giden İki Kişi Saldırıya Uğradı
Carros şehrinde Müslüman mezarlıklarına saldıran ve mezarlıkları tahrip eden bir gurup, duvarlara da "Araplar ve Müslümanlar dışarı", "Yaşasın Marine Le Pen" yazıları yazdı.
Marine Le Pen - 07.05.2012
Fransa "Normal" Cumhurbaşkanını Seçti
Aşırı sağ eğilimli Le Point, seçimlerde kullanılan boş oy oranının yüzde 7 ile tarihin en yüksek oranına ulaştığına dikkat çekti. Aşırı sağcı lider Marine Le Pen, boş oy kullanacağını açıklamıştı.
Marine Le Pen - 04.05.2012
Sarkozy, Son Seçim Mitingini Düzenledi
Seçimlerin ilk turunda oyların yüzde 9'unu alan merkez sağ eğilimli aday François Bayrou'nun ikinci turda oyunu Hollande'ye vereceğini; oyların yüzde 18'ini toplayan aşırı sağcı aday Marine Le Pen'in ise boş oy kullanacağını açıklaması üzerine Sarkozy'nin şansının azaltmış gibi gözükse de; son kamuoyu yoklamaları sosyalist aday Hollande'nin üstünlüğünün şimdiye kadarki en düşük orana gerilediğini belirtiyor.
Marine Le Pen - 04.05.2012
Fransa'da Cumhurbaşkanlığı Seçimleri
Seçimlerin ikinci turu öncesinde aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, seçmenlere "boş oy" atacağını açıklarken, merkez sağdaki lider Francois Bayrou dün yaptığı açıklamada, kişisel olarak Hollande'ı destekleyeceğini fakat seçmenlerini tercihleri konusunda serbest bıraktığını bildirmişti.
Marine Le Pen - 03.05.2012
Fransa'da Cumhurbaşkanlığı Seçimleri
Öte yandan; 6 Mayıs pazar günü yapılacak seçimin ikinci ve nihai turunda aşırı sağcı parti Milli Cephe'nin lideri Marine Le Pen, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde boş oy kullanacağını açıklamıştı.
Marine Le Pen - 03.05.2012
Fransa'da Cumhurbaşkanlığı Seçimleri
Hollande'ın son anketlere göre açık farkla yarışı önde götürdüğüne dikkati çeken siyasi gözlemciler, bu televizyon tartışmasının yansımalarının Sarkozy için "son şans olacağı" görüşünde. İkinci turda kilit rolü oynaması beklenen aşırı sağcı parti lideri Marine Le Pen ise, Pazar günü yapılacak seçimlerde boş oy kullanacağını açıklamış ve seçmenlerine de aynı tavrı göstermeleri çağrısında bulunmuştu.
Marine Le Pen - 01.05.2012
Le Pen Boş Oy Kullanacağını Açıkladı
Fransa'da Milli Cephe'nin lideri Marine Le Pen, 6 Mayıs'taki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde boş oy kullanacağını açıkladı.
Marine Le Pen - 01.05.2012
Sarkozy İddialı Konuştu
Seçimlerin ikinci turu, pazar günü, Sosyalist aday François Hollande ve şu an yönetimde olan Nicolas Sarkozy arasında yapılacak. Fransa'da Milli Cephe'nin lideri Marine Le Pen, 6 Mayıs'taki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hiç bir adayı desteklemeyeceğini ve boş oy kullanacağını açıklamıştı.
Marine Le Pen - 01.05.2012
Oyunu Boş Atacak
PARİS (AA) - 01.05.2012 - Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, Pazar günü düzenlenecek cumhurbaşkanlığı seçimlerinde beyaz oy kullanacağını açıkladı.
Marine Le Pen - 01.05.2012
Le Pen: Boş Oy Atacağım
Fransa'da aşırı sağcı parti Milli Cephe'nin lideri Marine Le Pen, 6 Mayıs'taki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde boş oy kullanacağını açıklamıştı.
Marine Le Pen - 30.04.2012
Sarkozy'den Son Hafta Atağı
Ipsos'un seçim araştırmasına göre, ilk turda Marine Le Pen'e oy verdiğini söyleyen seçmenin yüzde 54'ü ikinci turda Nicolas Sarkozy'yi destekleyecek.
Marine Le Pen - 30.04.2012
Fransa'da İşler Karışıyor
Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, Nicolas Sarkozy'ye destek vermeme tehdidinde bulundu.
Marine Le Pen - 24.04.2012
Fransa'da Aşırı Sağ, Tartışmaların Odağına Oturdu
Fransa'da ilk tur seçimlerinde yüzde 18 oy oranıyla üçüncü parti konumuna yükselen Marine Le Pen, seçimlerin en çok konuşulan lideri olmaya başardı.
Marine Le Pen - 23.04.2012
Kadınlar Sarkozy, Gençler Hollande'la Oy Verdi
Fransa'da 7. cumhurbaşkanını belirleyecek seçimlerde kadınların çoğunluğunun Nicolas Sarkozy'ye oy verdiği belirtildi. Gençler François Hollande'ın yanında yer alırken, işçi kesimden en fazla oyu aşırı sağcı parti lideri Marine Le Pen aldı.
Marine Le Pen - 23.04.2012
Sarkozy'ye İkinci Tur Seçimleri Öncesi Soğuk Duş
Fransa'da dün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turundan sonra gözler ikinci tura çevrildi. 6 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur seçimlerinden önce anket şirketleri, aşırı sağcı parti adayı Marine Le Pen, sol blokun adayı Jean Luc Melenchon ve merkez sağ François Bayrou'nun oylarının hangi lidere gideceğini araştırdı.
Marine Le Pen - 23.04.2012
Fransa'daki Cumhurbaşkanlığı Seçimi
Fransa'da dün gerçekleşen cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunun ardından Fransız basını, seçimde sürpriz bir şekilde yüzde 18.12 oy oranına ulaşan aşırı sağcı aday Marine Le Pen'i ön plana çıkardı.
Marine Le Pen - 23.04.2012
Fransa'da Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Gözler İkinci Tura Çevrildi
Ekonomik krizin gölgesindeki seçimin ikinci turu 6 Mayıs ayında yapılacak. Sosyalist Parti adayı Francois Hollande'nin yüzde 29.5 oy aldığı ilk turda, 'Güçlü Fransa' sloganıyla ikinci kez göreve talip olan UMP lideri Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy umudunu ikinci tura bıraktı. Saat 00.15 sonuçlarına göre François Hollande'nin ardından, Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy yüzde 26, aşırı sağcı Front National (Ulusal Cephe) Partisi Başkanı Marine Le Pen yüzde 18,6 oyla büyük sürpriz yaptı.
Marine Le Pen - 14.03.2012
Marine Le Pen De Aday Oldu
Fransa'da cumhurbaşkanlığı seçimi için aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen de aday oldu.
Marine Le Pen - 06.03.2012
Marine Le Pen: Fransa, Ermeni Katliamı Yerine Cezayir'deki Katliamları Tanısın
Fransa'nın ırkçı parti lideri Marine Le Pen, Fransa'nın, "Ermeni katliamı" yerine Cezayir'de Fransa'nın yanında savaşmış "Harki" denilen Arapların uğradığı katliamları tanıması gerektiğini söyledi.
Marine Le Pen - 06.03.2012
Marine Le Pen: Fransa Ermeni Katliamı Yerine Cezayir'deki Katliamları Tanısın
Fransa'nın ırkçı parti lideri Marine Le Pen Fransız 1'nci kanalı TF1 televizyonunda aday sözü isimli bir programda Fransa'nın Ermeni katliamı yerine Cezayir'de Fransa'nın yanında savaşmış Harki denilen Arapların uğradığı katliamları tanıması...
Marine Le Pen - 07.03.2011
Marine Le Pen Birinci Çıktı
Avrupa'ya Şaşırtan Kamuoyu Araştırması: Marine Le Pen İlk Sırada
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marine Le Pen Haberleri | Marine Le Pen Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Marine Le Pen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Marine Le Pen kimdir, hayatı ve biyografisi. Fransa'da Merkez Sağdaki Liderlik Krizi Tırmanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 10:08:58. #1.13#

title