Marine Le Pen Haberleri

Marine Le Pen haber, Marine Le Pen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marine Le Pen - 25.08.2014
Fransa'da Hükümetin İstifa Etmesi
Aşırı sağcı Ulusal Cephe (FN) Lideri Marine Le Pen de yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Hollande ve Başbakan Valls'i "beceriksizlikle" suçlayarak yeni kurulacak hükümetin de yine aynı zihniyete hizmet edeceğini, aşağı yukarı aynı politikaları izleyeceğini kaydetti.
Marine Le Pen - 16.07.2014
Fransa'da Adalet Bakanı'na 'Maymun' Benzetmesine Rekor Ceza
Fransa'da Adalet Bakanı Christiane Taubira'yı maymuna benzeten aşırı sağ partili siyasetçi Anne Sophie Leclere, 9 ay hapis ve 50 bin euro para cezasına çarptırıldı. Fransız Guyanası'ndaki Cayenne Yüksek Mahkemesi, Leclere'e 5 yıl da siyaset yasağı getirdi. Mahkeme ayrıca, Mart ayında düzenlenen yerel seçimlerde Leclere'i Ardennes bölgesinde ilk sıradan aday gösteren eski partisi Ulusal Cephe'ye (FN) de 30 bin euro para cezası verdi. Aşırı sağ politikacı için savcı, 4 ay hapis ve 5 bin euro da ceza talebinde bulunmuştu. Anne Sophie Leclere, 2013 Ekim ayında Facebook hesabından altında ’18 aylıkken’ yazan bir bebek maymun ile Taubira’nın ‘şimdi’ yazan bir fotoğrafını paylaşmıştı. Gelen eleştiriler sonrası fotoğrafı kaldıran Leclere, fotoğrafın espiri amaçlı olduğunu, ırkçılıkla alakası olmadığını iddia etmişti. Ayrıca fotoğrafın kendisine ait olmadığını da öne sürmüştü. Olayın medyada yer almasından sonra Anne Sophie Leclere, geçtiğimiz aralık ayında, aday olduğu Ulusal Cephe Partisi Disiplin Kurulu'nun önerisi sonrası FN lideri Marine Le Pen tarafından partiden ihraç edilmişti.
Marine Le Pen - 15.07.2014
Schulz'tan "Kadın Komiser" Uyarısı
-Aşırı sağa sert çıkış- AP Genel Kurulu oturumunda yaptığı konuşmada Fransız aşırı sağcı Ulusal Cephe'nin lideri Marine Le Pen'i eleştiren Juncker, basın toplantısında da sert tavrını sürdürerek, "Derilerinin renkleri, geldikleri yer ve cinsel tercihleri nedeniyle insanları sevmeyen birinin oyunu istemiyorum" dedi.
Marine Le Pen - 04.07.2014
Fransa'da Bayrak Tartışması
Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, Cezayir'in ikinci tura çıktığı maçtan sonra olay çıkartan ve yaklaşık 100 aracı ateşe veren Cezayirli taraftarlara tepki göstererek çifte vatandaşlığa ve göçe artık son verilmesi gerektiğini savunmuştu.
Marine Le Pen - 02.07.2014
Avrupalı İnsan Hakları Örgütleri, Avrupa Parlamentosu'nda Irkçılık Karşıtı Birlik Kurulması Çağrısı...
AP seçimlerinde Fransa'da yüzde 25 oyla ilk sırayı alan ırkçı Ulusal Cephe'nin lideri Marine Le Pen'in, Hollanda'da İslam ve göçmen karşıtı Geert Wilders liderliğindeki Özgürlük Partisi'yle kurduğu ittifaka rağmen en az 7 AB üyesi ülkeden parlamenter katılımı şartını karşılayamaması, AP'de grup kurma hayalini sonuçsuz bırakmıştı.
Marine Le Pen - 30.06.2014
Fransa'da Bayrak Yasağı
Aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, dün yaptığı açıklamada, maçtan sonra olay çıkartan ve yaklaşık 100 aracı ateşe veren Cezayirli taraftarlara tepki göstererek artık çifte vatandaşlığa ve göçe son verilmesi gerektiğini savunmuştu.
Marine Le Pen - 30.06.2014
Fransa'daki Cezayirli Taraftarların Taşkınlıkları
Aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, dün yaptığı açıklamada, maçtan sonra olay çıkartan ve yaklaşık 100 aracı ateşe veren Cezayirli taraftarlara tepki göstererek artık çifte vatandaşlığa ve göçe son verilmesi gerektiğini savunmuştu.
Marine Le Pen - 29.06.2014
Fransa'daki Cezayirli Taraftarların Taşkınlıkları
Aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen: "Artık çifte vatandaşlığa ve göçe son verilmesi gerekir"
Marine Le Pen - 25.06.2014
AİHM'nin Ötanazi Kararı Fransa'da Büyük Yankı Uyandırdı
Fransa'da Danıştay'ın, altı yıldır bitkisel hayatta olan Vincent Lambert için verdiği ötanazi kararının yürütmesi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) tarafından durduruldu. AİHMn'in kararı Fransa'da büyük yankı uyandırırken, aşırı sağ Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen, son sözü Fransa yargısının söylemesi gerektiğini belirtti.
Marine Le Pen - 24.06.2014
Hollandalı Aşırı Sağcı Wilders AP'de Grup Kurmayı Başaramadı
Kurallar gereği AP'de siyasi bir grup oluşturabilmek için en az 7 AB ülkesinden 25 parlamenterin bir araya gelmesi gerekiyor. Wilders ve Fransız Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen'in başı çektiği aşırı sağcıların grup kurması için iki farklı ülkeden iki partiye ihtiyaçları vardı.
Marine Le Pen - 24.06.2014
Fransız Aşırı Sağcı Lider Le Pen, Avrupa Parlamentosu'nda Grup Kuramıyor
Fransa'da Marine Le Pen liderliğindeki aşırı sağcı Ulusal Cephe, Avrupa Parlamentosu için mayıs ayında yapılan seçimlerde kazandığı başarıya karşın hala grup kuramadı.
Marine Le Pen - 23.06.2014
Cezayir'in Galibiyeti Le Pen'i Kızdırdı
Cezayir'in Dünya Kupası H Grubunda Güney Koyeri 4-2 mağlup etmesi, Fransa'daki Cezayirlileri sevindirirken Fransa aşırı sağ parti Ulusal Cephe'yi (FN) kızdırdı. FN Milletvekili Marion Marechal-Le Pen, Cezayir'in galibiyeti sonrası Fransa'da kutlama yapan Cezayirlileri entegrasyonun başarısızlığına örnek olarak gösterdi. Parti lideri Marine Le Pen'in de yeğeni olan Marechal-Le Pen, karşılaşma sonrası sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Cezayir'in zaferi sonrası çıkan olaylar, iktidar ve ana muhalefet partilerinin entegrasyon politikasının yenilgisidir.
Marine Le Pen - 19.06.2014
Le Pen: Fransa Yahudilerini Korumak İçin Benim Partim En İyi Kalkan
Fransa aşırı sağ parti Ulusal Cephe'nin (FN) lideri Marine Le Pen, partisinin Fransa'da yaşayan Yahudiler için en iyi kalkan olduğunu savundu.
Marine Le Pen - 15.06.2014
Fransızların Yüzde 90'ının Baba Le Pen'e Bakışı Olumsuz
FN lideri Marine Le Pen'in de babası Jean Marie Le Pen ile ilgili en sık dile getirilen eleştiri ise provakatör olduğu yönünde.
Marine Le Pen - 14.06.2014
Fransa Başbakanı Valls Açıklaması
Valls, gelecek cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sol partilerdeki oy kan kaybının sürmesi halinde, aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen'in ikinci tura kalabileceği uyarısında bulundu.
Marine Le Pen - 10.06.2014
Fransa'da Aşırı Sağcı Le Pen Ailesinde Çatlak Büyüyor
Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe'nin kurucusu ve onursal başkanı Jean Marie Le Pen ile Yahudi karşıtı ifadeleri nedeniyle kendisini eleştiren kızı ve aynı zamanda partinin şu andaki lideri Marine Le Pen arasındaki çatlak giderek büyüyor.
Marine Le Pen - 09.06.2014
Fransa'da Aşırı Sağcı Le Pen Ailesinde Çatlak
Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe'nin kurucusu ve onursal başkanı Jean Marie Le Pen, Yahudi karşıtı ifadeleri nedeniyle kendisini eleştiren kızı ve aynı zamanda partinin şu andaki lideri Marine Le Pen'e tepki gösterdi.
Marine Le Pen - 04.06.2014
Madonna'dan Fransa'daki Aşırı Sağa Tepki
Madonna, 2012'de piyasaya çıkardığı "Nobody Knows Me" isimli şarkısının klibinde FN lideri Marine Le Pen'in fotoğrafının üzerine gamalı haç ve Hitler bıyığı eklemişti.
Marine Le Pen - 31.05.2014
Fransızları Le Pen Korkusu Sardı
BVA kamuoyu şirketinin anketine göre, seçmenin yüzde 65'i, Marine Le Pen'in liderliğini yaptığı partinin başarısını, ülke siyaseti açısından endişe verici buluyor.
Marine Le Pen - 29.05.2014
Le Pen ve Wilders İttifak Kurma Konusunda Anlaştı
Marine Le Pen ve Geert Wilders AP’de grup oluşturmak için ittifak kararı aldı.
Marine Le Pen - 28.05.2014
Aşırı Sağdan AP'de Gövde Gösterisi
Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinde önemli sıçrama yapan aşırı sağın, beş Avrupa Birliği (AB) ülkesindeki temsilcileri, aldığı oy oranıyla Fransa'da siyasi depreme neden olan Ulusal Cephe'nin (FN) lideri Marine Le Pen'in grup kurma çağrısına olumlu yanıt verdi.
Marine Le Pen - 28.05.2014
Adım Ahmet, Le Pen'e Oy Verdim"
Kampanyasını Avrupa karşıtı ve yabancılara yönelik söylemler üzerine inşa eden partiyi, sandıktan ilk sırada çıkaran seçmen merak uyandırırken, ülkedeki Müslümanların da aşırı sağ partiye oy verdiği ortaya çıktı. İsimleri Ahmet, Meryem ve Kerime olan bu Müslüman Fransızlar, Marine Le Pen’in ülkeyi daha ileri taşıyacağında hemfikir.
Marine Le Pen - 27.05.2014
Avrupa Parlamentosu Seçimleri
Fransa'da Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerini birinci sırada bitiren aşırı sağcı Ulusal Cephe'nin lideri Marine Le Pen, AP'de siyasi grup kurma çalışmaları için yarın Brüksel'e gideceğini açıkladı.
Marine Le Pen - 27.05.2014
Fransız Aşırı Sağcı Liderden Türkiye'ye Veto Talebi
Marine Le Pen, Türkiye'nin AB'ye girmesinin veto edilmesi gerektiğini söyledi.
Marine Le Pen - 26.05.2014
Avrupa, Aşırı Sağ Depremiyle Sarsılıyor
Almanya'daki AP seçimlerinin galibi yüzde 2,6'lık oy kaybına rağmen yüzde 35,3'le Hıristiyan Birlik Partileri oldu. Sosyal demokratlar ise yüzde 6,5'lik oy artışıyla yüzde 27,3 ulaşarak büyük bir başarı elde etmeyi başardı. AB karşıtı söylemleri ile tanınan AfD Partisi ilk defa meclise girerken, yine ilk defa meclise giren Türk ve göçmen düşmanı aşırı sağcı parti NPD 1 vekil ile AP'de temsil edilecek. Fransa'da yaşanan aşırı sağcı deprem ise Almanya'da da şok etkisi oluşturdu. Almanya'da yapılan Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinin galibi yüzde 2,6'lık oy kaybına rağmen yüzde 35,3 oy oranıyla Hıristiyan Demokrat Birlik Partileri CDU/CSU oldu. Başbakan Angela Merkel başkanlığındaki CDU Partisi yüzde 0,7 oy kaybıyla seçmenlerin yüzde 30'unun desteğini alırken, Bavyera merkezli küçük ortağı Hıristiyan Sosyal Birlik'in (CSU) yüzde 1,9'luk oy kaybıyla tarihi bir hezimet yaşaması dikkat çekti. Seçim öncesi Avrupa karşıtı söylemleriyle öne çıkan CSU sadece yüzde 5,3 oranında oy alabildi. 2009 yılında kendi eyaletindeki seçmenin yüzde 48,1'nin desteğini alan CSU'nun hafta sonu yapılan AP seçimlerinde seçmenlerin sadece yüzde 40,5'nden destek görmesi Bavyera'da şok etkisi oluşturdu. Seçimin en büyük galibi ise Avrupa seçimlerinde ilk defa büyük oy artışı gerçekleştirmeyi başaran Sosyal Demokrat Parti SPD oldu. AP Başkanı Martin Schulz öncülüğündeki SPD yüzde 6,5'lik oy artışıyla seçmenlerin yüzde 27,3'ünün desteğini aldı. Sosyal Demokratlar, 2013 yılında yapılan Federal Meclis seçimlerinde ise yüzde 25,7 oranında oy almışlardı. Aynı seçimlerde yüzde 41,5 oy alan CDU/CSU'ya AP seçimlerinde sadece yüzde 35,3 destek verilmesi (oy kaybı yüzde 6,2) gözlerden kaçmadı. LİBERALLER ‘ÇÖKTÜ', YEŞİLLER OY KAYBETTİ, AB ‘KARŞITI' AfD REKOR OYLA MECLİSTE Seçimlerinden üçüncü güçlü çıkan Yeşiller yüzde 1,4 oy kaybıyla yüzde 10,7 oy aldı. Sol Parti ise yüzde 7,4 oy oranıyla oylarını korumayı başardı (oy kaybı yüzde 0,1). Hür Demokrat Parti FDP ise 2013 Federal Meclis seçimlerinde olduğu gibi tarihi bir hezimet daha yaşadı. Seçmenlerin sadece yüzde 3,4'lük desteğini alan FDP, yüzde 7,6 oranında oy kaybetti. Euro para birimi dâhil olmak üzere AB'ye sert eleştirilerde bulunan “Almanya için Alternatif” (AfD) isimli parti ise yüzde 7 oranında oy alarak ilk defa Avrupa Parlamentosu'na girmeyi başardı. Partilerin aldıkları oy oranına göre Avrupa Parlamentosu'na gönderecekleri vekil sayılarının dağılımı ise şu şekilde sıralandı: CDU: 29, CSU: 5, SPD: 27, Yeşiller: 11, FDP: 3, Sol Parti: 7, AfD: 7 ve diğerleri 7. Avrupa Birliği'nin (AB) en kalabalık nüfusuna sahip Almanya'yı Avrupa Parlamentosu'nda 96 milletvekili temsil edecek. Parlamentoda 751 Avrupa parlamenteri görev yapacak. AŞIRI SAĞCI NPD 1 VEKİL GÖNDERECEK Bu arada göçmen karşıtlığıyla tanınan ve Neonazilerin desteklediği NPD Partisi seçmenlerin yüzde 1'inden oy alabildi. Federal Anayasa Mahkemesi'nin AP seçimleri için seçim barajını kaldırması ile NPD, AP'ye 1 vekil gönderme hakkı elde etti. Seçim barajının kalkması ile aynı haktan yararlanan şu partiler de AP'ye birer milletvekili gönderecek: Freie Wähler (“Özgür Seçmenler”) oy oranı yüzde 1,5, Tierschutzpartei (“Hayvan Haklarını Koruma Partisi”) oy oranı yüzde 1,2, Familienpartei (“Aile Partisi”) yüzde 0,7, ÖDP (“Ekoloji ve Demokrasi Partisi”) yüzde 0,6, Piratenpartei (“Korsanlar”) oy oranı yüzde 1,4, hiciv partisi “Die Partei” yüzde 0,6 oy. AP seçimlerine katılım oranı ise yüzde 48 olarak gerçekleşti. MERKEL'E 710 BİN SEÇMENİ SIRTINI DÖNDÜ Analiz edilen seçim sonuçları ile ilgili ilginç veriler de dikkat çekti. Buna göre Başbakan Angela Merkel başkanlığındaki CDU/CSU hükümetine destek veren yüzbinlerce seçmen bu kez karşıt üç partiye destek verdi. Buna göre 340 bin seçmen Sosyal demokratlara oy verirken, 270 bini ise Yeşiller'e destek oldu. 100 bin seçmenin ise Sol Parti'ye oy vermesi gözlerden kaçmadı. Birlik Partileri'ne sadece Liberallerden 20 bin oy geldi. ALMANLARIN YÜZDE 42'Sİ MARTİN SCHULZ'U AB KOMİSYONU BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYOR Infratest dimap araştırma kuruluşunun araştırmasına göre Almanya'daki seçmenlerin yüzde 42'si sosyal demokrat aday Martin Schulz'u AB Komisyonu başkanı olarak görmek istiyor. Merkel'in partisinin desteklediği aday Jean-Claude Juncker'i destekleyenlerin oranı ise yüzde 24'de kaldı. Schulz, Almanya'da popüler bir isim olarak tanınıyor. Belçika sınırındaki Aachen şehrine bağlı Würselen ilçesinde Schulz'a verilen destek yüzde 51,6 ile rekor seviyeye ulaştı. Seçim sonuçları açıklandıktan sonra seçim kutlamaları esnasında konuyla ilgili açıklamada bulunan SPD Genel Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Sigmar Gabriel, “Seçim sonucunun bir adı var, o da Martin Schulz.” diyerek Merkel'e göndermede bulundu. Gabriel, Avrupalı muhafazakârların çoğunluğuna rağmen Schulz'un desteklenmesine devam edileceğinin altını çizdi. AB Komisyonu başkanı AB devlet ve hükümet başkanlarının onayı ile seçilebilecek. FRANSA'DA AŞIRI SAĞ DEPREMİ, İNGİLTERE'DE EURO KARŞITI PARTİ BİRİNCİ OLDU Fransa'da ise aşırı sağ depremi yaşandı. Müslümanlara karşı yürüttüğü popülist söylemleri ile tanınan Marine Le Pen başkanlığındaki Ulusal Cephe yüzde 25'lik oy oranıyla birinci parti oldu.
Marine Le Pen - 26.05.2014
Avrupa'da Aşırı Sağın Yükselişi
-Fransa- Fransa'daki Avrupa Parlamentosu seçimlerinin galibi de aşırı sağ oldu.  Aşırı sağın zaferi ülkede birçok politikacı ve uzman tarafından "siyasi deprem" olarak nitelendirildi.  Aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi'nin başarısında önemli payın partiyi değiştiren Marine Le Pen olduğu belirtiliyor.
Marine Le Pen - 25.05.2014
Fransa Avrupa Parlamentosu Seçimlerinde Aşırı Sağ Dedi
Avrupa Parlamentosu seçimleri Fransa'da sona erdi. Resmi olmayan sonuçlara göre, aşırı sağcı ve ırkçı Marine Le Pen'in Partisi 'Front National' (Milli Cephe) oyların yüzde 26'sını alarak seçimin galibi oldu.
Marine Le Pen - 25.05.2014
Avrupa Parlamentosu Seçimleri
Fransa'da Avrupa Parlamentosu seçimlerinin galibi aşırı sağcı Ulusal Cephe lideri Marine Le Pen, Cumhurbaşkanı François Hollande'ın bu sonuçların ardından meclisi lağvederek erken seçimlere gitmesini istedi.
Marine Le Pen - 22.05.2014
Fransa'da AP Seçimlerine Doğru
Yabancı karşıtlığıyla öne çıkan ve Müslümanları hedef alan söylemleriyle gündeme oturan FN'nin AP'de daha fazla koltukla temsil edilmesi, Fransa'da bir süredir yeniden alevlenen ırkçılık ve İslamafobia konularının yeniden gündeme taşınmasına yol açacağa benziyor. Zira parti lideri Marine Le Pen, katıldığı bir televizyon programında, Türkiye'nin AB üyeliğine engellemek için seçmenlerin kendilerine oy vermesi çağrısında bulunmuş, Romanlar ve göçmenlerle ilgili de sert ifadeler kullanmıştı.
Marine Le Pen - 15.05.2014
Fransa'da Avrupa Parlamentosu Seçimlerine Doğru
Yabancı karşıtı Ulusal Cephe, ilk sırada.
Marine Le Pen - 04.05.2014
Avrupa Parlamentosu Seçimleri
Fransa'daki aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen, Avrupa'daki diğer AB karşıtı partilerle  AB entegrasyonunu engelleyeceklerini iddia etti.
Marine Le Pen - 01.05.2014
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Marine Le Pen, Avrupa Parlamentosu seçim kampanyasına Paris’te start verdi.
Marine Le Pen - 29.04.2014
Fransa'da Korkutan Anket: AP Seçimlerinde Aşırı Sağ Birinci Parti
Fransa'da aşırı sağ parti Ulusal Cephe (FN), 25 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Avrupa Parlamentosu seçimlerinde tarihi başarıya hazırlanıyor. 2011'de koltuğu, babası Jean Marie Le Pen'den devraldıktan sonra her girdiği seçimden partisinin oylarını artırarak çıkan Marine Le Pen, 25 Mayıs seçimlerinde partisini zirveye taşımaya çok yakın.
Marine Le Pen - 27.04.2014
Alstom'a, General Electrics ve Simens'in Talip Olması
Bu arada satış haberlerden rahatsız olan Alston çalışanları, şirketin Paris'teki genel merkez binası önünde protesto gösterisi düzenledi Fransa'daki aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen ise Alstom'un içinde bulunduğu mali krizden çıkması konusunda gerekli adımları atmadığı gerekçesiyle hükümeti "beceriksizlikle" suçladı.
Marine Le Pen - 23.04.2014
Paris'te Femenler Faşizmi Kınadı
Fransa'nın başkenti Paris'te Femen aşırı sağ parti Ulusal Cephe'nin (FN) lideri Marine Le Pen'ini protesto etti.
Marine Le Pen - 09.04.2014
Yıldız Futbolcuya Irkçı Söylem Avrupa Parlamentosu Yolunu Kapattı
Avusturya Özgürlükçüler Partisi (FPÖ) Avrupa Parlamentosu (AP) Milletvekili Andreas Mölzer, gelecek ay yapılacak Avrupa Parlamentosu seçimlerinde birinci sırada yer aldığı adaylıktan çekildi. Partinin tecrübeli siyasetçilerinden olan Mölzer, sahibi olduğu gazetede yayınlanan ve Bayern Münih takımının Avusturyalı siyahi oyuncusu David Alaba'ya yönelik ırkçı ifadeleri sebebiyle büyük tepki çekmişti. Geçtiğimiz haftalarda Avrupa Birliği'ni Nazi rejimi ile karşılaştıran açıklamalarda bulunan Mölzer, ortak liste ile seçime hazırlanan diğer Avrupalı aşırı sağcı partilerden büyük tepki almıştı. FPÖ'nün en önemli ortağı Fransız Marine Le Pen'in, Mölzer'in istifası konusunda parti lideri Heinz C.
Marine Le Pen - 07.04.2014
Fransa'da Alternatif Mönü Tartışması
Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi Lideri Marine Le Pen'in, yerel seçimi kazandıkları belediyelerdeki okul kantinlerinde Müslüman ve Musevi öğrenciler için domuz eti yerine alternatif mönü verilmesi uygulamasına son vereceklerini açıklamasına bir tepki de Fransa İslam Konseyi'nden geldi.
Marine Le Pen - 06.04.2014
Avrupa Parlamentosu Seçimleri
Fransa'daki aşırı sağcı Ulusal Cephe Partisi lideri Marine Le Pen, Mayıs ayında düzenlenecek Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerini ilk sırada bitirmeleri halinde, Cumhurbaşkanı François Hollande'ın meclisi feshetmesi gerektiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Marine Le Pen Haberleri | Marine Le Pen Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Marine Le Pen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Marine Le Pen kimdir, hayatı ve biyografisi. AP'deki AB Karşıtı Grup Transferle Lağvedilmekten Kurtulacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.06.2021 03:30:20. #1.13#

title