MARİLYN MONROE HABERLERİ

Marilyn Monroe haber, Marilyn Monroe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marilyn Monroe - 4.6.2016
Popüler Kültüre Ankara Dalgası
Söz ve müziği Özhan Özkök imzası taşıyan "Çift Kaşarlı" isimli Ankara tarzı hareketli eserine çektiği klip çalışmasının yönetmen koltuğunda usta isim Hasan Sessiz oturdu. Klip çalışmasında Elvis Presley ve Michael Jakson gibi dünya starlarını kullanarak Ankara havası oynattı. Hiciv sanatıyla Ankara müziği eşliğinde eğlenceli bir çalışma ortaya çıkaran Yönetmen Hasan Sessiz ve aykırı arabeskçi Özhan Özkök, Marilyn Monroe tiplemesine yer vererek kadın figürünün nasıl kullanıldığını da gözler önüne serdiler.
Marilyn Monroe - 31.5.2016
Yazar Nazlı Eray Okurlarıyla Buluştu
"İnsan hayatını hiçbir şeye değişemem, değiştiremem. Dolayısıyla fantastik bile olsa belgelerden ve gerçek olaylardan yararlanıyorum." diyen Eray, Ahmet Hamdi Tanpınar ve Marilyn Monroe ile ilgili kitaplarında da gerçek olaylar ve belgelerden yararlandığını vurguladı.
Marilyn Monroe - 8.5.2016
Cake Show'da Dereceye Giren Yarışmacılar Ödüllerini Aldı
MARİLYN MONROE SÜSLEMELİ PASTA BİRİNCİ OLDU Profesyonel pasta süsleme kategorisinde birinci olan Gülçin Tekkaş ise, "Ben pastacı değilim ama yine de yarışmaya katıldım. Böyle bir pastayı yapmaya karar verdikten sonra her bir bölge için ayrı ayrı çalışıyorsunuz. Marilyn Monroe Haziran ayı içerisinde 90'ıncı doğum günü, bende kendisini çok sevdiğim için böyle bir tasarım yaptım.
Marilyn Monroe - 9.3.2016
Londra'daki Atatürk Heykelini Beğenmeyince
Müzenin yeni oluşturulan bölümünde farklı bal mumu heykellere yer verdiklerine değinen Büyükerşen, şunları kaydetti: "Unutulmaz sinema sanatçısı Marilyn Monroe'nun, Türk edebiyatının önemli yazarlarından Yaşar Kemal'in dışında ünlü gazeteci ve televizyoncuların heykellerini de yaptım.
Marilyn Monroe - 4.3.2016
Dünyaca Ünlü İsimlerin Bal Mumu Heykelleri Ankara'da
Marilyn Monroe, Angelina Jolie, Brad Pitt ve Lady Gaga'dan edebiyat dünyasının önde gelen isimleri Dostoyevski ve Tolstoy'a kadar birçok ünlünün bal mumu heykelinin bulunduğu sergi, bir alışveriş merkezinde açıldı.
Marilyn Monroe - 4.3.2016
Marilyn Monroe" Bal Mumuyla Vücut Buldu
Unutulmaz sinema sanatçısı Marilyn Monroe'nun heykeli, Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan "Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi"nde sergilenmeye başlandı.
Marilyn Monroe - 2.3.2016
Salvatore Ferragamo ve Edgardo Osorio İşbirliği
"Edgardo Osorio for Salvatore Ferragamo" olarak isimlendirilen bu koleksiyon, markanın girişimcileri destekleyen, yenilikçi çizgisini, Hollywood'a gelişinin yüzüncü yılını ve sinemanın Altın Çağ'ındaki yıldızlarla kurduğu köklü bağı vurgular nitelikte. Salvatore Ferragamo'nun 30'lar, 40'lar ve 50'lerdeki tasarımları, kendine has tarzını korunarak Edgardo Osorio tarafından yeniden yorumlanarak hayat buluyor. Ferragamo'nun Mae West, Joan Crawford ve Marilyn Monroe gibi sanatçılar için de özel olarak tasarladığı The Rainbow Wedge, The Polka Dot ve The Wing gibi klasikleri, koleksiyona ilham kaynağı oluyor ve kullanılan materyallerdeki zariflik, ışıltı ve renkler güncellenerek sezona damgasını vuruyor.
Marilyn Monroe - 24.2.2016
Tarzınızı en şık ve kaliteli şallarla tamamlayın
Serinin çarpıcı tasarımları, Marilyn Monroe'nun hiçbir zaman ödün vermediği ve herkesi hayran bırakan özgüven dolu tavırlarından esintiler taşıyor.
Marilyn Monroe - 4.2.2016
Max Factor ile Sevgililer Günü'nde Güzelliğinizle Büyüleyin
"Makyaj yaparken en önemli ayrıntı kullandığım her ürünle doğal bir görüntü sağlamak" diyen Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak; "Sevgililer Günü'nde sevgilinizi etkilemek ve gözlerini kamaştırmak istiyorsanız sade ve duru güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Max Factor Miracle Match fondöten ile doğal ve kusursuz bir ten görünümü yaratabilirsiniz. Max Factor Excess Shimmer krem farlar ışığınızı artırmak için ideal bir tercih olacak. Sade bir ten makyajını ışıltılı bir allık ile kombinleyip bol bol maskara ile kirpiklerinizi güçlendirin ve göz içlerinize aydınlık bir kalem uygulayın. Güçlü kirpikler için Max Factor'ün Velvet Volume False Lash Effect maskarası ideal bir tercih… Böyle bir makyajı dilerseniz nude bir ruj ile birleştirerek sadeliğinizin asaletini kanıtlayın; isterseniz de Marilyn Monroe ruj koleksiyonundaki kendinize en uygun kırmızı ile tüm dikkatleri üzerinize toplayın" diyor.
Marilyn Monroe - 25.12.2015
Chiara Ferragni'nin Tarzıyla Levi's® Lot 700
Levi's®'ın geliştirdiği jeanlerde köklerine sadık kalarak ilerlediğini belirten Levi's®'ın Baş Üretim Sorumlusu Karyn Hillman, "Aynı jean kadın moda tarihini değiştirdi ve Marilyn Monroe tarafından ikon haline getirildi.
Marilyn Monroe - 4.12.2015
Vücut Tipinize Göre Hangiİ Sporu Yapmalısınız?
İyi haberse yumuşak vücut hatları ve derin eğrileri Marilyn Monroe gibi bir cazibe yaratmak birçok endomorf kadına verilmiş bir ayrıcalıktır.
Marilyn Monroe - 11.11.2015
Türk Koleksiyoncunun Tablosu Christie's Müzayedesine Damgasını Vurdu
Türk koleksiyoncudaki  "Dört Marilyn" tablosu Türk koleksiyoncu Cıngıllıoğlu'na ait 1962 Andy Warhol imzalı Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'yu konu alan serigrafi baskı "Dört Marilyn" tablosu, New York'taki müzayede gecesinin en dikkat çeken satışlar arasında yer aldı.
Marilyn Monroe - 27.10.2015
Michael Jackson, Ölümünden Sonra da Kazandırmaya Devam Ediyor
Michael Jackson, ölümünden sonra da para kazandırmaya devam eden ünlüler listesinde üçüncü kez birinci oldu.
Marilyn Monroe - 13.10.2015
2016'Nın En Popüler Destinasyonları
Karadağ: Budva turu için 28 Temmuz'da yola çıkılıyor. 4 günlük bu turda, Karadağ'ın muhteşem sahil şehri Budva'ya giderken, büyüleyici Sveti Stefan Adası panoramik olarak tepeden izleniyor. 15. yy'da surlarla korunan Ada, 1950'lere kadar balıkçı kasabasıymış. Sveti Stefan Adası, bir zamanlar Sophia Loren, Marilyn Monroe ve Elizabeth Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuş.
Marilyn Monroe - 30.7.2015
Vaser Hi Def Yöntemi ile Marilyn Monroe Görünümüne Sahip Olabilirsiniz
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Naci Çelik, “Kadınlar için özel vaser hi def yöntemi ile Marilyn Monroe görünümüne sahip olabilirsiniz” dedi.
Marilyn Monroe - 20.7.2015
Rıdvan Şükür, Cecil Beaton Sergisinde
Beaton'ın vizöründen gördüğü fotoğrafladığı isimlerin arasında Winston Churchill, Kraliçe Elizabeth, Andy Warhol, Jean Paul Sartre, Marlon Brando, Grace Kelly, Frank Sinatra, Barbra Streisand, Elizabeth Taylor, Colette, Twiggy, Marilyn Monroe, Marlene Dietrich, Audrey Hepburn, Pablo Picasso, Coco Chanel, Greta Garbo yer alıyor.
Marilyn Monroe - 20.7.2015
Rıdvan Şükür, Cecil Beaton Sergisinde
Beaton'ın vizöründen gördüğü fotoğrafladığı isimlerin arasında Winston Churchill, Kraliçe Elizabeth, Andy Warhol, Jean Paul Sartre, Marlon Brando, Grace Kelly, Frank Sinatra, Barbra Streisand, Elizabeth Taylor, Colette, Twiggy, Marilyn Monroe, Marlene Dietrich, Audrey Hepburn, Pablo Picasso, Coco Chanel, Greta Garbo yer alıyor.
Marilyn Monroe - 17.6.2015
Londra'da "Ayakkabılar: Haz ve Acı" Sergisi
Sergide, ayakkabının yapımından toplumsal statü göstergesi olarak önemine, kültürler arası farkı yansıtmasından moda markası olmasına kadar birçok konuya değiniliyor.  "Ayakkabılar: Haz ve Acı" isimli sergide Kraliçe Victoria, Marilyn Monroe, Lady Gaga, Sarah Jessica Parker, David Beckham, Kylie Minogue, Naomi Campbell gibi ünlülerin giydiği ayakkabıları da görmek mümkün.
Marilyn Monroe - 25.5.2015
Merih Akoğul ile Cecil Beaton Sergi Turu
Sergi turunda, Beaton'ın 1920'lerden 70'lere kadar fotoğrafladığı Elizabeth Taylor, Marilyn Monroe, Coco Chanel, Salvador Dali, Gary Cooper, Winston Churchill, Jean Paul Sartre, Colette, Audrey Hepburn, Alberto Giacometti ve Rudolf Nureyev gibi önemli isimlerin portreleri üzerinden fotoğraf sanatı konuşulacak.
Marilyn Monroe - 25.4.2015
Ünlülerin Hayalindeki Koşu Partneri Kim?
Motokros efsanelerinden Robbie Maddison, koşu boyunca neşesini yüksek tutmak istediği için kendisini yol boyunca güldürebilecek iki isimle koşuya çıkmak istiyor. Bu isimler de Jim Carrey ve Eddie Murphy. Kaykaycı Joey Brezinski The Notorius B.I.G., Tupac Shakur, Marilyn Monroe ve Frank Sinatra'dan oluşan bir takımı hayal ediyor.
Marilyn Monroe - 2.4.2015
Amerikalı Oyuncu Lauren Bacall'ın Eşyaları Açık Artırmada Satıldı
ABD'de geçen yıl ölen Oscar ödüllü oyuncu Lauren Bacall'a ait eşyalar, New York'ta yapılan açık artırmada toplam 3,6 milyon dolara satıldı.    Bonhams Müzayede Evi Başkan Yardımcısı Jong King, iki gün süren açık artırmada en yüksek fiyata satılan parçanın ressam John James Audubo'nun imzasını taşıyan bir tablo olduğunu açıkladı. King, Audubo'nun eserinin 173 bin dolara alıcı bulduğunu belirtti.  Antika mobilyalar, heykeller, resimler, mücevherat ve giysilerden oluşan koleksiyonun satışından elde edilen gelir, Bacall'ın üç çocuğu tarafından paylaşılacak.  Bacall'ın New York'taki evi de 26 milyon dolara satışa çıkarıldı.  Boğuk sesi ve farklı güzelliğiyle Hollywood'un altın çağının en önemli aktrislerinden biri kabul edilen Bacall, geçen yıl 13 Ağustos'ta 89 yaşında hayata veda etmişti.  Sinema kariyerine 1944'te başlayan Bacall, "To Have and Have Not" filminde Hollywood'un efsanevi oyuncularından Humphrey Bogart ile oynamıştı. "Key Largo", "The Big Sleep" ve "Dark Passage" gibi filmlerde başrolü paylaşan çift, 1945'te evlenmiş ve Bogart'ın 1957'de ölümüne dek evli kalmıştı. Bacall, ikinci evliliğini 1961'de ünlü oyuncu Jason Robards ile yapmıştı. Robards'ın alkol bağımlılığı, çiftin evliliğinin 1969'da sona ermesine neden olmuştu.  Bacall, Bogart'tan iki, Robards'tan da bir çocuk sahibi olmuştu.  1953'te "How to Marry a Millionaire" filminde Marilyn Monroe ile başrolü paylaşan Bacall, Broadway'de de sahne almış ve 1970'te "Applause", 1981'de de "Woman of the Year" oyunlarındaki performanslarıyla iki kez "Tony" ödülüne layık görülmüştü.
Marilyn Monroe - 26.2.2015
Sugar/Balım Müzikali'nde Muhteşem Bir Kadro
Marilyn Monroe, Jack Lemmon, Tony Curtis gibi 20.
Marilyn Monroe - 13.1.2015
Spotify'dan En Çok Terleten Fitness Listeleri
Shaun T'nin yorumu ise şöyle: "İnsanlar, 2015 yılında da egzersizlerini, HIIT (Yüksek Şiddetli Aralıklı Antreman) içeren daha etkili programlarla maksimum seviyeye çıkartmaya devam edecekler. Kimsenin spor salonunda saatler harcayacak zamanı yok, zaten buna gerek de yok. INSANITY ve Tabata tarzı kısa ve yoğun egzersizler ileride daha baskın olacak" 2015 Fitness Trendleri ve Çalma Listeleri Sing – Ed Sheeran (120 BPM ) Heroes (We Could Be) – Alesso ft. Tove Lo (126 BPM) Let's Go – Calvin Harris ft. Ne Yo (128 BPM ) Lips Are Movin – Meghan Trainor (139 BPM) Dare (La La La) – Shakira (BPM of 144) Don't Stop – 5 Seconds of Summer (150 BPM) American Beauty/American Psycho – Fall Out Boy (151 BPM) Changing – Sigma ft. Paloma Faith (171 BPM) Bang Bang – Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj (150 BPM) Marilyn Monroe – Pharrell Williams (117 BPM) Ultimate INSANITY çalma listesini Spotify'da dinleyin.
Marilyn Monroe - 13.11.2014
Marilyn Monroe Notlar Kitabı
Marilyn Monroe Notlar Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Marilyn Monroe Notlar Kitabı kitabının kısa özeti.
Marilyn Monroe - 15.10.2014
Uygunsuzlar Filmi
Uygunsuzlar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Uygunsuzlar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Marilyn Monroe - 15.10.2014
Yaz Bekarı Filmi
Yaz Bekarı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yaz Bekarı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Marilyn Monroe - 15.10.2014
İki Sevgi Arasında Filmi
İki Sevgi Arasında filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. İki Sevgi Arasında filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Marilyn Monroe Haberleri | Marilyn Monroe Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Marilyn Monroe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Marilyn Monroe kimdir, hayatı ve biyografisi. Monroe'nun 'Kışkırtıcı' Elbisesi Açık Artırmada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 11:36:59. #1.15#
title