MARİLYN MONROE HABERLERİ

Marilyn Monroe haber, Marilyn Monroe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Marilyn Monroe - 29.6.2018
Klasik Otomobilciler Festivalde Buluştu
Harry Potter'in 1965 Ford Anglia'sı, Batman'ın Batmobile'i, Marilyn Monroe'nun Thunderbird'i, "Tatlı Dillim" filminde Zeki Alasya'nın kullandığı 1960 model Impla, Şoför Nebahat filminde Fatma Girik'in kullandığı 1952 model Desoto, Ayhan Işık'ın 1966 model Mercedes'i, Sadri Alışık'ın 1957 Chevrolet'i, Sadri Alışık'ın 1957 model aracı başta olmak üzere çok sayıda otomobil, festivalin en nadide araçları arasında yer alıyor.
Marilyn Monroe - 14.5.2018
En Sevilen Komedi Filmi: Bazıları Sıcak Sever
Bazıları Sıcak Sever'in komedi filmeleri içinde liste başı olmasının nedenlerinden biri de burada yatıyor. En yakışıklı ve çok iyi bir oyuncunun yanı sıra, seks sembolü Marilyn Monroe ve en iyi komedyenlerden biri olarak görülen Jack Lemon yer alıyor filimin başrollerinde.
Marilyn Monroe - 30.4.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
Mersin Kültür Merkezi'nde hayranları ile buluşan dünyanın en popüler müzik topluluklarından Salut Salon Quartet, enerjisi ve sahne performansı ile izleyiciden tam not aldı. Angelica Bachman, Olga Shkrygunova, Meta Hüper ve Romy Katja'dan oluşan topluluk, keman, piyano ve çello ile dinleyecilere müzik şöleni yaşattı. Yaylı quartetlerin harlemi olarak değerlendirilen topluluk konserdeki repertuarında, klasik ve geleneksel müzikler, film müzikleri, tango ve pop müziklere de yer verdi. Enstrüman ve kukla şovlarını da içeren bir dizi sahne performansı sergileyen topluluk, izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. Chansons, Marilyn Monroe ve Herbert Grönemeyer şarkılarını, Erich Fried'in aşk şiirlerini, Prokofiev, Piazzolla, Bach, Vivaldi ve Rachmanninov'dan oluşan bir repertuvarı seslendiren topluluk, enerjisi ile izleyiciyi büyüledi.
Marilyn Monroe - 29.4.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Chansons, Marilyn Monroe ve Herbert Grönemeyer şarkılarını, Erich Fried'in aşk şiirlerini, Prokofiev, Piazzolla, Bach, Vivaldi ve Rachmanninov'dan oluşan bir repertuvarı seslendiren topluluk, enerjisi ile izleyiciyi büyüledi.
Marilyn Monroe - 29.4.2018
Salut Salon Quartet Mersin'i Salladı
Chansons, Marilyn Monroe ve Herbert Grönemeyer şarkılarını, Erich Fried'in aşk şiirlerini, Prokofiev, Piazzolla, Bach, Vivaldi ve Rachmanninov'dan oluşan bir repertuvarı seslendiren topluluk, enerjisi ile izleyiciyi büyüledi.
Marilyn Monroe - 29.4.2018
17. Mersin Uluslararası Müzik Festivali
Prokofiev, Piazzolla, Bach, Vivaldi ve Rahmaninov'un eserlerinden seçme parçalar ile Fransız aşk şarkıları Chansons, Marilyn Monroe ve Herbert Grönemeyer ve Erich Fried'in aşk şiirlerinden oluşan bir repertuvarı seslendiren topluluk, uzun süre ayakta alkışlandı.
Marilyn Monroe - 11.4.2018
Mardinli Monroe' Haymana'da
HOLLYWOOD yıldızı Marilyn Monroe gibi giyindiği için 'Mardinli Monroe' lakabıyla anılan Melek Akarmut, Ankara'nın Haymana ilçesine geldi.
Marilyn Monroe - 14.2.2018
Güzel Şarkıcı Fulin'den Dev Adım
Silk Way Star yarışmasında ayrıca Katy Perry ve Marilyn Monroe şarkılarındaki başarılı yorumculuğuyla Fulin, uluslararası müzik sektöründe de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı Fulin "Bir Türk olarak Amerika'yı gölgeleyeceğim" "Gölgemde Dur" adlı yeni şarkısının kendisine uğur getirdiğini dile getiren sevilen isim Fulin " Çok heyecanlıyım.
Marilyn Monroe - 1.1.2018
Pastayla İlginç Karakterlere Hayat Veriyor
Kaleli, şeker hamuruyla, ressam Salvador Dali, aktris Marilyn Monroe gibi ünlüler ile çizgi film karakterleri, şarkıcılar ve kendi tasarladığı ilginç karakterlere hayat veriyor.
Marilyn Monroe - 9.12.2017
Cuhurbaşkanı Erdoğan'ı Kalem Ucuna İşledi
CUMHURBAŞKANI VE HALİSDEMİR'İN BÜSTÜNÜ YAPTI Çalışmaları arasında Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in büstlerinin de olduğunu belirten Hüseyin Sarı, "Ofis tarzı isimlikler yapıyorum. Bazen ünlü simaların, mesela Atatürk'ün heykeli olsun, 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in büstünü, cumhurbaşkanımızın ve başbakanımızın büstünü yaptım. Charlie Chaplin ve Marilyn Monroe gibi dünya starlarının büstlerini yaptım.
Marilyn Monroe - 9.12.2017
Dha Yurt Bülteni-5
CUMHURBAŞKANI VE HALİSDEMİR'İN BÜSTÜNÜ YAPTI Çalışmaları arasında Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in büstlerinin de olduğunu belirten Hüseyin Sarı, "Ofis tarzı isimlikler yapıyorum. Bazen ünlü simaların, mesela Atatürk'ün heykeli olsun, 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in büstünü, cumhurbaşkanımızın ve başbakanımızın büstünü yaptım. Charlie Chaplin ve Marilyn Monroe gibi dünya starlarının büstlerini yaptım.
Marilyn Monroe - 31.7.2017
Haftanın Tarihine Bakış
1962- ABD'li yıldız Marilyn Monroe, Hollywood'daki evinde ölü bulundu.
Marilyn Monroe - 13.7.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimi Davası
Protestoda örgütün elebaşı Fetullah Gülen ve suikast timindeki "Çiğli imamı" olarak anılan "Paşa" lakaplı Zekeriya Kuzu'nun fotoğrafları kullanılarak hazırlanmış Marilyn Monroe'nun film sahnesinin canlandırıldığı afiş dikkati çekti.
Marilyn Monroe - 27.4.2017
Shakespeare Öldü AŞ Bunları
Shakespeare'in günümüz insanının ve içinde yaşadığı dünyanın sorunlarını anlatmakta yetersiz kaldığı iddiasını sunan oyun, içinde bulunduğumuz zaman dilimini tanımlayıp, güncel bir fotoğrafını çekiyor. Bizim aşırı dağlanmış, yanmış, parçalanmış dünyamızla, tuhaf tutkularımız, şiddetli kavgalarımız, sarsıcı aşklarımız ve gıcık veren zevklerimizle meşgul oluyor. Derya Efe ve Kağan Uluca, Marilyn Monroe'dan Jean Luc Godard'a, Werner Heisenberg'den Niels Bohr'a kadar popüler ve bilimsel referanslarla işlenmiş 70 dakika süren oyun boyunca mizah dozunu kaybetmeden seyirciyi diri tutuyor.
Marilyn Monroe - 26.4.2017
Shakespeare Öldü AŞ Bunları
Shakespeare Öldü AŞ Bunları, yeni sezonda Kadıköy E..K Tiyatrosu'nda! Shakespeare'in günümüz insanının ve içinde yaşadığı dünyanın sorunlarını anlatmakta yetersiz kaldığı iddiasını sunan oyun, içinde bulunduğumuz zaman dilimini tanımlayıp, güncel bir fotoğrafını çekiyor. Bizim aşırı dağlanmış, yanmış, parçalanmış dünyamızla, tuhaf tutkularımız, şiddetli kavgalarımız, sarsıcı aşklarımız ve gıcık veren zevklerimizle meşgul oluyor. Derya Efe ve Kağan Uluca, Marilyn Monroe'dan Jean Luc Godard'a, Werner Heisenberg'den Niels Bohr'a kadar popüler ve bilimsel referanslarla işlenmiş 70 dakika süren oyun boyunca mizah dozunu kaybetmeden seyirciyi diri tutuyor.
Marilyn Monroe - 24.4.2017
"Shakespeare Öldü Aş Bunları" Tiyatro Severler ile Tekrar Buluşuyor
Aşırı dağlanmış, yanmış, parçalanmış dünyamızla, tuhaf tutkularımız, şiddetli kavgalarımız, sarsıcı aşklarımız ve gıcık veren zevklerimizle meşgul olan oyun, Marilyn Monroe'dan Jean LucGodard'a, Werner Heisenberg'den NielsBohr'a kadar popüler ve bilimsel referanslar sunarken mizah dozunu kaybetmeden İstanbul seyircisini diri tutmaya hazırlanıyor.
Marilyn Monroe - 14.4.2017
Baykuş
Son olarak Sony Ericsson Unistar müzik yarışmasında Türkiye 3.'sü olan topluluk, bugüne kadar 100'den fazla canlı performans sergilemiş, bir çok kez önemli organizasyonlarda tanınmış gruplar ve müzisyenlerle birlikte aynı sahneyi paylaşmıştır. Baykuş şu anda sadece konser organizasyonları ve kendi imkanları ile kayıt ettikleri şarkılara çekmiş oldukları klipler ile, internet ve sosyal medya üzerinden dinleyici kitlesine ulaşmaktadır.  Topluluk ayrıca 2004 yılında KargoOnline'in düzenlediği "En Iyi Kargo Cover"ı yarışmasında Marilyn Monroe coverıyla birincilik ödülü kazanmıştır.
Marilyn Monroe - 8.4.2017
Dünyaca Ünlü İsimlerin Balmumu Heykelleri Diyarbakır'da
DİYARBAKIR'da bir alışveriş merkezinde, dünyaca ünlü birçok ismin bulunduğu balmumu heykelleri sergilenmeye başladı. Güneydoğu'da ilk kez Diyarbakır'da düzenlenen sergiye vatandaşlar büyük ilgi göstererek, heykellerle selfie çekti. Diyarbakır'daki Ceylan-Karavil Alışveriş Merkezi, ilk kez dünyaca ünlülerin balmumu heykelleri sergisine ev sahipliği yaptı. Balmumundan heykel ustası Cengiz Dolu'nun hazırlayıp sergilediği balmumu heykeller arasında dünyaca ünlü Marilyn Monroe, Leonardo da Vinci, Charlie Chaplin, Brad Pitt, Angelina Jolie, Shrek Ailesi, Buz Devri Kahramanları, Harry Potter, Fredy Kruguer, Karayip Korsanları, Dostoyevski, Albert Einstein gibi ünlü ve çizgi karakterleri sergileniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Marilyn Monroe Haberleri | Marilyn Monroe Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Marilyn Monroe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Marilyn Monroe kimdir, hayatı ve biyografisi. Mardinli Marilyn Monroe, Eşek Sütü Sabunuyla Yurt Dışına Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 12:07:29. #1.14#
title