Marılyn Manson Geliyor

Marılyn Manson Geliyor

Marılyn Manson, James, Nouvelle Vague Gibi İsimlerin, 100'den Fazla Grup, Sanatçı ve Dj'in Sahneye Çıkacağı 4 Günlük Müzik Festivali 'Radar Live'

Marılyn Manson Geliyor

MARILYN MANSON, JAMES, NOUVELLE VAGUE GİBİ İSİMLERİN, 100'DEN FAZLA GRUP, SANATÇI VE DJ'İN SAHNEYE ÇIKACAĞI 4 GÜNLÜK MÜZİK FESTİVALİ 'RADAR LİVE'

29 HAZİRAN'DA SOLAR BEACH'TE BAŞLIYOR

Kilyos Solar Beach'te 29 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Radar Live'ın detaylı programı açıklandı. İşte dünyaca ünlü sanatçıların sahneye çıkacağı festivalden notlar:

Radar Live'da 3 farklı sahnede 100'den fazla grup, sanatçı ve DJ sahne alacak. Festivalde sahne alacak yabancı şarkıcı ve gruplar arasında dünyaca ünlü pek çok isim var: Marilyn Manson, James, Groove Armada, Kelis, The Rapture, The Magic Numbers, Peter Bjorn and John, CSS, Beirut, Jamie Lidell, Juliette and The Licks, The Long Blondes, The Horrors, Cocorosie, Nouvelle Vague, The Rakes, Plan B, Piano Magic, Booka Shade, Easy Star All Stars, Joan As Police Woman, Ellen Allien and Apparat, Brakes, Osunlade's Yoruba Soul Orchestra, Norman Jay, Radioslave, Jimpster ve Scsi 9.

Asker sonrası 'Duman'

Festivalin açılış günü 29 Haziran'da, ana sahnede Duman askerlik dönüşü hayranlarıyla buluşacak.

Duman'ın yanı sıra Babazula, Replikas, hip hop'ın güçlü seslerinden Fuat, Gevende, Rashit, 110, Dandadadan, Bedük, Sakin, Neon, Tatu Fly, Kafabindünya, Fungu, Supercharger, Popcorn, Selin Damar, TNK, Ars Longa, Selekta Firuzağa, 12 Metreküp ve Clique gibi yerli şarkıcı ve gruplar sahne alacak.

Festivalin 3 bin 800 müzikseverin konaklayabileceği kamp alanında tuvaletlerden duşlara, yiyecek içecek noktalarından markete kadar her türlü imkân mevcut olacak.