GAZETELER

MARDİN GAZETELERİ

GİT
MARDİN yerel

gazete manşetleri

. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

GAZETE BAŞLIKLARI

DW.COM: Markus C. Slevogt: Gümrük Birliği'nin Güncellenmesi Mümkün - DW Türkçe'ye konuşan Alman -Türk Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Dr. Markus C. Slevogt, Türkiye ile AB arasındaki Gümrük Birliği anlaşmasının güncellenmesinin uyumlu sektörlerde mümkün olduğu görüşünde.

WISE.TV: Zayıflamaya Yardımcı Olan Bitki ve Besinler Neler? - Şahin Hukuk Bürosu Sevda Şahin İhsanoğlu, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

CARMEDYA.COM: Yeni Mercedes-Benz Cla Karşınızda! - CARMEDYA.COM – Sürüş gözlüğü konusunda birbirinden farklı markalar piyasada yerini almış durumda. bizde bu markalar arasında prestijli olan Serengeti markasının ürettiği sürüş gözlüklerini test etme fırsatı yakaladık. Sürüş gözlüğü ne işe yarıyor? Allassio Serengeti modeli tasarım ve malzeme kalitesi olarak çok iyi durumda. Yoğun ışığa maruz kaldığınızda gözbebekleriniz küçülür, gözleriniz kısılır ve gözlerinize daha az...The post Gerçekten işe yarıyor mu? | Serengeti sürüş gözlüklerini denedik! appeared first on Carmedya.

DAILYMOTION.COM: Rihanna Babasını Mahkemeye Verdi! - Rihanna, tescil ettirdiği soyadını kendi girişimi için izinsiz kullanan babası Ronald Fenty'ye dava açtı.

EMOJI: Yurtdışına Gitmek İsteyenler İçin Ucuza Seyahat Etmenin 7 Sırrı - Youtube'da bilgili ve ilginç videolar paylaşarak bizi etkili öğrenme, yaşam şekilleri konusunda sürekli aydınlatan Barış Özcan, etkili öğrenme sağlamak için yeni bir teknikle bizlerle: Feynman Tekniği!

INTERSINEMA.COM: Üç Harfliler: Adak Filmi - Üç Harfliler: Adak filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Üç Harfliler: Adak filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

SONDAKIKA.COM: İstanbul'da Ev Sahibi Olabileceğiz Konut Projeleri - Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları DHI ile tıraşsız saç ekimini sizler için anlattı.

HURRIYET.COM.TR: Yunus Emre, Mozart, Aşık Veysel, Shostakovich, Neşet Ertaş... Eserleri Viyana'da Aynı Konserde... - YUNANİSTAN'da hiç sevilmeyen politikacıların başında Almanya Başbakanı Angela Merkel geliyor.

THEGEYIK: Twitter'da Abuk Sabuk Paylaşımları Okumaktan Bıktıysanız Bunları Yapın - Ursula Goff, sıradan bir saç stilistinden çok daha ileride bir iş anlayışına sahip. Kendisini her seferinde bir adım daha ileriye götürmeye zorluyor.

ENERJIENSTITUSU.COM: Zorlu Enerji'nin Gaz Dağıtım Varlıklarıyla Mitsui, Palmet Enerji ve Enerya Enerji İlgileniyor - Ücretli poşet uygulamasının yansımaları devam ederken; bir yandan da artık bir ekosistem haline gelen atık sektörü, çöplerin nasıl değerlendirilmesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Çöpe çıkan plastik ürünlerin, evsel organik atıklar ile karıştığı için geri dönüşümü olmayacağını ve bunların yakılarak enerjiye dönüştürülmesi gerektiğini belirten ITC İş Geliştirme Direktörü Ali Rıza Öner “Türkiye’de evsel çöpler için henüz yakma […]The post “Çöpten enerji tesislerine alım garantisi sağlanması gerekiyor” appeared first on Enerji Enstitüsü.

WEBTEKNO: Zte, 2019'un İlk Yarısında 5g Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak - YouTube'da bir süredir artık kabak tadı vermeye başlayan ve oldukça tehlikeli sonuçlara sebep olan challenge videolarına elveda deme vakti geldi.

HABERLER.COM: Zlatan Ibrahimovic, Cristiano Ronaldo'nun Meydan Okumasına Sert Tepki Gösterdi - Zlatan Ibrahimovic, ''Yeni bir mücadele için Juventus'u seçtim'' diyen Cristiano Ronaldo'yu, Mücadele arıyorsa, 2. Ligden bir takıma gidip onu üst lige çıkarıp şampiyon yapsın sözleriyle eleştirdi.

DUNYA.COM: Ziraat, 60 ay vadeye çıkacak, 'takibe' düşmeyen gidebilecek - Zorlu PSM'deki kitap fuarını; Şerefiye Sarnıcı'ndaki klasik müzik konserlerini; Arı sütünün geleceği için yapılan çalışmaları; Müzede Selfie Gününü; Müzeler Konuşuyorun Fransız konuğunu; Karaköy'de açılan Social Jazz Bar'ı biliyor musunuz?

EURONEWS.COM: Yürüyen ve Tırmanabilen Otomobil-robot Elevate Las Vegas Elektronik Fuarı Ces'in Gözdesi - Yörüngeye iki uydu yerleştirmek isteyen İran'ın fırlattığı ilk uydu Payam'ın (Mesaj) roketinde sorun yaşandı ve uydu yörüngeye ulaşamadı.

IHA.COM.TR: Zübeyde Hanım'ın Mezarı Başında Dua Etti - Zorlu kış şartlarında hayvancılık ile geçim sağlıyorlar Bingöl'de çetin geçen kış nedeniyle, hayvancılıkla uğraşanlar, karda ot ve saman vererek beslemeye çalışıyorBİNGÖL - Bingöl'de kırsal kesimlerde hayvancılıkla uğraşan aileler, her yeri karın kaplaması sebebiyle yazın biçip...

TEKNOTALK.COM: Yeni Nissan Leaf E-Plus, "Akıllı Güç, Akıllı Sürüş ve Akıllı Entegrasyon" - Western Digital'ın yeni kişisel depolama çözümleri dijital içeriklerinin kontrolünü kullanıcılarına veriyor Şirket, Piyasaya Süreceği Yeni İki Süper Hızlı Portatif SSD'lerini ve USB Sürücüleri için Yepyeni Bulut Yedekleme Hizmetini Tanıttı.

BBCTURKISH.COM: Yüzlerce Kadına Tecavüzle Suçlanan Brezilyalı 'Medyum' Faria Mahkemeye Çıkacak - Yurt dışında yaşamak isteyenlerin en çok başvuru yaptığı ülkelerin başında gelen Kanada'da hükümet, üç yıl içinde bir milyondan fazla göçmen kabul edeceğini açıkladı.

DHA.COM.TR: Zübeyde Hanım, Kabri Başında Anıldı - Zorlukları atlattımGörevim; bu rekabetin içerisinde olmak ve her zaman takımım için en iyisini yapmakSamet Aybaba her zaman özgürlüğü ve sorumluluğu oyuncularına bırakan bir hocaTürk futbolu, taktiksel açıdan Avrupa'dan oldukça aşağıdaSüper Ligi'nin ambiyans olarak İngiltere gibi büyük...

AA.COM.TR: Zorlu Tekstil, Heimtextil Fuarı'na Katıldı - Zorlu Tekstil Grubu, sürdürülebilir ürün ve çözümleriyle adından söz ettiren dünyanın en büyük uluslararası ev tekstili fuarı Heimtextil'in en çok dikkati çeken gruplarından biri oldu.


Gazeteler son yıllarda büyük bir hızla büyüyen internet haberciliğinin gölgesinde kalsa da yine de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle bazı gazeteler medya sektöründe havlu atsa da, Türkiye'nin köklü gazeteleri hala günde binlerce gazete basmaya devam ediyor. Otoriteler bu gazetelerin artık haberleşme aracından fazlası olduğunu düşünüyor. Öyle ki bu gazeteler artık insanların siyası görüş, yaşam tarzlarını belli eder nitelikte. Büyük gazetelerin ayakta kalabilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu. Türkiye'nin önde gelen gazeteleri, hızla gelişen internet medyası karşısında ayakta kalabiliyorsa şüphesiz bu durumda duyarlı abonelerinin katkısı çok büyük.


Posta gazetesinin haftalık tiraj rakamlarına bakıldığında 400.000'e yaklaştığı görülüyor. İlk 3'e girmeyi başaran gazetelerden birisi olmayı başaran bir diğer gazete Hürriyet. Hürriyet gazetesi de 400.000 e yaklaşan haftalık tirajıyla göze çarpıyor. Hürriyet'in ardından Sözcü 300.000'i aşkın haftalık tirajıyla 3.sırada yer alıyor.