Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli 18 Personel Terfi Etti

Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli 18 Personel Terfi Etti

Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde Görev Yapan ve Bir Üst Rütbeye Terfi Eden 18 Personel İçin Tören Düzenlendi.

Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli 18 Personel Terfi Etti

Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan ve bir üst rütbeye terfi eden 18 personel için tören düzenlendi.

Polisevi'nde düzenlenen terfi töreninde, Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 4. sınıf emniyet müdürlüğü görevini sürdüren 2 müdür, 3. sınıf emniyet müdürlüğüne, emniyet amirliği görevinde bulunun 3 amir 4. sınıf emniyet müdürlüğüne, başkomiserlik görevinden 4 komiser emniyet amirliğine, komiser görevinde 2 komiser başkomiser görevine atandı.

Terfi töreninde konuşan Mardin Vali Vekili Ferhat Özen, Mardin'in, emniyet teşkilatı teknik ve personel açısından kendini yenilendiğini belirterek, polisin halka yönelik yaptığı hizmetlerle ön plana çıktığını söyledi. Terfi alan personellerin görev alanları genişlediği gibi sorumluluklarının da arttığını belirten Emniyet Müdürü Serdar Meriç ise arkadaşlarının rütbesi artıkça görev ve sorumluluk alanlarının da arttığını söyledi.

Konuşmaların ardından, Vali Vekili Ferhat Özen ve Emniyet Müdürü Serdar Melik, Belediye Başkan vekili Zeyni Bakırcı, Cumhuriyet Başsavcısı Fehmi Yılmaz, Artuklu Üniversitesi Rektörü Serdar Bedri Omay, İl Jandarma Alay Komutanı Alaadin Katı, Vali Yardımcıları Niyazi Ulugölge, Murat Girgin ve Defterdarı Mustafa Akdemir terfi alan amirlere rütbelerini taktılar. (CİHAN)

Kaynak: CHA