MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Mardin Büyükşehir Belediyesi haber, Mardin Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mardin Büyükşehir Belediyesi - 17.9.2019
Midyat Belediyesinde toplantı
Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) yetkilileriyle bir araya geldi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 11.9.2019
Dicle EDAŞ'tan izinsiz kazı çalışması iddialarına ilişkin açıklama
Kızıltepe Belediyesi'nin resmi internet sitesinde yer alan Dicle EDAŞ'ın geçici kazı ruhsatı süresinin sona erdiğine yönelik duyurusunun gerçeği yansıtmadığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Kızıltepe Belediyesi kendi resmi internet sitesinden yayınladığı duyuruda, Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'nin Kızıltepe ilçe merkezinde yer altına alınan elektrik hatları için yüklenici firma tarafından Mardin Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi Uygulama Yönetmenliği hükümleri doğrultusunda yapılan kazılara yönelik alınmış geçici kazı ruhsatı süresinin sona erdiğini duyurdu.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 11.9.2019
Artuklu Belediyesi'nden açıklama
Belediyeden yapılan açıklamada, "Mardin'de kayyım rahatsızlığı" başlığıyla yayımlanan haberde AK Partili belediye meclis üyelerinin Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne görevlendirme yapılmasından rahatsızlık duyduğuna ilişkin gerçekle ilgisi olmayan ifadelerin yer aldığı belirtildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 5.9.2019
Söz isteyen AK Partili belediye meclis üyelerine hakaret ve tehdit iddiası
Mardin'in Kızıltepe İlçe Belediye Meclis Toplantısında, HDP'li belediye meclis üyelerinin, Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne görevlendirme yapılmasına ilişkin konuşmalarına karşılık söz hakkı almak isteyen AK Partili belediye meclis üyelerine söz verilmediği ve hakaret edildiği iddia edildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 2.9.2019
Midyat Belediye Başkanı Şahin, iddialara ilişkin açıklama
İddia 1: "Memlekette su sorunu var, fakat her gün yüzlerce tanker su, Midyat Belediyesi tarafından satılıyor." Cevap : Mardin ve çevre ilçelerinde su ile ilgili olan sorunlarla Midyat Belediyesi ilgilenmemektedir. Mardin Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet veremeye başladıktan sonra su ile ilgili her türlü hizmet MARSU bünyesine alınmıştır.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 28.8.2019
Kızıltepe'de asfaltlama çalışmalarına başlandı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Kızıltepe ilçesinde asfaltlama çalışmalarına başladı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.8.2019
İçişleri Bakanı Soylu'dan 'hediye' iddialarına yanıt: Araştırılması için denetleme talimatı verdim
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne kayyum olarak atanan Vali Mustafa Yaman'dan hediye aldığı iddialarını reddetti. Soylu, konu hakkında araştırması talimatını verdiğini belirtti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.8.2019
"Kaynaklar millete değil Kandil'e harcandı"
Muharrem İnce'nin de aralarında bulunduğu CHP'lilerin, İçişleri Bakanlığı tarafından hakkındaki terör soruşturmaları nedeniyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden alınan Ahmet Türk'ü ziyaret etmesine tepki gösteren Sözen, şunları kaydetti: "Kendilerine şunu soruyuz, siz bugüne kadar Diyarbakır'a, Mardin'e geldiğinizde herhangi bir şehit ailemizi, gazimizi evlerinde ziyaret etme zahmetinde bulundunuz mu? Muharrem İnce, ziyaretinde Ahmet Türk'e 'can yoldaşım, dava arkadaşım' diye hitap etti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.8.2019
"THK'nin birçok usulsüzlüğü saptandı"
"Mardin Büyükşehir Belediyesi bütçesinden devlet büyüklerine yüksek meblağlı özel hediyeler alındığı" iddiasına ilişkin soru üzerine Soylu, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanvekili Vali Mustafa Yaman'ın konu hakkında açıklama yaptığını hatırlattı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.8.2019
Mardin valisi yaman: hiçbir dönemimizde kişiye özel yüksek meblağlı bir hediye...
HDP'li Ahmet Türk'ün terör soruşturma nedeniyle görevinden alınmasının ardından İçişleri Bakanlığı'nca Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na görevlendirilen Vali Mustafa Yaman, kayyum yönetimi döneminde belediye hakkında yapılan iddialara yanıt verdi. Yaman, "Mardin Büyükşehir Belediyesi ve başkanı olarak bizim dönemimizde hiçbir dönemimizde kişiye özel yüksek meblağlı bir hediye verilmemiştir.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.8.2019
Dha yurt bülteni - 9
Mardin Valisi Yaman: Hiçbir dönemimizde kişiye özel yüksek meblağlı bir hediye verilmemiştir HDP'li Ahmet Türk'ün terör soruşturma nedeniyle görevinden alınmasının ardından İçişleri Bakanlığı'nca Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na görevlendirilen Vali Mustafa Yaman, kayyum yönetimi döneminde belediye hakkında yapılan iddialara yanıt verdi. Yaman, "Mardin Büyükşehir Belediyesi ve başkanı olarak bizim dönemimizde hiçbir dönemimizde kişiye özel yüksek meblağlı bir hediye verilmemiştir.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.8.2019
Mardin Büyükşehir Belediyesi, HDP ve CHP heyetine binlerce lira harcamış
İçişleri Bakanlığınca hakkında yürütülen terör soruşturmaları nedeniyle görevden uzaklaştırılan HDP'li Ahmet Türk'ün başkanlığı döneminde Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin, HDP ve CHP'li milletvekillerini belediye bütçesinden binlerce liraya ağırladığı belirlendi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 26.8.2019
"CHP heyetinden HDP'li Ahmet Türk'e ziyaret" başlıklı haberimizin ikinci paragrafında yer alan...
Muharrem İnce'nin de aralarında bulunduğu CHP'liler, İçişleri Bakanlığı tarafından hakkındaki terör soruşturmaları nedeniyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden alınan Ahmet Türk'ü ziyaret etti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 26.8.2019
CHP heyetinden HDP'li Ahmet Türk'e ziyaret
Muharrem İnce'nin de aralarında bulunduğu CHP heyeti, İçişleri Bakanlığı tarafından hakkındaki terör soruşturmaları nedeniyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden alınan Ahmet Türk'ü ziyaret etti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 21.8.2019
Üç büyükşehir belediyesindeki görevlendirmeler
Temelli, beraberinde bazı HDP milletvekilleri ve İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında terör suçlarından soruşturma gerekçesiyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden alınan Ahmet Türk ile Karayolları Parkı önünde Diyarbakır, Mardin ve Van büyükşehir belediye başkanlıklarında yapılan görevlendirmelere ilişkin açıklama yaptı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 20.8.2019
Mardin Büyükşehir Belediyesine görevlendirmeye destek
Mardin'de, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de aralarında yer aldığı bir grup belediyeye görevlendirme yapılması kararına destek verdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 20.8.2019
Üç büyükşehir belediyesindeki görevlendirmeler
Mardin Öte yandan, aralarında HDP milletvekillerinin de yer aldığı bir grup, Mardin Büyükşehir Belediyesi önünde İçişleri Bakanlığı tarafından belediyeye görevlendirme yapılmasını protesto etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Mardin Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 9 - Mardin Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika mardin büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Mardin'de İtfaiye Haftası etkinliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 14:01:16. #1.14#
title