MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Mardin Büyükşehir Belediyesi haber, Mardin Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mardin Büyükşehir Belediyesi - 11.11.2019
Kızıltepe İçme Suyu Projesi'nin yüzde 45'i tamamlandı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (MARSU), Kızıltepe ilçesinin içmesuyu şebeke hattının yüzde 45'ini tamamladıMARSU Genel Müdürü Eşref Dağdelen yaptığı açıklamada, Kızıltepe'nin içme suyu hattı 1960'lı yıllarda yapıldığını daha sonra 1984 ilave...
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 9.11.2019
Midyat Kaymakamlığınca muhtarlara yönelik toplantı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) Midyat Şube Müdürü Hacı Bilgiç ve Dicle Elektrik Dağıtım A.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 8.11.2019
Mardin'de sınır köylerdeki öğrenciler tiyatro ile buluşturuluyor
Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, sınıra yakın bölgelerdeki okullarda öğrencileri tiyatro ile buluşturuyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 5.11.2019
Mardin'de beslenme okulu eğitimi başladı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığının, kadınlara yönelik sağlıklı ve doğru beslenme yollarının kazandırılması amacıyla başlattığı proje kapsamında diyetisyen, beslenme uzmanı, gıda mühendisi, psikolog, aşçı, spor eğitmenleri tarafından kadınlara eğitim verilecek.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 4.11.2019
Kızıltepe Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam görevine başladı
Çam, Mardin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli şekilde, Belediye Başkan Vekili ve Vali Mustafa Yaman'ın destekleriyle kırsaldan merkeze ilçenin bir an önce hak ettiği değere ulaşmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.10.2019
Mardin'de, "sağlık durakları" vatandaşın hizmetinde
Mardin Büyükşehir Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü kanser hastalıklarının erken teşhisine dikkat çekmek amacıyla, kentin 2 noktasında sağlık durakları hayata geçirerek, vatandaşların hizmetine sundu.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 23.10.2019
Mardin'de toplu ulaşımda akıllı kart için çalışmalar başladı
Mardin Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarında kullanılacak akıllı kartın çalışmalarına başladıBüyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığının Toplu Ulaşım Sisteminde (MARTUS) başlattığı üç aşamalı revizyon çalışmalarının son aşaması olan "akılı kart" için araçlara Elektronik Ücret...
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 29.9.2019
Muratpaşa Belediyespor'da hedef Süper Kupa
Bugüne kadar Süper Kupa'yı 3 kez kazanan Muratpaşa Belediyespor, geçen yıl lig şampiyonu olarak çıktığı Süper Kupa finalinde Polatlı Belediyespor'u 34-29 yenerek kupayı Antalya'ya getirmişti. Muratpaşa Belediyespor, Süper Kupa maçının ardından 5 Ekim'de kendi evinde Kadınlar Hentbol Süper Ligi 2019–2020 sezonunun ilk maçında Mardin Büyükşehir Belediyesi'yle karşılaşacak.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 28.9.2019
Mardin'de İtfaiye Haftası etkinliği
Mardin'de İtfaiye Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca düzenlenen etkinlikler kapsamında itfaiye araçlarıyla kent merkezinde konvoy gerçekleştirildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.9.2019
Konservatuvar kurslarına yoğun ilgi
Mardin Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında çocuk ve gençlere yönelik açılan ücretsiz kurslar büyük ilgi görüyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 27.9.2019
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Safran, Mardin'de
Safran beraberindeki heyet ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti, gençlere yönelik çalışmalarla ilgili Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Vali Mustafa Yaman'dan bilgi aldı.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.9.2019
Dha yurt bülteni - 19
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Şube Müdürlüğü'ndeki hayvan hastanesi, sokak hayvanlarına şifa dağıtıyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.9.2019
Mardin'de bir ayda 150 sokak hayvanı tedavi edildi
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Şube Müdürlüğü'ndeki hayvan hastanesi, sokak hayvanlarına şifa dağıtıyor.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 25.9.2019
Mardin'de 150 hayvan ameliyat edildi
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığına bağlı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Şube Müdürlüğü, hayvan hastanesinde bir ayda 150 ameliyat gerçekleştirdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 21.9.2019
Özhaseki: yerli ve milli deniz baykal'ı fetö operasyonuyla aldılar
'HER SÖYLEDİĞİ YALAN' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ operasyonu ile genel başkan olduğunu söyleyen Özhaseki, şöyle konuştu: "Eskiden Deniz Baykal döneminde bir siyasetleri vardı. Cumhuriyet ve laiklik üzerine bir siyaset yapılıyordu. Soyut kavramlar üzerinden ülkenin tehlikede olduğuna işaret edilirdi. Kılıçdaroğlu ile yeni bir dönem başladı. Orada bir FETÖ operasyonu oldu ve bunu hepimiz biliyoruz. FETÖ operasyonuyla aldılar Deniz Baykal'ı. Yerli ve milli olan insanı aldılar bir kenara koydular. Onun yerine birisini getirdiler. Her şeye müsait bir adam. Onunla birlikte o kavramları bıraktılar ve baştan sona yalan üzerine kurulu bir düzen kurdular. Belediye başkanlığı seçimleri yaklaşırken Kılıçdaroğlu tam 3 ay boyunca benim adımı meydanlarda vererek gezdi. Yemin ediyorum her söylediği yalan." 'HER BİRİNİN 10 AYRI SORUŞTURMASI VAR' Konuşmasında görevden alınarak yerlerine kayyum atanan Mardin, Diyarbakır ve Van büyükşehir belediye başkanlarına değinen Özhaseki, "Bir başka parti daha var HDP. Çok değişik isimlerle kuruluyor, açılıyor ve yeni isimler veriliyor. Fakat HDP deyince neyi kastettiğimi herkes anlıyor. Bunların da zaten belediyecilikte gözleri yok. Öyle bir dertleri de yok. Bunların gözleri başka yerde. Seçimler bitti. Bunlar yeniden havaya girdi. Bunlar daha öncesinde olan biteni yaşanmamış gibi aynı yerden başladılar. 3 tane büyükşehir belediye başkanına İçişleri Bakanlığımız görevden el çektirdi. Yerine de valilerimize başkan vekili olarak mührü teslim etti. Buradaki birinci suçlama, 'silahlı terör örgütü kurmak veya üye olmak.' İkinci suçlama 'suçu ve suçluyu övmek, terör örgütü propagandası yapmak.' Üçüncü suçlama ise 'görevi kötüye kullanmak.' Bunların hepsi suç. Bu konuda Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı için 9 tane soruşturma ve kovuşturma açılmış. Mardin Büyükşehir Belediyesi için 6 tane açılmış.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 21.9.2019
Dha yurt bülteni - 15
'HER SÖYLEDİĞİ YALAN' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ operasyonu ile genel başkan olduğunu söyleyen Özhaseki, şöyle konuştu: "Eskiden Deniz Baykal döneminde bir siyasetleri vardı. Cumhuriyet ve laiklik üzerine bir siyaset yapılıyordu. Soyut kavramlar üzerinden ülkenin tehlikede olduğuna işaret edilirdi. Kılıçdaroğlu ile yeni bir dönem başladı. Orada bir FETÖ operasyonu oldu ve bunu hepimiz biliyoruz. FETÖ operasyonuyla aldılar Deniz Baykal'ı. Yerli ve milli olan insanı aldılar bir kenara koydular. Onun yerine birisini getirdiler. Her şeye müsait bir adam. Onunla birlikte o kavramları bıraktılar ve baştan sona yalan üzerine kurulu bir düzen kurdular. Belediye başkanlığı seçimleri yaklaşırken Kılıçdaroğlu tam 3 ay boyunca benim adımı meydanlarda vererek gezdi. Yemin ediyorum her söylediği yalan." 'HER BİRİNİN 10 AYRI SORUŞTURMASI VAR' Konuşmasında görevden alınarak yerlerine kayyum atanan Mardin, Diyarbakır ve Van büyükşehir belediye başkanlarına değinen Özhaseki, "Bir başka parti daha var HDP. Çok değişik isimlerle kuruluyor, açılıyor ve yeni isimler veriliyor. Fakat HDP deyince neyi kastettiğimi herkes anlıyor. Bunların da zaten belediyecilikte gözleri yok. Öyle bir dertleri de yok. Bunların gözleri başka yerde. Seçimler bitti. Bunlar yeniden havaya girdi. Bunlar daha öncesinde olan biteni yaşanmamış gibi aynı yerden başladılar. 3 tane büyükşehir belediye başkanına İçişleri Bakanlığımız görevden el çektirdi. Yerine de valilerimize başkan vekili olarak mührü teslim etti. Buradaki birinci suçlama, 'silahlı terör örgütü kurmak veya üye olmak.' İkinci suçlama 'suçu ve suçluyu övmek, terör örgütü propagandası yapmak.' Üçüncü suçlama ise 'görevi kötüye kullanmak.' Bunların hepsi suç. Bu konuda Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı için 9 tane soruşturma ve kovuşturma açılmış. Mardin Büyükşehir Belediyesi için 6 tane açılmış.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 21.9.2019
AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı
Özhaseki, şöyle konuştu: "Seçimler bitti, HDP yeniden havaya girdi. Bunlar daha öncesinde olan biteni yaşanmamış gibi aynı yerden başladılar. 3 tane büyükşehir belediye başkanına İçişleri Bakanlığımız görevden el çektirdi. Yerine de valilerimize başkan vekili olarak mührü teslim etti. Buradaki suçlama ne? Aslında işin özüne ineni görmedim. Herkes aklındakiyle ve ortalama siyasi üslubuyla anlatmaya çalışıyor. Suçlamalar şunlar, silahlı terör örgütü kurmak veya üye olmak. İkinci suçlama, suçu ve suçluyu övmek, terör örgütü propagandası yapmak. Üçüncü suçlama ise görevi kötüye kullanmak. Bunların hepsi suç. Bu konuda Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı için 9 soruşturma ve kovuşturma açılmış. Mardin Büyükşehir Belediyesi için 6 soruşturma açılmış.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 17.9.2019
Midyat Belediyesinde toplantı
Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) yetkilileriyle bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Mardin Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 8 - Mardin Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika mardin büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Mardin'de yağış etkili oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 19:45:17. #1.14#
title