MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Mardin Büyükşehir Belediyesi haber, Mardin Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mardin Büyükşehir Belediyesi - 19.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
SİBER SUÇLARLA MÜCADELE EKİPLERİ BELEDİYEDE Vali Güzeloğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na gelmesinin ardından İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de belediye binasına gelerek, bilgisayarları incelemeye aldı. Ekiplerin incelemelerinin devam ettiği belirtildi.  Öte yandan mesainin başlamasının ardından Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi personeli, kimlik kartlarıyla belediye binasına giriş yaptı.  Görüntü Dökümü ------------------------ Selçuk Mızraklı'nın polisle diyalogu Selçuk Mızraklı'nın açıklaması Belediye binasına gidişi Genel ve detaya görüntü Haber-Kamera: Mücahit YOLCU-Selim KAYA-DİYARBAKIR/DHA GÖRÜNTÜ BOYUTU: 1 GB ================================================== Diyarbakır, Van ve Mardin'in HDP'li büyükşehir belediye başkanları görevden alındı 4)MARDİN VALİLİĞİ'NDEN 'GÖREVLENDİRME' AÇIKLAMASI Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı HDP'li Ahmet Türk'ün terör soruşturması kapsamında İçişleri Bakanlığı'nca görevden alınmasının ardından yerine atanan Vali Mustafa Yaman'ın görevlendirilmesine yönelik valilikten açıklama yapıldı. Yazılı açıklamada; belediyenin tüm kaynaklarının milletin hizmetine sunulacağı, kaynakların terör örgütü ya da yandaşlarına aktarılmasının önüne geçileceği belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Görevlendirme süreci ile birlikte, Mardin Büyükşehir Belediyesi hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükselterek, insan odaklı, katılımcı, yenilikçi bir yönetim anlayışıyla adaletli, verimli ve etkin şekilde hizmet sunmak amacıyla büyük bir özveri ile çalışacaktır.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 19.8.2019
Diyarbakır, Van ve Mardin'in HDP'li büyükşehir belediye başkanları görevden alındı (4)
MARDİN VALİLİĞİ'NDEN 'GÖREVLENDİRME' AÇIKLAMASI Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı HDP'li Ahmet Türk'ün terör soruşturması kapsamında İçişleri Bakanlığı'nca görevden alınmasının ardından yerine atanan Vali Mustafa Yaman'ın görevlendirilmesine yönelik valilikten açıklama yapıldı. Yazılı açıklamada; belediyenin tüm kaynaklarının milletin hizmetine sunulacağı, kaynakların terör örgütü ya da yandaşlarına aktarılmasının önüne geçileceği belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Görevlendirme süreci ile birlikte, Mardin Büyükşehir Belediyesi hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükselterek, insan odaklı, katılımcı, yenilikçi bir yönetim anlayışıyla adaletli, verimli ve etkin şekilde hizmet sunmak amacıyla büyük bir özveri ile çalışacaktır.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 19.8.2019
"Artık terör örgütüne para gitmeyecek, milletimiz için harcanacak"
İçişleri Bakanlığınca Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliğine görevlendirilen Vali Mustafa Yaman, "Artık terör örgütüne para gitmeyecek, milletimiz için harcanacak.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 19.8.2019
Diyarbakır, Van ve Mardin'in HDP'li Büyükşehir belediye başkanları görevden alındı
BAKANLIKTAN BAŞKANLARIN GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDIĞI AÇIKLAMASI Bu gelişmeler yaşanırken İçişleri Bakanlığı'ndan medya ve basın kuruluşlarına Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün, haklarında terör kovuşturması ve soruşturmaları nedeniyle görevlerinden uzaklaştırıldığına ilişkin açıklama yapıldı.  İçişleri Bakanlığı açıklamasında, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları görevlerinden alındığı, yerlerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne Mardin Valisi Mustafa Yaman, Van Büyükşehir Belediyesi'ne Van Valisi Mehmet Emin Bilmez belediye başkan vekili olarak görevlendirildiği belirtildi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi - 19.8.2019
FLAŞ
İçişleri Bakanlığı'nca Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları görevlerinden uzaklaştırıldı, yerlerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne Mardin Valisi Mustafa Yaman, Van Büyükşehir Belediyesi'ne Van...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mardin Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Mardin Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 10 - Mardin Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika mardin büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Kayyumdan, Erdoğan ve bakanlara 600 bin liralık hediye iddiasına yalanlama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 10:24:52. #1.14#
title