Marcelınho Trabzon'da

Trabzonspor'dan Ayrılarak Almanya Birinci Lig (Bundesliga) Takımlarından Wolfsburg'a Transfer Olan Marcelinho Dos Santos, Akşam Saatlerinde Havayoluyla Trabzon'a Geldi.

Marcelınho Trabzon'da

Trabzonspor'dan ayrılarak Almanya Birinci Lig (Bundesliga) takımlarından Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho Dos Santos, akşam saatlerinde havayoluyla Trabzon'a geldi.

Eşi Estala, kızı Viviane, oğlu Marcelo ve 2 menajeriyle Trabzon'a gelen Marcelinho, kulübün kendisine tahsis ettiği araçla havalimanından ayrıldı. Marcelinho'nun üzerindeki yeni takımının eşofmanları dikkat çekerken, Brezilyalı futbolcu yaptığı kısa açıklamada, "Takım arkadaşlarımla vedalaşmak için geldim. Antalya'dan Almanya'ya gidişim acil olmuştu. Birçoğuyla vedalaşma şansım olmamıştı. Onun için buradayım" dedi.

Öte yandan Marcelinho'nun, Wolfsburg kulübü ile ön protokol imzaladığı, ancak Wolfsburg Kulübü'nün, Trabzonspor'a ödemesi gereken transfer bedelini henüz yatırmadığı için bu futbolcunun Bordo-mavili yönetim tarafından Trabzon'a çağrıldığı iddia edildi. Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun söz konusu bonservis bedelinin kulüp hesabına yatmasının ardından yıldız futbolcuyu yeni kulübüne göndereceği belirtildi.

(GÖK-ÖS-KÇ-RO-S)

Kaynak: İHA