Marceau ve Lambert Galada

Marceau ve Lambert Galada

3. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nin Yarışma Filmlerinden "Hotel Riviera"nın Gösterimi İçin Antalya'ya Gelen Dünyaca Ünlü Fransız Oyuncular Sophie Marceau ve Chiristophe Lambert, Türk İzleyicinin Karşısına İlk Kez Çıkan Filmin Galasına Katıldı.

Marceau ve Lambert Galada

3. Uluslararası Avrasya Film Festivali'nin yarışma filmlerinden "Hotel Riviera"nın gösterimi için Antalya'ya gelen dünyaca ünlü Fransız oyuncular Sophie Marceau ve Chiristophe Lambert, Türk izleyicinin karşısına ilk kez çıkan filmin galasına katıldı.

Yönetmenlikte ikinci filmine imza atan ve aynı zamanda filmin başrolünü "İskoçyalı" filmiyle dünyaca üne kavuşan Chiristophe Lambert'le paylaşan Sophi Marceu, Antalya Kültür Merkezi'nde (AKM) bu akşam yapılan gala gösterimine Lambert'le geldi.

Kaldıkları otelden limuzinle AKM'ye getirilen ünlü yıldızları, kalabalık gazeteci ve izleyici topluluğu karşıladı.

Festivallerin kültürleri ve insanları buluşturduğunu belirten Marceau, "Filmimiz dolayısıyla Türkiye'ye ilk kez geliyorum. Türk insanı ve izleyicisiyle buluşmaktan çok mutluyum" dedi.

Christophe Lambert de festivale katılmanın kendilerini büyük mutluluk verdiğini belirterek, Antalya'da çok iyi ağırlandıklarını söyledi.

Kaynak: AA