MANSUR YAVAŞ HABERLERİ

Mansur Yavaş haber, Mansur Yavaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mansur Yavaş - 29.12.2020
Nallıhan Muhtarlar Derneği Başkanı Özmen'den Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür
Kırsal mahallelerde okula giden öğrencilerin bu sayede derslerini EBA üzerinden rahatlıkla takip edebildikleri belirten Özmen, Nallıhan'ın tüm mahallelerine internet erişimi sağlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a teşekkür etti.
Mansur Yavaş - 26.12.2020
ABB Başkanı Yavaş'tan personel maaşı açıklaması Açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, yeni yılda belediyede görevli personel maaşlarının en az 3 bin 100 lira olacağını bildirdi.
Mansur Yavaş - 26.12.2020
ABB Başkanı Mansur Yavaş, Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yıl dönümünü kutladı
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yıl dönümünü kutladı.
Mansur Yavaş - 24.12.2020
ABB Başkanı Mansur Yavaş'tan karla mücadele açıklaması Açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, kent genelinde etkili olan kar yağışı sonrası bazı noktalarda yaşayan başkentlilerden özür diledi.
Mansur Yavaş - 23.12.2020
Ankara Büyükşehir Belediyesi öğrencilerin uzaktan eğitimi için 914 köye ücretsiz internet erişimi sağladı
Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın 19 Kasım'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, aralık sonuna kadar tüm köylere ücretsiz internet erişiminin sağlanmış olacağı sözü verdiği hatırlatıldı.
Mansur Yavaş - 20.12.2020
Beypazarı'nda vatandaşlara gıda ve kömür yardımı
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Atilla Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın talimatlarıyla yardımları devam ettirdiklerini söyledi.
Mansur Yavaş - 20.12.2020
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Ankara derbisini izledi
Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da maçı izleyenler arasında yer aldı.
Mansur Yavaş - 17.12.2020
Türkiye'de 2020 böyle geçti (9)
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, avukatlık yaptığı dönemde senetle mükerrer tahsilat gerçekleştirmeye çalıştığı iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
Mansur Yavaş - 15.12.2020
Beypazarı Çantırlı Mahallesi'ne internet
Mahalle muhtarı Fikret Yılmaz, köy konağına Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan internet hizmeti dolayısıyla, Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a teşekkür etti.
Mansur Yavaş - 08.12.2020
Ankara Büyükşehir Belediyesinden borcu olan mükelleflere yapılandırma imkanı
Yapılandırma kapsamına giren borçlar 7256 sayılı Kanun kapsamında yapılandırma imkanı verilen vergi borçlarının yanı sıra yapılandırılması sağlanacak diğer borçlar şöyle: "Harcamalara katılma payları, ecrimisil, idari para cezaları ve bunlara bağlı gecikme faizi, gecikme zammı gibi borçlar, katı atık ücreti ve bunlara bağlı diğer borçlar, belediye mülkiyetinde bulunan taşınmazların satışı, irtifak hakkı ve kiralama işlemlerinden kaynaklı ödenmeyen borçlar ile bunlara bağlı gecikme zammı, gecikme faizi borçları, ASKİ'ye ait su, atık su bedeli ve bunlara bağlı faiz, gecikme faizi, gecikme zammı borçları." "65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların başvuruları ikametlerinden alınabilecek" Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda, yapılandırma çalışmalarını başlattıklarını belirterek, "65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların, Başkent 153'e talepte bulunmaları halinde başvurularını ikametlerinden alacağız.
Mansur Yavaş - 08.12.2020
Büyükşehir toplantısında gerginlik
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında Konferans Salonu'nda toplandı.
Mansur Yavaş - 07.12.2020
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, belediyenin bütçe görüşmelerinde yöneltilen soruları yanıtladı Açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Bizim asfalt, beton belediyeciliği yapmadan, bir Ankaralının yatağa aç girmemesi, okumayan bir çocuğun kalmaması, Ankara halkının sağlıklı ve mutlu yaşamasından başka bir derdimiz yok." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mansur Yavaş Haberleri | Mansur Yavaş Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mansur Yavaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mansur Yavaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Efsane güreşçi Yaşar Doğu kabri başında anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 15:23:02. #1.14#
title