MANSUR YAVAŞ HABERLERİ

Mansur Yavaş haber, Mansur Yavaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mansur Yavaş - 25.03.2021
24 Mart 2021 Haberleri
24 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Mansur Yavaş - 24.03.2021
Yerel kalkınma webinar'ları 'savunuculuk' temasıyla başladı
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve ABD merkezli Center for International Private Enterprise (CIPE) tarafından "İş Dünyası için Yerel Kalkınma Projesi" kapsamında düzenlenen "Yerel Kalkınma Webinar'ları", "Savunuculuk" temalı etkinlikle başladı. Kamu, özel sektör ve sivil toplumun, yerel kalkınma politikalarına yönelik ortak ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözüm önerileri geliştirilmesi ile farkındalık oluşturulmasını amaçlayan webinar serisindeki ilk etkinliğinin ev sahipliğini, İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu'nun (İÇASİFED) üstlendi. Açılış konuşmalarını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyürek'in yaptığı webinar'da ayrıca, "Yerel Kalkınmada İş Dünyası ve Örgütlerinin Rolü" başlıklı bir panel düzenlendi.
Mansur Yavaş - 15.03.2021
Başkentte "kademeli su faturası" teklifi tartışılıyor
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın dünyada yaşanan kuraklık ile küresel ısınmanın etkileri ve kentte az olan yağışlar nedeniyle su israfının önüne geçmeyi gerekçe göstererek, ocak ayında meclise sunduğu yeni uygulama teklifi tartışmaları da beraberinde getirdi.
Mansur Yavaş - 15.03.2021
14 Mart 2021 Haberleri
14 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Mansur Yavaş - 12.03.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi: "10 kat olarak tartışılan ve 'gökdelen dikiliyor' söylemleri gerçeği yansıtmamaktadır"
Bu değişikliğe askı süresi içerisinde 69 adet dilekçe ile itiraz edildiği belirlenmiş olup itirazların değerlendirme süreci devam etmekte olduğu belirtilerek şunlar kaydedildi: "Söz konusu parselde, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş döneminde herhangi bir plan değişikliği yapılmamıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mansur Yavaş Haberleri | Mansur Yavaş Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mansur Yavaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mansur Yavaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkent'te et ve süt üretimini artıracak destek başladı: 3 ilçede gebe manda dağıtımı ta
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 12:20:36. #1.14#

title