Manken Şenol İpek Törenle MHP'ye Katıldı

Manken Şenol İpek Törenle MHP'ye Katıldı

Manken ve Oyuncu Şenol İpek, Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde Düzenlenen Törenle Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) Üye Olarak, Parti Rozeti Taktı.

Manken Şenol İpek Törenle MHP'ye Katıldı

Manken ve oyuncu Şenol İpek, Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde düzenlenen törenle Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) üye olarak, parti rozeti taktı.

MHP'nin Erdek'te düzenlenen Balıkesir İl İstişare Toplantısı'na katılan manken ve oyuncu Şenol İpek'in partiye katılımı için toplantı sonunda bir tören düzenlendi. Törende MHP İl Başkanı Ahmet Duran Bulut, Şenol İpek'i partilerine katılmasından dolayı tebrik ederek, parti rozetini İpek'in yakasına taktı. Partililerin alkışları arasında MHP'li olan Şenol İpek, "Uzun zamandan beri MHP'ye sempatim vardı. Partiye katılmak istiyordum kısmet burasıymış. Bundan sonra MHP'nin iktidara gelmesi için elimden gelen herşeyi yapacağım. Ülkemizin içinde bulunduğu durumu gördükçe siyasetin ve bu ülkeye hizmetin adresinin MHP olduğuna karar verdim" şeklinde konuştu.

Şenol İpek, bundan sonra mankenliği bırakacağını belirterek, memleketi olan Erdek'in Paşalimanı Adası Poyrazlı Köyü'nde hayvancılıkla uğraşacağını ve sadece kaliteli dizilerde rol alacağını söyledi. Törenin ardından manken Şenol İpek, ilçede yeni açılan Ülkü Ocağı'na da bir adet bilgisayar bağışladı.

(ÖT-MEY-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA