Manken Arkadaşlarını Eleştirdi!

Manken Arkadaşlarını Eleştirdi!

Podyum Dünyasının Masaya Yatırıldığı 'Nası Yani?' Programında 20 Yıldır Podyumlarda Olan Deniz Pulaş, Ancak Bir Ev Alabilmiş. Pulaş, Kısa Sürede Altına Jeep Alanlara İse Şaşırıyor!

Manken Arkadaşlarını Eleştirdi!

PODYUM DÜNYASININ MASAYA YATIRILDIĞI 'NASI YANİ?' PROGRAMINDA 20 YILDIR PODYUMLARDA OLAN DENİZ PULAŞ, ANCAK BİR EV ALABİLMİŞ. PULAŞ, KISA SÜREDE ALTINA JEEP ALANLARA İSE ŞAŞIRIYOR!

Beyaz ve Güven Kıraç'ın sunduğu CNNTURK'teki 'Nası Yani?'nin konusu podyum dünyası ve mankenlerdi.

20 yıldır podyumlarda olan manken Deniz Pulaş, mankenleri iki kategoriye ayırdı: Magazin reytingi olan mankenler ve normal mankenler.

20 yıllık meslek hayatı boyunca ancak bir ev sahibi olan Deniz Pulaş, bir çok mankenin kısa sürede jiplere biniyor olmasıyla ilgili olarak, 'Nasıl alıyorlar bir bilsem? Zaten jeep'i hiç hevesim olmadı' dedi.

Ajans sahibi olan Başak Gürsoy ise, bazı mankenlerin daha popüler olmalarından dolayı defile fiyatlarının da yüksek olduğunu vurguladı. Meslek hayatı boyunca kendisine hiç dizi ya da film teklifi de gelmediğini söyleyen Deniz Pulaş, bir soru üzerine hiçbir defileden kendisine elbise hediye edilmediğini de anlattı.

Kaynak: Gecce