Manisaspor Tolga'nın Fiyatını Çok Buldu

Manisaspor'un kampta denediği Tolga Ulusoy'un istediği rakamı yüksek bulundu, bu yüzden gurbetçi futbolcuya hafta başına kadar süre verildi.

Manisaspor Tolga'nın Fiyatını Çok Buldu

Yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren Manisaspor'un kampta denediği Tolga Ulusoy'un istediği rakamı yüksek bulundu, bu yüzden gurbetçi futbolcuya hafta başına kadar süre verildi.

Alman takımı Karlsruhe'den gelen 19 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Tolga'ya kulübün ödeyebileceği miktarı ileten yöneticiler, "Bizim ödeyebileceğimiz para bu. Kabul etmezsen kendine başka bir yol çiz" mesajı verdi.

Bu arada ismi uzun süredir gündemde olan Göztepeli Theo Weeks konusunda teknik heyetin tereddütleri olduğu bildirildi. Geçen sezon ilk yarıda Ankaragücü, ikinci yarıda Göztepe formasını giyen Liberyalı futbolcunun yeterli performans göstermediğini düşünen yönetim, transferde frene bastı. Basın Sözcüsü Hakan Kadayıfçılar, "Transferde 5 Eylül'e kadar süremiz var. Acele etmeyeceğiz" dedi.

Kızılcahamam kampında denenun Alman sağ bek Fuchs konusunda kesin kararını veremeyen teknhik direktör Reha Erginer'in bu oyuncuyu bir süre daha izleyeceği belirtildi.

MHÖ(YC/AÖ) - Manisa

Kaynak: DHA