Manisaspor Maçı Biletleri Tükeniyor

PTT 1.Ligi'nin 30.haftasında Cumartesi günü saat 19.00'da Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda oynanacak olan Çaykur Rizespor-Manisaspor maçının biletlerine taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

Manisaspor Maçı Biletleri Tükeniyor

PTT 1. Ligi'nin 30. haftasında Cumartesi günü saat 19.00'da Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda oynanacak olan Çaykur Rizespor-Manisaspor maçının biletlerine taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

Salı gününden bu yana satışta olan Çaykur Rizespor-Manisaspor maçının biletleri kısa sürede çoğu koltuk numaraları tükendi.

Kale arkası biletlerinin tamamen bittiğini belirten Biletix Rize Satış Sorumlusu Sibel Tarakçı "Biletler Salı günü satışa çıktı. Önceki maçlara göre bu müsabakaya oldukça yoğun bir satış trafiği yaşandı. Toplu şekilde bilet alımları oluyor. Bir taraftarımız 820 adet bilet alarak çevresinde ki gençlere dağıtacağını belirtti. Şu ana kadar kale arkası biletlerinin tamamı tükendi. Maraton ve protokol biletleri de tükenmek üzere. Aile tribünü biletleri maça sekiz saat kala satışa sunulacak. Öyle görünüyor ki bu maçta tribünler tıklık tıklım dolacak. Bütün Rizeliler bu maçta nasıl bir taraftar olduğunu gösterecek. Bende ilimizin futbol takımına başarılar diliyorum. Cumartesi akşamı saat 19.00'da tüm kalplerin galibiyet için atacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Öte yandan bilet fiyatları, Kale Arkası Deniz, Kale Arkası Dağ 1 TL'den satılırken, Kapalı Dağ(Bayan-Çocuk-Aile) - 5 TL, Maraton - 10 TL, Misafir Takım - 10 TL, Kapalı Deniz - 10 TL, VİP - 40 TL, Protokol - 150 TL'den satışa sunulmuştu. - RİZE